Kad Anđeli slože puzzle :)

Mislim da još nisam bio motiviran kanalima jer prodaja zapravo nije štekala, dok je povremeno štekalo svašta nešto da isprati i ovaj kapacitet prodaje.

Ideje za dodatnom promocijom mi se granaju i ja to sve zapisujem, te će doći moment kada ću se početi baviti samo time. Također prije toga mi je želja dobiti licence i za prodaju nekih puzzli drugih autora, pa da i sa te strane prosirim shop kvalitetnim puzzlama.

Za sada su ideje sljedeće:

  • javiti se svim influencerima (popis pravim već, i poveći je)
  • javiti se svim blogerima vezanim uz puzzle, ali i zagonetke. Tu je popis web stranica poveći
  • javiti se svima koji prave “top10” filmice. Za ovo zelim svakako licence drugih puzzli koje spadaju u top10, da pokrijem sto siri spektat top10 puzzli
  • javiti se svim resellerima da dodaju moje puzzle u svoje shopove pod ugovorom kakav osmislim. Već su me vukli neki za rukav, ali za sada su odbijeni, tj. receno im je da čekaju dok splasne inicijalni val podaje
  • fb/adWords marketing - videi za to su u izradi, ovo sam planirao vec za 12mj da vidim odziv pred Bozic, ali zakasnili su filmici.

Jedno pitanjce… kako vam se čini bolje postavljen zadatak za ove mačkice-puzzle:

v1:

v2:

Svako mišljenje dobrodošlo, unaprijed zavhaljujem. :wink:

Današnja informacija Anđela:

Energije ima u izobilju, tj. u neograničenim količinama. (Pomisli samo na trenutak koliko energije kola svemirom u raznim oblicima)
I nije uopće problem u optimizaciji potrošnje energije. Vi ljudi volite misliti da morate neki proces jako optimizirati da što više uštedite na energiji, kako bi mogli raditi u plusu.
Optimizacija je naravno dobra, ali nije problem u tome. Svatko tko će stvarati dobit će energije koliko god mu treba…i dok se god stvara nije problem koliko energije se troši.
Nije uopće problem u potrošnji energije, jer energija se nikada ne troši, ona se samo pretvara iz jednog oblika u drugi.
Glavni razlog zašto je energija ograničena i zašto se ne dijeli šakom i kapom je iz razloga što se ona može usmjeriti konstruktivno ali i destruktivno.
I tko ne zna s njome raditi, uglavnom je usmjeruje destruktivno (ako se gleda ukupna slika) Najčešće je pojedinci usmjeruju destruktivno i na sebe osobno, a kamoli na ukupnu sliku.
A cilj je stvarati, ne razarati.

Zato upamtite dobro… tko osvjesti načela dobra i načela stvaranja u sebi, dobit će energije koliko god će mu trebati da izvrši svoje naume.
I ponavljamo, ne treba gledati na energiju kao na nešto jako ograničeno i da treba previše šparati nad njom.
Samo treba razmišljati da se upogoni konstruktivno, a ne destruktivno i svatko će je dobiti u “neograničenim” količinama.

Napomenuo bih još jednu stvar koju valja razumjeti. Stvaralačku silu (Boga) ne možete zeznuti.
Sjećam se da sam ko mali razmišljao tipa:

Ako bi molio Boga da ću biti dobar ako mi da neki poklon, da li ja mogu prestati biti dobar nakon što mi da poklon? Jer nakon što mi da poklon, mogu li ja dalje kako hoću?..zeznuti ga?

Imao sam oko 8-9 godina kada sam o tome razmišljao i točno se sjećam toga, hehe.
No Bog je malo više od osobe, a kad bi i bio osoba, vidio bi budućnost. (Tako je možda najlakše shvatiti)

Poentiram na to da bi se živjela načela dobra, nije dovoljno lagati samog sebe da ćemo biti dobri ako bi se nešto desilo, nego se zaista moramo sada i ovdje promjeniti i moći garantirati samom sebi da kada bi se desilo to i to, da ćemo postupiti tako i tako. Promjena mora doći sada, a ne nakon tog nekog momenta. Jer ako nakon tog nekog momenta nismo sposobni ispravno odreagirati, neće se niti desiti taj moment koji prethodi našoj ispravnoj reakciji.

