Explore Feed završava se testiranjem i širi se na cijeli svijet

Da je to samo tako lako pravit 300% roi svi bi bili puni kao brod, odi digni kredit od 50k, baci na reklame i eto ti 150k zarade samo tako.

2 Likeova

Planiram prodati sve stranice sto imam… posjeta iz Srbije je pala za nekih 60-70%… sad kad padne i za sve ostale drzave… nema nas nigdje. Bolje prodati dok jos drzi cijenu

Hajd prodaj mi haha…

Donose mjesecno oko 300-350e (tako ce iti za Januar, Decemba je bio oko 750). Koliko bi ponudio ovako okvirno?

hajde pp da ne spammamo temu

@Veritos probacu pa cu da javim, imam fb page od oko 100k (pravih) lajkova

Nema sanse. Ja ti odgovorno tvrdim, da to kako si zamislio nema sanse.

Ja sam probao na jednom ultra viralnom clanku na kojeg se ulazilo i bio sam na nuli :smiley:

1 Like

I ja sam, zato i govorim da ovo sto je zamislio je nemoguca misija.

Po vasem misljenju ispade da boostanje je samo bacanje para

Ako se boosta clanak sa 1$ imace bolji rech i normalno vise pregleda a time veca zarada

Loše tumačiš naše mišljenje.

1 Like

Mora jos da klica svakako…A od mene ima srecu, i kraj diskusije.

1 Like

Facebook je pao za 8.4% od trenutka objave da pokreće exolore feed.

Jutros su počeli slati besplatne kupone od 30$… zavladala je panika čini mi se :wink:
Pohlepa je gadna stvar!

to što su izgubili će im se desetostruko vratiti kada ljudi shvate da će morati platiti kako bi im fanovi vidjeli sadržaj

facebook ima pare, ima informacije o milijardu ljudi na svijetu, plaćaju psihologe, doktore, programere

baš mislite da će povući neki krivi potez?

2 Likeova

Zna li netko kakva pravila će se odnositi za grupe?

1 Like

U ekonomiji takvih razmjera jedna kriva decimala ili jedna krivo protumačena rečenica može sve uništiti … još u to treba uvrstiti konkurenciju koja vreba i puca iz svih mogućih oružja.
Svašta je moguće.

1 Like

Ispričavam se Forumaši na maloj neugodnosti. :frowning:
Sve smo riješili. :blush: :o:

3 Likeova

Super riješenje!

Da ja malo vratim temu, a da i objasnim malo što sam ja to želio reći komentarom prije.

Kada riješavaš zadatak koji je kombinacija financijskog računodstva (temeljnog) i financija poduzeća (temelj)… taj zadatak se proteže kroz 10ak stranica A4 formsta.
Ukoliko taj zadatak riješiš sa zaokruživanjem na dvije decimale i usporedis konačni rezultat s onim gdje si cijelim “putem” uzimao sve decimale… razlika je drastična.
Sada samo zamisli koliki je zadatak bio explore feed i koliko faktora taj zadatak sadrži… greške se događaju. Vrijeme će pokazati jel ovo bila greška ili ne.

Moje mišljenje je da je će FB naći način da se oporavi, ali da je ovdje netko falio neku decimalu.

1 Like

U pravu si, samo mala greska moze napraviti stetu velikih razmjera. Mogli smo i vidjeti, ovaj pad i taj novac sto je izgubio u petak.

Ali, ipak mislim da oni nisu napravili nikakvu gresku (teska srca, ovo govorim :)). Ovo sto se radi, jedino je lose po nas. FB-u moze samo donijeti veci profit, otprilike slazem se sa @korisnik9758789.

I mene isto pitanje zanima, samo mi se cini da ce isto vaziti i za grupe ali bi dobro bilo da ne bude tako