Kad Anđeli slože puzzle :)

Pa opao ke rate sale…sad je na 0.08. Do kud će padat…vidjet ćemo. Ali zato pogledi rasturaju…idu sigurno pod nebesa. :slight_smile:

I dolazi nekoliko odličnih novih puzzli, inspiracija me jako častila…tako da ću samo svojih imati minimalno 4 u asortimanu.

Trenutno me lupila inspiracija za jedne puzzle nazvane “Valentine puzzle” …osim što će biti hebene, imat će motiv srce, logično jel … i pustit ću ih točno pred valentinovo. Smatram da će na taj način ubit, ako budu dobro tajmirane. :smiley:

1 Like

Treba svaki tip puzzli imati svoju boju. Npr narucim sledecu puzzlu i ona bude slicna izradom i jos iste boje, pa je izmjesam sa postojecom :grinning:.

3 Likeova

Uzmi u obzir shipping, pa da krenes prodavat pred valentinovo da moze stici otprilike na taj datum il ranije…

I iskoristi emailove… vjerovatno imas dobar broj kupaca- trebao bi opet prodati dosta skoro samo preko email marketinga…

I jel pratis koliko ljudi npr doda proizvod u korpu a nikad ne zavrsi transakciju?

1 Like

Jep…sve uzeto u obzir…i svjestan ovih podataka za neplaćenu korpu. Sve su to podaci za koje imam plan. :wink:

Danas sam se malo poigrao sa nekim novim taktikama, pa ćemo vidjeti što će reći budućnost koliko imaju smisla.

Uglavnom ubacio sam znatne popuste na količinu, tj. ako netko kupi paket sa dvoje ili troje puzzli.

Do sada dok nisam imao te popuste samo 0.6% kupaca je kupilo po troje puzzli, dok je 2.8% kupaca kupovalo po dvoje puzzli.

A od uvođenja tih popusta, trenutno imam vrtoglavih 20% kupaca koji kupuju po troje puzzli. :smiley: :smiley:
Doduše, ovih 20% je izvučena brojka na jako malom uzroku, ali svjedno dobar pokazatelj da je dobra udica bačena. Vidjet ćemo kako će se dalje pokazati ova taktika.

Početni popust koji sam postavio je izvučen iz pete…ali zanimljivo je da mjerenjem postotaka kupaca koji će se sada odlučiti na combo kupovine, spram onih koji su se na to odlučivali ranije… moći ću ovisno o tim postotcima točno projektirati cijenu popusta da sa popustima postignem sigurno efikasniju prodaju od one ranije. …tj.da u konačnici pronađem onaj “sweet point”, jer malo vjerovatno je da je sweet point točno tamo gdje su popusti na količinu bili iznosa nula.

Doduše, traženje sweet pointa je malkoc nezgodno jer baš prodaja ne omogućava testno okruženje, kao što ga imamo tipa dok programiramo neki vrag…nego se sve mora raditi na živo, ili ti u “production modu” …pa nebi bilo loše kada bi se već iskustveno znalo gdje se nalazi taj sweet point…da se ne tapka po mraku :slight_smile:

Btw. da li vam je primjerena izvedba tih combo popusta: https://jigsawholic.com/products/jigsaw-ugly4
…čini mi se možda malkoc preagresivno sa dizajn strane…

P.S. što se tiče slika, to znam da je trenutno traljavo. Uskro će profi fotograf to odraditi kako spada. :slight_smile:

Na glavnom proizvodu ti pise 3 za 69$, a kad otvoris taj combo sa tri onda ti je cijena 63$.

1 Like

Hvala, promaklo mi je. :wink:

Koliko je komada do sada prodano, profit do sada?