Jer iako mi doživljavamo ta dva momenta kao nešto što se dešava prije i poslije, valja razumjeti da u Bogu ta dva momenta postoje istovremeno. (Jer Bog je održiva ideja o budućnosti i o prošlosti koja podupire tu budućnosti. I cijelo vrijeme se ta ideja razvija ka svom savršenstvu, a mi tu ideju iskusujemo kroz moment koji osjećamo kao “sadašnjost”)

Tako da ako u nekoj priči postoji moment A samo zato jer se iza njega desio moment B, ne možete vi čekati da se desi moment A, a onda odreagirati na način da nakon toga djelujete kao moment C.

Jer ako želite živjeti priču koja se sastoji od momenta A i B koji su u direktnoj vezi, bez obzira što se u našem iskustvu prvo odvija A pa B …morate znati, da bi se mogao desiti moment A, morate biti sposobni nakon njega odraditi i moment B. Ako niste, nećete ići tom pričom gdje postoje moment A i B.

Da pojasnim, neka su:

  • moment A: životna prilika koja će vam dati obilje novca
  • moment B: vaše djelovanje gdje ćete s tim novcem djelovati ispravno na sebe i na svoju okolinu
  • moment C: vaše djelovanje gdje ćete s tim novcem djelovati loše na sebe i na svoju okolinu

Kako je BOG održiva ISTINA o prošlosti i budućnost (Jer da nije održiva, nebi mogao ni postojati)

Održiva slika tako treba uzroke i posljedice koje same sebe podupiru. Kao što je “kokoš i jaje” ideja koja je sama sebi i svoj uzrok i svoja posljedica…te ta priča može biti istinita i održiva.

Tako u Bogu puno lakše postoje momenti AB, nego AC… jer je AC destruktivna i lažna slika koja ne može postojati. (Može postojati samo u kratkim bljeskovima da bude lekcija drugima što ne činiti… tako da svojim postojanjem AC upravo stvara i podupire održivu sliku AB. Samo u tom smisli, postojanje AC isto čini održivu isitnu.)

U svakom slučaju AB lakše postoji i želite biti dio te priče.

Sada je poanta da se ta dva momenta dešavaju u Bogu istovremeno, što će reći da ako niste postigli B, nećete ostvariti niti A.

…i tu se vraćam na smisao prethodnog posta, koji govori o tome da energije ima u neograničenim količinama, ali za održivu ideju stvaralaštva ista se ne može upogoniti destruktivno.

Ovo je kao neka anđeoska dokumentacija? Ironije li… :grinning_face_with_smiling_eyes:

Svaki dan je istovremeno i Anđeoska dokumentacija za bolje sutra i nagrada za ono što smo naučili do sada.

sta kazu kad je cca vrh btc-a u ovom ciklusu :thinking:

@bozoou

Ti si pod utjecajem demona.
Kad si krenuo sa telekinezom navukao si demone koji su ti okretali papiric i sad si pod sotonom.
Telekineza spada u okutno kao i sve takve , slicne i nadnaravne tehnike.

Samo ljudi to ne zele razumjeti.

Pa s obzirom na ovaj prethodni post koji govori o spriječavanju destruktivnog rada energije, stvari postaju poprilično jasne.

Ta informacija kada bi bila javna i potpuno jasna, uzrokovala bi više destrukcije nego koristi.
Da li itko može imati tu informaciju?

Može da, ali ništa nije crno-bijelo, tako da nitko ne može znati 100% točnost te informacije. Tako da s obzirom na pojedinca, netko može biti upućeniji što će se dešavati, a netko manje upućen.
Rasprava oko te upućenosti se odvija na BTC temi, pa se tamo vidi da do nekoga jednostavno informacija ne može nimalo doprijeti, do nekoga dopre bolje. I to je poredak stvari koliko tko te informacije dobiva.

A gdje je ta informacija zapisana? …pa Bog je ISTINA, i tko god proučava istinu oko BTC-a (i istinu općenito) imat će bolji osjećaj što će se sa njime dešavati. Znači, ima izobilje govora o BTCu… ali nisu sve lekcije za svakoga.

Anđeli kada ostavljaju svoj trag u obliku npr. knjige… oni točno znaju kako će na koga ta knjiga utjecati.
S kime će podijeliti koji dio informacije koju knjiga prenosi. Čak to rade tako da ista knjiga istoj osobi u različitim životnim momentima podijeli drugu informaciju. I to se ne odnosi samo na knjige…nego na razna iskustva. Sick as fu*k…ali oni su nemjerljivo moćnija bića od nas.

Isto tako sam se donedavno čudio zašto Biblija nije pisana jasnije, čemu ta nedorečenost koja se može na više načina tumačiti…ali dali su mi odgovor točno za to pitanje, i točno na primjeru Biblije.
Tada su zapravo rekli istu stvar o čemu govori prethodni post o energiji, odgovor je išao:

“Biblija je premoćan alat kada bi bio slobodno u rukama svakoga. To su tajne koje mogu biti otkrivene samo probranima.”

Inače taj odgovor sam dobio koristeći jednu zanimljivu tehniku za komuniciranje sa Anđelima, pa da pojasnim i to…

Kada se nalazite negdje gdje ste okruženi knjigama (ja sam bio u pošti čekao) …dovoljno je da uzmete neku knjigu sa police koja vas privuče naslovom, random otvorite na pola knjigu i pročitate neki random odlomak. I skužit ćete da vam taj odlomak odgovara na neko pitanje koje ste sami sebi postavili prije koji dan. Točno tako mi je odgovoreno ovo za Bibliju. (Nije prošlo niti 10-20 dana da sam to pitanje postavio)

Inače, nije potrebno niti otvarati random knjige po policama…dovoljno je da se fokusirate na moment u kojem se nalazite i samo se svjesno zapitajte: “Što ja sada mogu iz ovog momenta naučiti?” …zatim fokusirajte taj moment oko sebe i promatrajte taj glas u glavi koji će vam pobliže rastumačiti što se to dešava oko vas.

Može biti i pjesma neka koju slušate…i samo se zapitajte: “Što mi ovi stihovi mogu reći?” i zatim fokusirajte nadolazeće stihove i osluškujte.

Vrlo vrlo jednostavne i moćne tehnike. Naravno, mudrost koju ćete čuti, treba ju zatim i primjeniti. da bi se uzdizali i išli ka boljim pitanjima i boljim lekcijama.
Ova tehnika jednostavno nikada ne izostaje…jer mi zapravo ne možemo utišati misli u glavi. Mi smo non stop u komunikaciji…a jedino na što možemo utjecati je koja pitanja ćemo postavljati. I u tome je ključ.

Što se tiče BTC-a… mogu ja i ovdje napisati svoje mišljenje, ali ne mogu naravno niti ja znati da je to 100% točno, niti itko drugi. Isto tako, moje stečeno mišljenje više vrijedi meni, nego nekome drugome.

Po meni ovaj ciklus ide do negdje između 100k$ i 200k$.
S time da ciklusa ima dugoročnijih i kratkoročnijih… ja pričam o ciklusu za koji smatram da bi se mogao odviti u rangu cca 6 - 15 mjeseci.

Nešto novo se krčka. :slight_smile:

1 Like

@jorgovan Anđeli ili Demoni? :smiley:

…koji god, mislim da će ovo biti hot-product. :slight_smile:

Ispravak, moglo bi to ići i na razine 200k$ - 400k$ :slight_smile:

Jel to ti velis il andeli ? :slight_smile:

Mislim da prvo mora stagnirat u rasponu oko 25k da alt coini malo rastu, a onda krajem godine ide do 300-400k, pa pada opt…

mislim nesto ispod 100k, ugl ako ode preko 150k super, preko 200k genijalno

no tko ce ga znat…

znaci govorimo o ciklusu do kraja godine, eventualno prvi kvartal sljedece

U onom smislu kojem pitaš, nisu rekli.
U pak drugom općenitijem smislu, da je svako iskustvo dodir Anđela… pa puno daju naznaka da bi moglo biti tako nešto. Ali tu postoji naravno i mogućnost pogreške, tj. krivog tumačenja tih znakova… jer kao što rekoh, neki njihovi znakovi ne smiju biti jasni za ljude, jer bi više bili destruktivni nego konstruktivni. Kao što je objasnio post iznad: Kad Anđeli slože puzzle :)

Slažem se. :slight_smile:
Ja se vodim jednostavnom politikom… kaže jedna izreka:
“Što se desi jednom, ne mora više nikada … što se ponovi, ponovit će se opet.”

BTC je tu pokazao jasne patterne koje ponavlja i ja sam ih samo nastojao razumjeti i nekom logikom očekujem da ima smisla da će se i dalje ponavljati.
@zgubijumf, nastavno na tvoje pitanje… Bog se uvijek očituje u Istini, pa ako neki događaj možeš promotriti bez pogreški u interpretaciji (bez grišenja jel…ili ti bez grijeha) …onda si sa Bogom, i onda čuješ što Istina, tj. Bog ima za reći.

Pa tako sam nekako i ja rekao …sljedećih 6 - 15 mjeseci.
Poprilično sam uvjeren da će preko 100k …a sada koliko, neka nas iznenadi. :smiley: :smiley:

Btw. Imate temu BTC :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Like

Na trećoj minuti videa priča o tom procesu “razgovora”, pa sheram.

Nisam još gledao sve, ali čini mi se da bi moglo biti dobro. :slight_smile:

Prica gluposti. To ti se zove duhovni svijet.
Sto dalje od takvih, kaze da ne zna s kime prica.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Napisao sam vec par puta o cemu se radi.

Pa kao što vidimo na temi i općenito, 99.99% ljudi ne zna s kime pričaju, tj. tko ih vodi kroz život.
Niti nam je to bitna informacija…ako vodstvo shvaćamo i znamo ga slijediti. Ovaj lik sa videa točno kuži o čemu priča.

A sada da povučem sve paralele koje je on iskusio i koje sam ja iskusio.

  1. Download tought buubles.
    Tako on naziva proces koji ja nazivam procesom razgovora. On je štoviše više u pravu, jer ja također napominjem da to nije razgovor u tipičnom smislu nego primanje informacije u obliku misli. A misao nije nešto što teče kao razgovor, nego je primiš kao kratki bljesak i onda je možeš nakon toga analizirati i danima ako hoćeš. Ja bi rekao da nerijetko primim misli koje mi treba i koja minuta da ih reproduciram, tj. pročitam…poslušam od početka do kraja…ili kako ćemo to već zvati.
    I to samo da preslušam gornji sloj te misli, jer rekao bih da te misli koje se prime, da su beskonačne…može se svaki njihov djelić fokusirati svjesnom pažnjom i saznati brdo toga novoga iza svakog tog fokusa. Kao nekakav fraktal koji možeš razmotavati i razmotavati koliko god te volja…i što dublje zaviruješ u tu misao, vidiš kako si zapravo bogatu informaciju primio. Mada je prvi sloj te misli vrlo jasan onog trenutka kada ona bljesne…a onda idemo duboko koliko nas je volja.

  2. On ne spominje Anđele, ali spominje to polje svijesti sa kojim se spajamo i od kuda seže ta nevjerovatna inteligencija. Pričamo o istoj stvari.

  3. Kada spominje onaj sloj “Beutifull destruction” …to je ona stvar koju sam ja spominjao da nas Anđeli hrane problemima kako bi iz njih nešto naučili. Puno puta sam to spominjao i on je tome posvetio posebnu pažnju.
    On kaže da se u toj svjesnosti protežemo kroz 4 levela i cijeli taj 3 level je povezao sa pojavljivanjem tog efekta “Beutifull destruction”.
    Ja osobno nisam kategorizirao to tako kroz levele, ali nakon što je on opisao levele, mogu potvrditi da sam sve to opazio, samo nisam kategorizirao po levelima. I iskreno mogu reći da po onome što se meni pojavljuje, da sam negdje na prelasku iz trećeg u četvrti level. Osjećam već da mi se poprilično pojavljuje ono što on kategorizira četvrtim levelom.

