Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Jel ti niša nogomet kao i na onoj stranici za naše područje? Ako nije tajna, koliko si lajkova dosada skupio na svojim stranicama?

Da isto je kao i domaca. Ova objava do sada je skupila ok 600-700 lajkova, a ima da se invajtujes jos bas dosta.

1 Like

Danas se boost zavrsio, ispod 3$ potroseno za EU, na stranicu doslo za sada 1k lajkova, oko 1/3 invajtovano. Bice jos bolji rezultati, kad se svi ovi izinvajtuju ponavljamo dok se ne dodje bar do 10 miliona fanova :smiley:


1 Like

De postavi sliku objave :slight_smile:

Nema vise toga. Nije u modi. Objasnjenje, pomoc i saveti ok slika ne.

Zasto ne, ja koliko znam ti se zalazes za postavljanje slika?

1 Like

eto @AMG sad kad si objavio njegovu sad mozes i svoju pa pomozi ljudima do kraja

Zanimljiva tema momci, s obzirom na journey koji sam pokrenuo planiram da pokrenem i par FB stranica pa da vidim na osnovu vasih saveta kako ce biti i sta ce biti… Ukljucujem se uskoro u temu sa svojim rezultatima :smiley:

Bravo, to je sve sto cu da ti kazem.

Mislim da je ovo krajnje zlobno od tebe. Pretjerao si sta je da je. Takve informacije ako netko zeli objavit sam to je u redu ali ovakav nacin. Sram me umjesto tebe…

1 Like

To je to kad se pravis “mudonjica” k’o kolega ti pa seres po onome ko ti pokaze nesto a i ti si iz te grupe tako da sjedi jedan.

1 Like

Kazem, sram me je umjesto tebe…

1 Like

Sjedi jedan :smile:

Ma pusti ga, sa takvima se ne raspravlja, za njih postoji drugacije resenje :wink:
A i lepo je kad vidis da imas fana koji prati tvoj rad, znaci da sam na dobrom putu :slight_smile: A sa ovim je samo napakostio drugima jer vise necu rec da napisem sta i kako je radjeno i kako raditi, @c3po a vi bi trebalo malo da povedete racuna o ovakvim stvarima jer je ovo nekorektno nacisto.

Nije valjda da mi ovo persiraš? :smile:
Ako misliš da je gornja slika neprimjerena; objasni mi ukratko na PP ili ovdje. Objavio je tuđi rad? Tvoj? No, vidim da si mu ti dao like. :blush: :o:

Pa gdje si ucenice moj, ti neces vise pisati, e jesi nas zajebao stvarno hahaha pa sve je opisano u prvom postu, samo da se to primjeni i to je to i jos zakacio ljudim sliku tvog posta za svaki slucaj ako neko ne zna na koji nacin raditi a znas kako kazu, slika govori vise od 1000 rijeci.

Koliko me sjecanje sluzi ti si sam rekao nemas sta da krijes, da na FB nema konkurencije i meni si prigovarao sto nisam zakacio sliku pa eto da te malo testiram koliko si principijelan i pokazem ljudim na primjeru svog ucenika kako se to moze uraditi jer sam isto tako prozvan od par ljudi da moje metode ne rade a eto nek vide da rade.

A sta kazes ovo nekorektno? Nemoj zezati, nije bilo nekorektno kad si ekipom “seruckao” po meni nakon sto sam sa vama podijelio svoj nacin na koji da dizete FB stranice. Na greskama se uci pa ti valjda dodje u glavu.

2 Likeova

Imas srece sto sto mozes iza tastature da se sakrijes, vazda sam voleo takve mangupe kao sto si ti. Ali se ne sekiram gleda onaj odozgo sve :wink:

Ti si bio upitan nekoliko puta da detaljnije objasnis princip i da pokazes neki primjer no to nisi napravio.
To je tvoj odabir i zato smp ti prigovarali da se sve svodi na hvalisanje a jako malo toga korektno pokazano. I ne to nisu tvoje metode niti si ih ti izmislio ti si ih samo djelomicno prikazao na ovom forumu a pokupio si ih od drugih na faceu ili na nekom drugom forumu.

Ti si otkrio direktno njegovu stranicu i iz tog razloga nije korektno da si barem ime pagea sakrio. Druga stvar da ga je netko trazio da otkrije primjer vjerujem da bi jeronimo to napravio ali na ovaj nacin je stvarno ispalo pederski od tebe.

1 Like

Svakakp da bih otkrio kao i do sada, ali kad prodje boost.
Par njih su od mene na pp dobili (oni koji su trazili) sliku i posta, i iz menagera sta sam tacno targetirao. Tako da su sigurno dobili jasniju slike nego iz prvog posta ove teme.
@c3po nemam sta na pp da ti pisem, lik je kompromitovao moj rad bez moje saglasnosti, like koji sam stavio je ironican.

@eurofootballfanatics je stranica pa eto kad je vec podelio mozete i da pratite sta se radi i kako se puni stranica. Objasnjenja kao i do sada cu da dajem jer sam “malo” drugacije vaspitan i odrastao sam sa drustvom gde se sve delilo pa eto tako se i ophodim prema zivotu i dan danas.

Vec sam ti objasnjavao a sad cu jos jednom jer ti izgleda slabo ulazi u glavu. Nadji par prvih postova na temi kad sam pocinjao pisati sta i kako i onda imas primjer sa psom i mackom (nisa kucni ljubimci) sa reakcijama i ispod objasnjenje da je potrebno izazvati reakciju kod publike i pogledaj ovu sliku od ucenika i vidjet ces da je sve primjenjeno. Tako da se nadam da ces malo prostudirati i da ce se gradivo sleci u glavi :slight_smile:

Nije bitno ko je izmislio bitno je ko je tebi pokazao i onda je bitno da budes barem toliko pristojan pa da kroz 2-3 dana ne pocnes “seruckati” po toj osobi.

Ja koliko znam ucenik je rekao da na Fb nema nisa, nema konkurencije i da sve treba pokazivati pa sam onda isao njegovim primjerom i odlucio da ga poslusam a vidim sad negoduje.

Neko je trazio primjer da postavi sliku, pogledaj malo bolje opet fulas postove, i on je napisao da ne zeli vise da postavlja slike (kao sad predomislio se, progledao, stvorila se konkurencija) i ja sam normalno vodjen njegovim postovima da nema konkurencije na Fb i da treba kaciti slike zakacio njegov rad.

Ti ovo mozes zvati pederski ili kako hoces, mislim to mene ne zanima, ali da on nije bio peder prema meni ja ni u snu ne bih kacio bilo ciji rad.

1 Like