Kad Anđeli slože puzzle :)

Plava ljepsa, al je ona na ugly4 ljepsa masu. Sto ne bi istu boju koristio da ti postane zastitni znak?

Ocu da iskoristis ovaj stari cokolada trik u nekim puzlama. Da nekako ispane ko da ima puzli viska, ali da ne bude kocka no trouglovi. Sto ne postoje ostrouglaste puzle? Ja bar ne vidjoh

1 Like

Imam osjećaj da bi ljubičasta bila perfekcija. :smiling_imp:

Hahaha upravo tako, mozemo reci i da je pretvaranje vode u vino glupost.
Sad ontopic: ona original plava je najbolja, ali isto mislim da neka nijansa ljubicaste bi bila pun pogodak.

1 Like

Thank me later.

3 Likeova

Ima već dosta puzzli na tu foru, ove su mi najjace:

Plan je već i njih upogonit. :slight_smile:
Svakako ti je dobra inspiracija ako si se sam sjetio da se ta čokolada mora utjelovit u puzzle. :smiley:

Plava i je originalna sa videa. Na slici ili videu izgleda puno drugacije neg u zivo.

Ma shebala me boja…nestao materijal u HR. Moram cekat 5 tjedana da stigne novi…pa gruntam kako postupiti u medjuvremenu.

Iskreno plan je samo slati drugu boju bez obavijesti…one koji se pobune ću pokušat pretvorit u dodatni profit xd… tako što ću im nakon što se pobune ponudit nove puzzle u original boji po 50% popusta.

Računam da će se to njima učinit ko poklon i izlazak u susret…a meni taman da pokrijem troskove ponovnog slanja…a i nešto malo extra profita xd.

Fakat nisam siguran kako drugacije postupit…ne zelim mijenjat boju na prodajnoj stranici, posto meni zelena nije ni do koljena originalnoj.

hah. nisam znao da već ima. ne pratim puzle nit ih volim slagat, tankih sam živaca za njih. no ja sam mislio da bude više elemenata puzli a da na isto izađe kao priča sa klipa o kocki čokolade ili ovaj što si ti postavio. nisam neki matematičar fizičar ali vjerovatno se u ovu foru sa kockom čokolade može dodati još neka caka, zagonetka, ako ima više elemenata pa da bude još interesantnije.

Kod takvih puzzli je glavna caka umetnut dodatni dio u naizgled već složene puzzle. Cool iluzija, ali većina njih previše ima lufta među puzzlama u tom početnom stanju…i to mi je nekak bezveze.

Na videu to izgleda ko sve utegnuto… al uzivo nema ni pola od te iluzije.

Svejedno to ne znači da se nebi mogao složiti neki cool marketing za takve puzzle. Ta iluzija mi se čini da bi mogla biti jako share-abilna ako bi se to prikazalo na cool način nekim filmićem.

Ne znam koliki je jak puzzle community, ali uvijek trazi nesto sto privlaci ljude. Recimo fluorescentna boja. Slaganje puzzli u mraku :slight_smile: I poigraj se sa paketom, napravi da se paket moze tako raspakirati da napravis mali stol za puzzle i na njemu slazu.

Jos malo i crni petak, trebat ce ti neki novi proizvod za privuci ljude. Ne znam koliko ih mozes napraviti, ali ako mozes dosta kontaktiraj neke trgovine…

1 Like

Ma bit ce svega. Pala mi je na pamet i specijalna inspiracija za Valentinovo puzzle. :smiley:

Misliš ova boja :slight_smile:

Možda bi ti bilo dobro da staviš na prodajnoj stranici tekst tipa “u slučaju da nema ove boje, šaljemo u nasumičnoj boji”, da nebi mogli ljudi tražiti povrat novca na osnovu druge boje.

Razmišljao sam nešto takvo…ali mi je glupo da ljudbi možda budu i odbijeni zbog toga.

…ovako mi se čini da ne mogu ništa poremetiti u startu, a posljedice ću prebrojavat. :slight_smile: (Ovako barem mogu izmjerit utjecaj)

1 Like

Bilo je pitanje zasto je Bog ovakav ili onakav.

Bog nista ne dozvoljava, nego onaj tko odbaci Boga, Bog odbaci i njega. I tada je osoba prepustena demonima i zlu.

Pa da…zlo je nista drugo nego izostanak Boga, tj. izostanak istine, znanja…itd.

Prema tome, “nadnaravno” nikako nije moguće bez širenja spoznaje o istini. Tj. bez Boga. :wink:

Rastemo jedino kroz spoznaju o mogućnostima kako možemo rasti. U laži i neznanju možemo samo tonuti.

A tko je bog, a tko demon ? Ok, koliko sam skuzio @bozoou dolaze andeli iz neke druge dimenzije (svemir) sto mi i ima neku logiku jer vjerujem da nismo sami u dvoristu. Al nikako se nemogu sloziti stime da me uzeo demon jer ne vjerujem u boga kao ni nesto suprotno od njega…demona

I što se mene tiče, Bog je “samo” to dvorište. Znači, ništa specijalno …samo ta egzistencija nečega unutar čega postoje sve druge egzistencije.

Ali, ako se razmisli…ta neka “tvorevina” koja je dovoljno fleksibilna da u njoj postoji toliko različitih egzistencija, ne može niti sama po sebi baš biti jednostavna. Što god da to bilo… ako ćemo to polje mogućnosti zvati i “dvorište” …što se mene tiče prihvatljivo. :slight_smile:

No moramo se složiti, bez dvorišta sve ostale egzistencije nebi imale na čemu niknut. I od tuda kreće moja filozofija…o poimanju dvorišta.

1 Like

Kako ide prodaja? Meni ljepsa plava ali totalno subjektivno!:slight_smile:

A zasto ne bi probao dati ljudima na izbor vise boja/kombinacija? Napravis npr vice city kombo, roza plastika i plave puzzle :smiley:

A bit ce sad vise boja, moram tako…samo će faliti neko vrijeme glavna boja. Vole ljudi bas onu sa kojom se inicijalno puzzle pojave…nekako vlada taj djir da određene puzzle budu prepoznatljive po svojoj boji.

Ovako ako se sve ponude u svim bojama…onda nemaju puzzle taj neki svoj identitet.