  4. Kada opisuje što nam stvara taj rast iz prvog levela u drugi…itd. itd. Ja nikada nisam govorio da rastemo po nekim levelima…ali zato godinama tupim da ako radimo za Svemir da on radi i za nas.
    A to je ista stvar koju i on govori…jer on govori kako smo svjesniji okoline oko sebe da se uzdižemo po tom pitanju svijesti i primanja informacija…
    …a ja sam govorio zapravo istu stvar, da ako idemo niz dlaku Svemiru, da nas on nagrađuje i podupire na tom putu…i da se to očituje kroz bezrboj mini čudesa/slučajnosti.
    Tako da nam je zaključak isti… proširi svjesnost o sebi, tko si i što si… radi za svoje više ciljeve…i Svemir će to voljeti i pomoći će ti na ostvarenju tog plana. Jer Svemir je viši ti. Masu puta sam pokušao dočarati tu hijerarhiju postojanja gdje se vidi da postoji samo jedno JA, jedno ultimativno biće…koje može biti isključivo čitav Svemir. Pa neću ponavljati i ovog puta… no kada se to shvati i kada se shvati da nismo samo mi svjesni u ovoj priči…da postoje ultimativno veća bića iznad nas, ultimativno svjesnija svog i našeg postojanja… onda sve lagano dobiva svoj smisao.

  5. Također sam govorio da kada sam se spojio sa tim učiteljom…da mi je on pomogao da brže učim…da je ubrzavao abnormalno moj napredak i učenje.
    O tome točno govori i on u videu kada kaže da mu je ta viša svjest pomogla kako da ubrzava u spoznajama, da mu je ona pomogla kako će učiti druge itd…i eto ga, radi “čuda” kao što se vidi. :slight_smile:

Vjerovatno sam zaboravio još puno poveznica između njega i mene…ali dok sam gledao video, 100% sam znao da govori o onome što se meni dešava.

Što još… ja nemam dokaze ( Osim puzzli koje sam dobio na taj način i koje su ostvarile ono što mi je bilo rečeno da će biti. Ali to je vama čini se sprdnja)
…on se eto bavi više učenjem drugih i ima više evidentnih dokaza što je napravio sa kojim ljudima. Koji upravo tvrde da su mu njegove tehnike pomogle da učine čuda …i stvarno se radi o nevjerovatnim uspjesima. Znači možemo to posmatrati kao dokaze.

Da nebi bilo da se samo on bavi učenjem drugih…pa vjerovali ili ne… to je i moja motivacija.
Sav ovaj ego trip koji je nabijen u temi je tu da vam pokažem, da izazovem ljubomoru…da vas pokrenem na taj način da shvatite da ima nešto što mi pomaže. …i da tu energiju dokažem kroz dokaze uspjeha. A tek smo počeli, ako sam u pravu…ovdje će nastati nevjerovatna čuda.

Nema on pojma. Da zna o cemu prica, onda bi znao da su to demoni.
Kad se jos vise petljas sa njima brzo ti ode karijera. Bankrot, bolest itd…

Jos kad si spomenuo levele, to jos vise potvrdjuje da je rijec o demonima i okultnom.

Napisao sam ili si s Bogom ili sotonom, treceg nema.

Da bi bio s Bogom tu treba dosta molitve, posta i sve okultno maknuti.

Puno pises i to bezveze. A ja ti sve objasnjavam. Pisem iz iskustva jer vidim sto se ljudima desava kad se petljaju sa okultnim.

A u Bibliji sve lijepo pise. Pogledaj zapovijedi i sto sve spada u zapovijedi.

Sa ovime si vec prekrsio prvu zapovijed.