Koju stolicu koristite?

Nakon 3 mjeseca sjedenja na SGS2 (cijena 170€), mogu reći da sam prilično zadovoljan. Razliku vidim tek kada se vratim na svoju staru stolicu, koja je koštala nekih 20€. Jedini problem koji sam imao do sada je škripanje prilikom sjedanja, problem sam riješio sa WD-40.

@dadaas na koji si dio tačno mislio sa ovim “plastično dno”?

Ovo dolje, noge i kotaci. Rekao mi prodavac da su ove metalne kvalitetnije…

Noge su od čelika i to je zapravo najteži dio stolice :smiley: Točkovi su također odličnog kvaliteta.

1 Like

daj slike da vidimo kak sjedis

1 Like

Selfi Selfi Selfi Selfi :smiley:

Druže, možeš li napisati svoje gabarite? Ja sam 191cm, cirka 110kg. zanima me da li bi mi ovakva stolica odgovarala, ili bi bila mala :slight_smile:

Koristi li neko IKEA Markus ? Kakvi su utisci iz prve ruke ?

Ovisi tko sjedi. Ja sa blizu (100 kila) ubio svoju stolicu. Sve su one na pocetku udobne, ali kad krene sjedenje sve duze i duze su sve gore i gore.

Pa ako netko znade neku stolicu koja je i nakon godine dana udobna kao prvi dan nek je napise ovdje bez obzira na cjenu. Gledam one gamerske stolice skupe, ali bojim se da i to nakon godinu dana sjedenja otvrdi.

Sto mi sad pada napamet kupiti neku na akciji svaki put kad bude… bolje kupiti 10 za 400 kuna, nego jednu za 4000, ajd me opovrgnite vi koji imate te skupe stolice.

Kupio sam ovu stolicu i super mi je, nakon 7 mj., još uvijek je ista, do 120 kg :sunglasses::sunglasses:

Tocnu takvu imam doma. Nije losa moram se sloziti najbolja koju sam do sad imao, ali vec mi pocela skripat. Imam je vec godinu dana

WD-40 i škripanje nestane, osim ako nije nešto ozbiljno :wink:

1 Like

Ja imam tu vec godinu dana i mogu reci da mi je super, volim malo tvrdje stolice ali za sjedenje od 10h/dnevno treba ipak staviti neki podlozak.

1 Like

Ma i ja nekad imam tvrđu stolicu, ali dosta ovisi o tome sto sam jeo taj dan :wink:

Salu na stranu, jel ima netko od vas problema sa spustanjem stolice same od sebe za vrijeme sjedenja? Kao da nesto nije u redu s cilindrom. Kako to rijesiti? Stolica je stara 2-3 godine i kostala je kojih 500 kn.

Evo vidjeh ovo danas u letku pa da podijelim ako nekome treba nova :blush:

2 Likeova

evo da potvrdim :smiley:

Imam stolicu od 1500 kn, nakon niti 2 godine raspala se skroz, kotačići svi rascvjetali se, hidraulika ne radi. To sam nekako i preživio, ali ono postolje ispod (željezo ili šta je već) puknulo skroz, nevjerojatno.

Ako netko ima kakvu preporuku osim ovih prethodno navedenih, slobodno neka pošalje link.

Kad kupujes jeftine stolice… Od tih jeftnijih svi kazu da je dobar Ikea Markus. Kad prebacis budzet preko 6000 kuna onda sta god uzmes trajace ti preko 10-15 godina.

1 Like

Je,Ikea Markus je super, ima i 10 godina garancije.

1 Like

E super to me zanimalo. Tnx

šta mislite o ovoj stolici? jest da je cijena paprena (oko 1600€), ali je li ovo opravdano ?

Ja sam je probavao jedno 30 minuta. Koliko sam iz tog mogao skontati dobra je stolica, mada meni koji sam visok i mrsav nije pasala. Na kraju sam kupio Steelcase Leap V2 (koja je upola cijene), a budzet mi je bio prakticno neogranicen za stolicu.

Po meni je precjenjena stolica.