Kasni Facebook IA isplata

hehe balkan je cudo, prije smo gledali ove teme 21 za Adsense, a ev sad cemo 16 ovo da gledamo.

1 Like

Ljudi su napisali da su isplate svakog 21. tako da nema potrebe za otvaranjem tema 5 dana prije, a to što vam dođe nekada prije, to je do njihovog tima, omakne i njima nekad :smiley:

1 Like

Ovako uz ćaskanje brže prođe vreme :grinning: čekajući.

1 Like

Kasnim izgleda malo, Ima tko voljan da me ukratko usmjeri sta su to facebook IA i kako se moze zarađivati na tome?

Pa cu istrazivati dalje.

Hvala

stranica od 30k+ i vise i samo pucaj, sto ti padne na pamet objavljuj :smiley: nema tu neke mudrosti.

1 Like

Vidi, samo na našem Forumu:
https://wmforum.geek.hr/search?q=Instant%20Articles

Npr.



https://wmforum.geek.hr/t/moj-put-do-100-dnevno-putem-facebook-instant-articles/33169
:o:

4 Likeova

Kod mene sad umjesto pending piše paid a pošto imam raiffeissen app na mob i sve svoje račune na njemu uključujući i devizni, vidim da para nema još, ali to ne čudi jer platni promet ne radi vikendom, tako da u ponedjeljak bi trebale biti na računu :slight_smile:

Vikend preskaci u takvim stvarima, jednostavno tada banke “kao da ne rade” :slight_smile:

Znam to, ne znam jesi pročitao gore, što sam napisao…

ja sam stavio da me isplate na paypal i pise paid ali nisam dobio novac i koliko znam pp radi 24 sata nema potrebe da se ceka

Nema love dok vikend ne prođe :slight_smile:

Ma i kod mene je “paid”, ali znam da taj izvještaj (meni dolazi na email) necu dobiti prije ponedjeljka…

Ekipa,
pošto ste manje više svi u ovom topicu upoznati sa IA zanima me jedna stvar. Odobrili su mi IA i ja sam krenuo s člancima, ali niti jedan članak mi nema oglas unutar teksta, samo na kraju članaka. Koristim plugin za wp onaj od fejsa i neznam kako da ubacim reklame na neku drugu poziciju. Ima netko možda kakav prijedlog kako da to izvedem?

Onda su ti vjerovatno prekratki tekstovi, pa se samo jedna prikaže na kraju, inače koliko znam nakon 250 riječi se prikaže reklama po defaultu…

1 Like

I ja sam tako mislio i zato sam ubacio i koji duži tekst da isprobam, ali svejedno nema dodatne reklame.

Preko cega gledas? Prikazuje ih samo preko fb aplikacije.

Jel itko dobio novac na racun u BiH

Evo meni nocas stigao mail da su legle pare na PP.

Aha Ok, ma ja imam racun u raifeisenu, adsense mi je uvijek ujutro oko 9 vec bio na racunu. Medjutim sad pogledah ovo mi jos nije leglo

Pa oni su danas uplatili, treba nekoliko dana da legne. Na PP odmah legne zato je i meni stigla isplata.