Ne znam jel pametno o tom pisati…ali takoreć preko sell-konverzije, koju sam rekao otpočetka, se sve može izračunat… pa niti nije neka tajna.
Uglavnom 500 prodanih sam taman danas prosao … profit je 500 × 130
…s time da sam prvih 45k kn roknuo u prva tri dana… osobni rekord sam dobro podigao, haha

7 Likeova

Steta sto nemas vise puzli na sajtu da bolje iskoristis bolje posjetu

Ima dobru email listu sad, sve se to moze kasnije iskoristit fino (plus oni add to cart sto nisu zavrsili prodajom)

da, ima email listu i to je super, no nikad zagrijaniji ljudi neće bit za kupovinu no poslije direktnog dolaska od najpopularnijeg jutjubera iz te niše. bar ja tako vidim stvari, moguće da griješim jer pojma neam o ovom što pričam, no nako nagađam

Ako su puzzle dobre, biti će zainteresirani. Ti ljudi prate taj kanal jer vole puzzle, kupili su puzzle jer vole puzzle i ako bozoou ponudi zanimljivu novu verziju puzzli ne sumnjam da će imat dobar conversion rate.

2 Likeova

Ja dobio poruku da su puzzle krenule prema meni, valjda ce doc do petka jer u subotu je frendu rodjendan :slight_smile:

Heh, nisam primjetio da si ponovno kupovao…tako da si poslužen skupa sa svima ostalima.

Nažalost, proizvodnja malo kaska (dali su poprilično kriva obećanja / procjene) …tako da i ja malo kaskam u shippingu. Ali zato sam imao te sreće da sam sada silom prilike našao još bolje proizvođače za taj dio…ali trebat će barem tjedan dana da se posložimo i onda nastavljam duplom brzinom. :slight_smile:
Tako da računam da će tek od idućeg tjedna shipping biti responzivan kako spada.

Ovisi gdje si, dosta je upitno dali će ti stići do petka? :confused:

Ma nisam naruco dvaput nego jednom, u Rijeci sam

Onda sam nesto pobrkao … valjda ce do Rijeke stići. Da si mi javio…poslao bi ti ranije. :wink:

Inače još jedno zanimljivo opažanje…za sad tek sumnja.
Čini mi se da je video prvo usporio sa pregledima dok su se izredali valjda svi aktivni subscriberi. No sada kao da opet ubrzava.

Imam osjećaj da youtubeov algoritam strateski ispitiva koja publika najbolje reagira na video …tako sto ga boosta u određeno doba. Ja to osjetim kao valove prodaje… prvo sam mislio da prodaje random nailaze u valovima, ali čini se da itekako nisu. I s vremenom su valovi sve dulji i dulji i preciznije se ponavljaju u isto doba. Tako da mi se čini da je youtubeov algoritam isprofilirao kad će boostati video …i da ga tek sada prži u to doba.

Meni je to dakako veliki plus…jer nakon što su inicijalno prodaje nekako brzo tonule…i onako se činilo da to onda brzo roni prema nuli …sad pak opet rastu i zauzimaju neki fini stabilni pattern. Koji ako potraje, ovo će biti definitivno moj jackpot. :slight_smile:

2 Likeova

Znači pravim žustro Valentine puzzle već nekoliko dana…jer me baš lupila fina početna inspiracija.
No kako ovakve puzzle nisu baš lagan zalogaj, dobro sam se pomučio i naizgled nisam baš uspio dobiti željeni efekt…nekako je traljavo sve ispalo.
I mučim se ja tako dalje da savladam probleme koje sam vidio i nabasam konačno na riješenje…koje je tako efektivno da sam vrisnuo u sobi…cura gleda iz druge sobe koji vrag se dešava.

No toliko crazy je priča što se desilo, da sam joj morao objasniti koja je bila nit vodilja koja me vodila i kuda me dovela…čak je i njoj bilo wow što se desilo, koja je inače porilično nezainteresirana za ove moje pustolovine. (Dok lova nije počela kapat xd)

Uglavnom, kako me je Angel puzzla iznenadila u Ugly4 kad se stvorila, tako me je ovdje još višeee iznenadio kraj koji se desio da bi ove puzzle bile “stvorive”.
Ne samo da ću imati puzzle, nego ću imati i zanimljivu priču kako je nastao efekt koji će biti main effekt kod ovih puzzli.
Za sada priča ostaje tajna da ne spojlam puzzle. :slight_smile: … a Valentinovo će rasturiti. :smiley:

1 Like