Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Samo skinete imacros,napravite 2 macrosa i u njih ubacite ova 2 koda. Znaci samo na postojuce macrose koje dobijete kliknete edit i unesete ovo gore

Odete na post kliknete one lajkove da vidite ko je lajka post i upalite prvi kod i nakon toga kad izlista sve upalite drugi kod

2 Likeova

A ne moze se zaobici ona blokada fb nakon odredjenog broja pozivanja sa jednog profila?

koliko vama dodje ljudi sa inviteovima?

meni je na jednu kampanju doslo stvano sitno nesto 4 posto ljudi koji su lajkali

1 Like

Moze do 400 ljudi dnevno.
Samo kada pozove 30 ljudi ona stanete minutu i nakon toga pokrenes da zove .

1 Like

Ja uspevam vise dnevno da pozovem. Npr sada 200 pa za dva sata 200 i tako u krug. Evo danas sam oko 1k ljudi pozvao. A procenat je od 5-10%.

Poz,
Ja sam probao iMacros u browseru Chrome, ali izbaci mi neki Runtime error, sa oba ova koda.

  • Prvo bih kliknuo na post lajkove i sa lijevim misem i drugoj verziji sa desnim misem,
  • zatim na iMacros, Play Macro,ili Play loop,
  • ali izbaci mi: Runtime error, element A specified by TXT:Invite was not found, line: 3

Mozes li mi reci u cemu grijesim? i gdje treba unijeti onaj broj 5000 ili vise koje spominjes na BHW

Broj se treba unijeti kod broja loopova.
Jesi li postavio facebook na engleski jezik? Ako ti je na hrvatskom ili nekom drugom jeziku onda ti ne moze pronaci ‘See more’ pa ti automatski izbaci gresku

Na engleskom mi je FB. A kada pokreces Macro je kliknes na ovo dugme: Play Macro ili Play Loop?
Nisam shvatio gdje upises ovaj broj lupova od 5000, jel to ovo, max broj ili current:

Play macro repeatedly:
Current: 1 Max: 3

Play loop,Max

Ok , hvala na odgovorima,
Ovo radi kada je u pitanju pozivanje fanova koji su lajkovali post da onda lajkuju i FB Stranicu,
Ali ne radi kada hocu da pozovem one koji su lajkovali post objavljen u nekoj GRUPI, tamo nema opcije “Invite” nego “Add Friend” , ima li neka metoda kako da njih pozovem da lajkuju FB stranicu?

Za sad nema nikakve metode da pozoves ljude koji su lajkali u grupama. Osim da u opisu posta ih pozoves i napises Like our page for more ili tako nesto

Upravo zavrsena kampanja u trajanju od 2 dana. Potroseno 1.95$ ja mislim da je ovo i vise nego solidno.

Isao sam klasican sistem jedni koji vole npr. “crno” a drugi “belo” i tako ih naterao na aktivnost. Stim sto ce ovo jos sigurno i danas do kraja dana da donosi neku aktivnost s’obzirom da ima dosta organskog reach-a.
Inace stranica ima 2k ljudi, ova kampanja je do sada donela nekih 400+ ljudi. Treba jos nekih 1-1.5k ljudi da se pozove.

2 Likeova

sta vi ljudi radite ja ne vjerujem

kada sam ja boostao prije dvije godine, sretan sam bio kada sam na 10$ imao reach 100k

ovo si brutalno napravio. bravo

1 Like

Pozdrav ekipa, oprostite sto sam uletio kao padobranac, uglavnom treba mi pomoć za najbolje promoviranje proizvoda na facebooku, znaci imam proizvode koje zelim prodati, e sad sta je bolje ici boostanje postova ( jer ovdje facebook po defaultu odradi likeovi, shareove, itd, ili ici na konverziju i klik, kreiranje kampanje

Ja bi u tvom slucaju isao na “reach” a ne na engagment. Mislim da je bolje da sto veci broj targetiranih ljudi vidi objavu.

Da i mislio sam tako, znaci bit je da unutar slike ima sto manje teksta i da sama objava ima manje teksta, to sam negdje procitao

Tolerise se do 20% teksta na slici. Nemoj da preterujes sa tekstom.

Moram ovo podijeliti sa vama haha, sinoc nisam imao sna i oko 3 ujutro naletim slucajno na jednu stvar na nekom lokalnom news portalu. I reko odo otvoriti page sa tim, objavim jednu sliku i legnem spavati.

Danas ulazim na fb negdje oko 16h kad ono 1.015 lajkova na stranici. Prvi put mi se ovakva stvar desava, jos slika nije otisla viralno nema mozda nekih 100 lajkova na njoj haha

1 Like