Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Hvala, ima smisla. Shvatio sam pogresku u ciljanju odmah nakon prvog dana, pa sam uzeo New York i Los Angeles, i ciljao ljude koji zive tako. Ali nije radilo, valjda zbog slike. Ima li uopce smisla ovo promoviranje objava kada se ljudima ne izbacuju notifikacije ?

Hvala, nisam znao da vecinom na djecu djeluje.

Zanima me koje videe koristite, svoje ili skinete s druge stranice pa uploadate ? Ili shareate pa promovirate ako je to moguće.

Jedini koji su losiji i od balkana, jbt a 85% publike ppo grupama cine. Ajde oni i nekak al oni iz Bangladesa, pa klik nije ni 0.01

Evo nakon 9 dana kako izgleda post koji je bustovan bio.

Stranica je pokrenuta kad i ovaj post, islo je na worldwide i doslo se do nekih 3.7k lajkova odnosno 4.5k followera sto i nije lose, tier 1 zemlje cine 25% sto i nije tako lose. E sada kada se napravila neka baza, probacu da idem na samo tier 1 zemlje pa cemo da vidimo sta ce da bude. Inace nisam invajtovao uopste, jer ko ce da se mlati sa tolikim lajkovima :smiley:

Stranica odmah “zagadjena” indijcima i sl. Lose je to u startu.

ae nemoj zezat vec reci covjeku svaka cast

Videcemo, bitna mi je neka brojka za pocetak. Ljudi se lakse odlucuju da lajkuju kad ima vise ljudi, tako da je ovo sasvim ok. Imam prave fanove, a sada se okrecem tier 1 zemljama, kad se oni nakupe, jednostavno blokiram ove zemlje koje ne zelim i gotova stvar.

Mene već neki zovu i pitaju što je ovo, kako ovo? :blush:
A ja im kažem; Eto vidiš, ljudi rade a sve piše tamo, nema mnogo, 528 postova ne računajući ovaj moj. :blush: :o:

vjeruj procito sam ja i ovu i onu drugu temu komplet … ali ono što je ključno moraš sam pronaći

Ne zezam bgm. ozbiljan sam.

Ma sve je jako prosto, samo sto je sustina sto mi svi mislimo da su dobre stvari komplikovane, a u stvari je toliko prosto…
Probas jedan video, nece, drugi, nece, treci opaaaa idemo teraj dok se ne “isposti”, kad se isposti ponoviti postupak jos 30 puta i eto stranice. Jos bolja vatijanta ubaciti u cetvrtu brzinu pa onda gurati cetri takva videa istovremeno i eto stranice. Za ovo ti treba mesecno oko 100$ po stranici, ali se kasnije isplati.

ja ti govorim da imam mentalnih problema, nije meni problem mjesecno 100 e pustiti na to, ali me iznervira poslije 5 neuspjelih pocnem black_rectangle sve po kući pogasim sve

i napravim još jedan sajt da se smirim

Nista onda, ajde ja cu da se black_rectangle sa time a ti mi pravi sajtove :smiley:

Koja je tema stranice?

Na mom sajtu zadnji par dana bolje rezultate daju indijci neg nasi balkanci, tj bolji cpc :anguished:

Vrlo moguce, samo su po meni i balkanci “zagadjivaci” isto kao i indijci

Za post per engagement zasto ne mogu stavit daily budget $1 i zasto ne mogu stavit per post engagement $0.001 nego je minimum $0.01?

Pozdrav, dali ste skužili da FB opet nesto mjenja, jer vidim na sve iste postavke oglašavanja, i isti budget, dosta se smanjio ukupan reach na tjednoj bazi, A kolega mi je rekao da FB opet nesto mjenja ?

meni je reach manji svakako, i kad sponzorišem i kad objavljujem postove …