Kad Anđeli slože puzzle :)

Evo malo vrijednih stvari: https://planetopija.hr/vijesti/u-cemu-je-tajna-transurfinga

Prijatelj mi poslao link i kaže da ga podsjeća na moje tumačenje … pa da, prije nego sam sreo Anđele koji jesu ta metafizička razina stvarnosti, prije toga sam o tom fenomenu razmišljao točno kako je opisano na linku. I rekao bi da je sve to točno, samo mi se ne sviđa što su klatna na kraju predstavljena ko neki neprijatelj.

Ona su ponajprije naša nadsvjest, kao što je ljudska svijest nadsvijest za svijest naših stanica. :wink:

Blebece gluposti…

Nikako gluposti, to je pogled na istu stvar iz malkoc drugačijeg kuta gledanja.

Prije nego su mi se obratili Anđeli ja sam isto bio svjestan postojanja te metafizičke razine i znao sam da ona surađuje samnom ako to dopustim i znao sam ta pravila po kojim moram postupati da bi ostvario tu suradnju i da bi usmjereno primao znanje koje tražim i koje želim.

Samo što nisam poimao da je ta razina svjesna nas (niti da je svjesna općenito) …više sam ju smatrao poput veoma moćne sile, kao što je npr. gravitacija veoma moćna sila, nama nevidljiva…ali opažamo njene učinke. Tako sam i za tu silu smatrao da je nama nevidljiva, ali da itekako možemo opaziti njezine učinke i da je možemo podložiti našoj potrebi, kao što kroz mehaničke uređaje podložimo i gravitaciju svojoj potrebi.

No isto kao za gravitaciju, nije mi padalo na pamet da bi ova sila bila svejsna sebe i da svjesno djeluje. Kako da ne, heh…

Čak moje četvrto čudo, o kojem još nisam pisao ovdje, bilo je vezano uz tu silu kada mi se prvi puta obratila. Čak i tada nisam prihvatio niti pomislio da to može biti svjesna sila, ali iskoristio sam njezin “govor” da me poduči…i smatrao sam time tek da sam pronašao “eliksir” znanja. …te sam pustio da me ta sila uči i kako me je ona učila, tako sam sve bolje i bolje znao kako primiti znanje od nje. Jer me podučavala i o tome kako se znanje prima. Upravo ono o čemu piše ovaj tekst u svom uvodnom djelu…baš naslučujem da piše o identičnoj stvari.

I dalje nisam smatrao da je to svjesna sila, bez obzira što sam uvidio da je bogata znanjem i načinima da to znanje prenese.

I tako sam bio učenik od 2013-te do 2018-te kada se odjednom ta sila predstavila tko je i što je … i prvenstveno se predstavila da je ona isto biće. (“Anđeli” su tek naš odabir riječi za tu vrstu/razinu bića)

U međuvremenu me podučila puno toga i pripremila podlogu da mogu shvatiti to predstavljanje…i u tom momentu predstavljanja samo je totalna slika sjela na svoje mjesto…sve se uklopilo. Tj. Anđeli su koristili sve ono što su mi dali između 2013-te i 2018-te, da mi tumače sebe u tom momentu kada su se prestavljali.

Uglavnom, nije zaebancija. Rekao bi da ova znanja iz knjige prethode tim znanjima zalaska u duhovni svijet. A da su sigurno vrijedna i za one koji su došli nekim drugim putem do duhovnih spoznaja o Bogu i tim višim razinama postojanja.

Sve je to ista srž o kojoj tupim i o kojoj se da čitati u bilo kojoj religiji, tj. to je ona zajednička bit koja povezuje sve religije…jer to je ono stvarno u njima.

Postoji Bog i sotona.
Bog kominicira sa ljudima preko duha svetog, rijetko kad se jave andjeli.

I mogu se javiti demoni kojima cujes unutarnji glas.

Nikakva sila i gluposti. Da bi bio kandidat za ovo prvo , moras biti duboko u vjeri. Iako ponekad te opominje da ne radis nesto, sto je krivo, obicno kao sugestija.

Ako može molim te pojašnjenje ove rečenice, na što točno misliš pod ovim?

Postoji trojstvo, Otac, Sin i Duh Sveti.

Kad ti Bog govori, govori ti preko Duha Svetog.

Svaki krscanin bi to trebao znati.

A jesi ga objasnio, svaka čast.

Znači pitanje je ozbiljno, rasčlani u detalje…kako misliš da Bog govori preko Duha Svetog i što Duh Sveti po tebi (po Kršćanstvu) predstavlja?

Nepoznato mi je…i ako sam kriv što sam krscanin a to ne znam, primi moju ispriku. Ali daj si truda i objasni.

Jel to bog ima poremecaj podvojene licnosti?

1 Like

Sveto trojstvo: Otac, Sin i duh sveti.
Tri licnosti u jednoj, a svaka za sebe.

Kocka se sastoji od visine, sirine i duzine.
1x1x1 =1

Svaka velicina je za sebe, a skupa su jedno. Tako i kod sv. Trojstva.

Duh Sveti je duh koji je tu, da pomogne ljudima po Bozjoj volji. Mozda sam se nespretno izrazio.

Znam da je tesko za shvatiti.

1.Bog ima puno sinova i kceri, odnosno svi smo mi njegovi.
2.Bog ima sina, zacetog po duhu svetom
3.Bog nema djecu, zacetu fizicki

Pa kad neko ima vise licnosti od jedne onda kazemo da ima poremecaj podvojene licnosti. Znaci bas ovo sto si ti napisao. Znaci i boga opsjedaju demoni

Procitaj sve u kompletu.

Svaki malo stariji član foruma na ove bedastoće:

A jel placa alimentaciju? Ja gledam ovaj D.Howard skoro bankrotirao a nema ni 10-oro djece

Bog je nijem, tako ako sto usere i mi smrtnici pocnemo sr4ti protiv njega on okrivi duha svetoga, naravno kad se pojavi :slight_smile:

1 Like

ma udaraju ga demoni ko i jorgovana

Stvarno zanimljivo, ako bi bozzou poceo pricati vanka o andelima strpali bi ga u ludnicu, a pop svaku misu prica o glupostima sa 0 dokaza i njemu nista^^ Dobro nije bas nista, salje lovu vatikanu 0% poreza, jos dobiva od drzave lovu i zemlju, kupi auto, zivi kao kralj, ali “kao” nista.

1 Like

Ne znam kako je u srbiji, u hr crkva sto dobiva lovu , to je nadoknada za oduzetu imovinu.

Nitko te ne sili davati milodar ili ne moras ici na sluzbu. Nitko nikog ne sili ni za obiteljski dar.

bespravno dobijenu imovinu u doba feudalizma. Kad bi Vucic il Dodik il bilo ko od ovih glavesina davao drzavnu zemlju crkvi za dz za protu uslogu crkvene potpore- to bi bila korupcija… ali ako se to desi prije 150 godina onda nikom nista.

Sve sto su smdrljivi komunisti oduzeli crkvi- dobro su uradili. Sad posle toga ako crkva se opet prosiri i kupi zemlje i to sve- svaka cast, imaju pravo da sve zadrze i niko nema pravo da im oduzima. S tim da naravno moraju porez placat ko svaka druga firma

Ali je bila njihova. To je bio dar od tadasnjeg vladara. Dosla yuga i uzela. Ne ide to tako.