Facebook tutorijal, kako krenuti od 0 i korištenje istog

Povratak invite sa postova, jeste li vi primjetili da opet funkcionira invite sa postova? Kod mene je od danas sve ok i dobar odaziv. Dolaze notifikacije da su prihvatili neki koje sam pozva bas davno.

Jeste, vratilo se, evo sad sam bas to testirao.

Vratilo se ali ja ne mogu učitat dalje od prve stranice za invajtove. Imate li i vi isti problem?

@AMG ako si tu, zanima me ova tvoja stranica iz ovog tutorijala, koliko lajkova ima sad, kako napreduje jer prošlo je evo 6-7 mjeseci od tad…da li se nešto promjenilo možda u tvojoj strategiji promoviranja na fejsu? :smiley:

čojk je negdje na sejšelima čeka novu godinu da proslavi sa 20ak golih plavuša u bazenu iz kojeg krčkaju balončići misliš da će ti se javiti

a onaj bigtruck lovi afričku divljač

2 Likeova

A anteloff ima privatni avion i maše im sa neba hahah, ne ozb, svaka čast ljudima ako su uspjeli meni je drago :wink:

Dodje mi notifikacija :joy:

A imam preko tri miliona samo na toj stranici preko 90% amerikanci, ide ko ludo. Moglo bi se svasta nesto napisati, ima hiljadu raznih caka.

@korisnik9758789

Nisu plavuse, crnke :joy:

2 Likeova

E ako nafataš vremena od crnki, podijeli još koji update ili savjet, možda si otkrio nešto negdje u putu. Trenutno se na forumu mogu pročitati samo savjeti od početnika (ovim ništa loše ne mislim), tako da svaki savjeti od ljudi koji imaju zapažene rezultate dobro dođu :wink:

Ovisi kako gledaš na to “početnika”… Zar zbilja misliš da će svatko podijeliti sve što zna i time se sa znanjem izjednačiti sa svima koji to pročitaju?

Naravno da ne, kao što vidiš tražio sam neki savjet a ne da mi otkrije svoju tajnu i cijeli proces :wink:

Tako je, vidim. Ali isto tako si cijeli forum nazvao početnicima, pa sam reagirao na post :smiley:

Pozdrav,

pocetnik sam u ovome pa imam par pitanja.
Imam par proizvodi, vise gadgets/igracke i tako to. Napravio sam i Facebook stranicu i tamo nekad ubacim slike i ispod slike stavim tipa koliko proizvod kosta.
Sada bih htio startati sa oglasima, pa sam nes pokusao, ali vidim da moras bas imati svoju stranicu? Ne facebook stranicu?
Isao sam u onaj manager i tamo na conversions i tamo me uvijek pita web stranica… Jel ne mogu samo proizvod koji bih na svojoj FB stranici stavio oglasiti?

Kak ljude koji su vam lajkali boostani post zovete da lajkaju stranicu? Meni nudi samo da ih dodam kao prijatelja

Ako ti je stranica prešla 100k ta se opcija gubi :wink:

To ozbiljno ili se sališ ??? Nije valjda dotle doslo. :slight_smile:

Ja znam da sam na dvije stranice preko 100k izgubio tu opciju :wink:

Jesi se probao u fejs ulogirati kao page, a ne kao admin (user), pa na taj nacin pokusati ?

Kak se to ulogirati? Znam da je prije bilo ona strelica gore desno i koristi kao stranica, ali sad mi piše tam vaše stranice i kad kliknem i dalje mi je moj profil, samo je otišlo na stranicu :smiley:

Da, i meni je prije bilo na toj strelici ali vidim da sad toga vise nema.

To vise ne postoji,vec nekoliko mjeseci :smiley: