Kad Anđeli slože puzzle :)

Sry na zakasnjelom odgovoru.
Da, iz Kine je, preko Alibabe … naručene su ove kutije što su na slici. Door2door servis, nisam imao nikakve zezancije s carinama… sve su oni rijesili.

Customizirat ću jedino pakovanja, pošto su mnoge puzzle došle pakirane po cca 30kom u kutiji kao veliki setovi… a ja želim svaku pojedinačno prodavat.

Prodavat ću na istom shopu gdje i Ugly4 … napravit ću distinkciju između mojih autorskih puzzli i tuđih… s time da ću si dati malo truda da prezentiram puzzle i pojasnim kupcima zašto koje sugeriram i da na taj način izdvojim “kukolj iz žita”.

Vjerujem da će se ovim potezom dosta povećati prosječna košarica, koja se ionako dosta povećala čim sam došao do svoja tri artikla.

1 Like

Uvijek mozes kupiti po meni po veleprodajnoj cijeni i prodaji gdje te volja. :slight_smile:
Moze i jednostavnije …affilate prodaja, ja hendlam shipping i sve, a ti dobijes proviziju po svakoj prodaji koja ide preko tebe.

1 Like

Uvijek je lijepo sresti djelovanja ljudi koji su svjesni postojanja Anđela. :slight_smile:

To ti nema veze s vezom.
Na kraju članka je dio iz Galaćana.
To su demoni i ovakvih ljudi ima na stotine, koji šire ne istinu, a ljudi se shvaćaju jer ne poznaju Bibliju.
Anđeli postoje kao i Bog, kao i demoni, samo se i demon pretvara u anđela svjetla.
Može biti 99% podudarnosti sa Biblijom, 1 % različit i sve pada u vodu jer je to prijevara.

1 Like
3 Likeova

Ne zna Bozo engleski dobro :smiley:

https://hhr.wiki/detial/Apophenia

Kakav je ovo wiki hhr? Detial umjesto detail u url-u?

Ne znam, ukucah samo na nasem, i nije bilo na hrvatskoj Wikipediji, samo na srpskoj, pa reko da ne ostavim onu s cirilicom, uzeo prvu seldecu

To neki divlji copy/paste al eto ima traffica. Google i njegova cuda.

Molit ću lijepo, apophenia nema veze sa ovim, nisi pozorno čitao što si okačio…

Po tekstu, apophenia je kad se osoba dovede do nekog (krivog) zaključka opažajući više događaja koji su zapravo nepovezani i samo iluzorno ukazuju na zaključak.

Ovakav tekst (koje sam ja okačio) ne dovodi mene do nikakvog zaključka. Ja imam osobno iskustvo i skoro da mi niti ne trebaju potvrde tom iskustvu. Iako sam ih dobio. (Tek u ovom segmentu bi mogli pričati jel moj nekadašnji zaključak nastao efektom apophenie)

No ovakvi tekstovi su meni samo lijep moment da vidim da nisam u ovome sam, da postoje i drugi ljudi koji prolaze takva iskustva…

Lijepo je vidjeti da je i dotična svjesna da nije sama, pa tako piše sljedeće…

@bozoou

To je laž.
Anđeli se ne javljaju ljudima.
Nego demoni koji se pretvaraju u anđele.
Napravi test, ako mi ne vjeruješ, i kad ti dođi, počni moliti Oče naš. jedno 5 komada.
I javi da li su ostali ili otišli.
Ako ostanu, onda su anđeli, a ako odu , onda su demoni.

Evo iz Biblije:

Čudim se da od Onoga koji vas pozva na milost Kristovu tako brzo prelazite na neko drugo evanđelje, koje uostalom i ne postoji. Postoje samo neki koji vas zbunju- ju i hoće prevratiti evanđelje Kristovo. Ali kad bismo vam mi, ili kad bi vam anđeo s neba navješćivao neko evanđelje mimo onoga koje vam mi navijestismo, neka je proklet! Što smo već rekli, to sad i ponav- ljam: navješćuje li vam tko neko evanđelje mimo onoga koje primiste, neka je proklet. (Gal 1,6–9)

Sa kim god da komuniciraš u glavi il na ulici poslije recitovanja 5 očenaša zaredom naravno da će poć od tebe. Takođe ako sa bilo kim komuniciraš i pet puta zaredom mu isti vic ispričaš velika je vjerovatnoća da će poć od tebe. Šta su demoni ko đeca pa da im moraš više puta istu stvar ponavljat da skontaju. Ili slabo čuju. Ako vrlo razgovjetno čoek priča i ima dobru dikciju dal je onda dovoljan jedan očenaš da se izmoli.

1 Like

Meni ovo djeluje nevjerojatno u danasnje vrijeme da mladi tako zabriju. Jasno da je to prije bilo normalno i to je bio jedini cilj crkve da ljudima isperu mozak, al onda citas ovo i mislim si jer se zajebavate il ste ozibljni.

1 Like

Piše u Bibliji, demoni se istjeruju postom i molitvom. Hočeš se riješiti nekoga, okreni se Bogu i propovijedaj evanđelje. :innocent::innocent::innocent:

Crkva nema veze s vjerom.
Da li su i nevjerojatni potresi, bolesna djeca, prometne nesreće itd…?

A jbg. Realno dosta nas je na forumu a nije da su psihijatriske uatanove prazne. Odredeni postotak ljudi je psihicki bolesno i ne ljece se taj postotak pise knjige, objavljuju videe, evo neki i firmu imaju i produktivni au clanovi zajednice itd…

Bozzou ne vjerujem da je los covjek samo ima neke probleme. Jbg…

2 Likeova

Da, slazem se potresi dolaze od Boga koji kaznjava. Takoder, trebamo se moliti cijeli dan da nam djeca nisu bolesna.
A u crkvu trebamo ici da nam pedofili sole pamet za koga cemo glasati na izborima. Sve skupa jadno i zalosno sto ljudi vjeruju u sranja koja su nastala u kameno doba.

Jeste nevjerovatno da bog ubija ljude na ovaj nacin… pogotovo npr djecu koja jos nisu ni narasla da zgrijese nesto :smiley:

1 Like

Ja ne govorim o crkvi. Govorim o vjeri.
Kad se ljudi odmaknu od Boga, onda gube dio njegove zaštite, a demoni imaju legalno pravo djelovati. Stoji u zapovijedi da Bog kažnjava do trećeg i četvrtog koljena, tko ima druge bogove, ikone, kipove.

Pišeš glupost, ali te ne okrivljujem, zato jer ne znaš dobro teologiju i razliku između krščanstva i religije. Jedno s drugim nema veze.

Piše u 10 zapovijedi sve.
Preporučio bi varaždninsku Bibliju, najbolji prijevod za naše krajeve.

Možda vam bude jasno.

Ovaj drugi, od 48 min gledajte.