Koja je kartica i banka najbolja za PayPal BiH?

Hm, kod mene uvijek ceka 1. Obicni paypal nalog(ne znam jel postoji neki drugaciji) i nlb internet kartica

update:

izgleda da se sada sa paypala mogu povlačiti pare i na mastercard karticu …

može li neko potvrditi ovo? prije na listi za withdraw nije bilo mastercard kartice, sada je ima

Danas sam dobio Visa Classic iz Raiffeisen i pokušao je povezati sa PayPal-om ali mi izbacuje “This card is not accepted. Please use a different card.”

Tu sam vidio da je netko napisao da treba otić do bankomata i ukucat pin da bi se kartica aktivirala. Uradio sam i to ali i dalje ne prihvaća karticu.

Jel imao neko sličan problem?

moraš kontaktirat banku, čini mi se da je neko imao sličnih problema pa je kontaktirao banku … oni su onda omogućili internet plaćanje na toj kartici … ne znam tačno šta, ali su nešto čačkali

rajfajzen ima dobru podršku onu besplatnu telefonsku, pa ako ti banka ne radi možeš i sa njima viđet

Hvala vam na odgovorima.

Bio sam u banki i nije problem do njih ni do kartice nego na računu nije bilo sredstava. Prilikom povezivanja kartice PayPal skine $1 i odmah ga vrati samo da provjeri karticu i ako na računu nema novca izbaci poruku da se kartica ne može povezati. (Znači to nije onih $1.95 gdje bude kod, to skine poslije kad je kartica povezana.)

Ja nisam htio ništa uplaćivati na račun jer sam imao novac na PayPalu pa sam to htio povuć i onda tražit da mi skinu $1.95 da potvrdim karticu ali ne može tako. Mora bit nešto sitno na računu da bi se kartica uopće mogla povezati.

Da li imaš informaciju, može li ovo?

nisam povlačio, ali na listi za withdraw su i dalje obje kartice

Vidio sam, ali kako kažeš nisam probao :grin:.
Dobro bi bilo ukoliko je neko probao da javi.

evo upravo povezo mastercard karticu sa paypalom i radi

Congratulations! Your withdrawal limit has now been lifted. You can now withdraw unlimited funds from your PayPal account.

ps. kartica je nova ako to ima veze :slight_smile:

Kod mene je MasterCard kartica bila stara 3-4 mjeseca i nije htjelo. Pričao sam s Supportom na PayPalu i rekli su da s MasterCardom mogu normalno plaćati i dalje, ali da na nju nemogu primati novac, te su mi preporučili Visa karticu kao jedino rješenje.

Dakle, i ja sam čuo svašta nešto u vezi kartica i PP-a, ali sam se uvjerio na Supportu im da je stvarno ovakvo stanje!

100% sigurno radi. Upravo mi vraćeno onih 1,95usd…

može se ona povezati, ali možeš li withdraw pare na nju?

Sada me tjerate da napravim printscreen konverzacije sa Supportom na PayPalu:

Screenshot_2020-06-29 Message Center

Ako su mi ovako direktno rekli, šta se imam dalje raspravljati, čekam Visu, biće za 3-4 dana.

1 Like

Congratulations! Your withdrawal limit has now been lifted. You can now withdraw unlimited funds from your PayPal account.
je li to to ???
a evo za par dana će i prva uplata pa vam se javim

1 Like

Sve sam i ja to isto imao u info da ću moći, al ok… “pokušaj”

Idem sada da raznesem RBA u 100M djelova
100 puta pito tetu jel sigurna da mastercard može primati kaže da 100% već su vadili ljudi…
Sad me obavjesti nativmedia da paypal ne može primiti

ja sam na ovom forumu barem 50ak puta napisao da tete na šalteru govore jedno a support centar drugo

JOŠ JEDNOM DA PONOVIM

NE PITAJTE TETE NA ŠALTERU NIŠTA, ONE NE ZNAJU, ZOVITE SUPPORT CENTAR

tako su i meni u sparkasse isto govorili, zato što im je cilj da uvale što više mastercard kartica … i globalno se pare mogu primati na mastercard kartice, ALI U BIH NE MOŽE

2 Likeova

Ja sam zatvorio račun u sparkasse zbog neljubazne tete na šalteru jer nije htela da mi produženje nove kartice bude opet VISA. Izrevoltiran i ubeđuju ći se sa njom rekoh zatvaraj račun i isplati sve šta treba i daj potvrdu da je sve čisto.
Otišao u Novu Banku i otvorio VISA karticu, vezao na PP i bar ne uzimaju mjesečno održavanje kao ovi u sparkasse :grin:

2 Likeova

ne sudi po tetama na šalteru, one nisu relevantne :smiley: tako ću i ja ako budu nešto kakile, intesa ili nova