Mgid ili adnow reklame

Ima velike razlike između Hrvatske i Srbija-Bosna, sve zavisi odakle ti je većina.

1 Like

Pa mogo si onda u ~6 rijec napisat sta je najbolje za svaku drzavu. “Zavisi” kao u vicu ispod:

Saznaju novinari kako jedna baba na nekoj planini ima mnogo ovaca i sama ih čuva.

Jedan od njih je nekako pronađe, sjedi baba na stolici i prede vunu, ispred nje po livadi pase mnoštvo ovaca.

  • Bako, koliko imaš ovaca?

  • Kojih, crnih ili bijelih, pita baba.

  • Pa, na primjer bijelih?

  • Hiljadu.

  • A crnih?

  • Isto, mrzovoljno će baba.

  • A koliko jedna ovca daje vune?

  • Koja, crna ili bijela?

  • Pa, na primjer, bijela?

  • Dvije kile godišnje.

  • A crna?

  • Isto.

– A koliko se mesa dobije od jedne ovce?

  • Od koje, crne ili bijele?

  • Na primjer, crne?

  • Dvades pet kila.

  • A od bijele?

  • Isto toliko.

Novinar već iznerviran vikne na babu:

  • Pa, dobro, baba, kakva je razlika između crnih i bijelih, kad me stalno pitaš: “crne ili bijele”, a na kraju sve isto!?

  • Eeee, crne su moje!

  • A bijele?

  • Isto.

3 Likeova

Podesio juče Adnow oglase da probam, izgleda da neće dugo ostati na sajtu… :sweat_smile: Dobro da nisam u minus otišao…

Inače koristim Mgid već nekoliko godina i jedno vrijeme je bio dosta bolji od Adsensa (FB posjeta…). Trenutno na 500k pregleda razlika bude 5 eura u korist Adsense. 1 Mgid reklama na 3 Adsense.

1 Like

moyda se nije azuriralo… stavi u ponedeljak i posalji email da ti stavi fiksni cpc na oko 2.2

Drugima dajete 2.2, meni jedva 0.1 po kliku, i to vrlo brzo smanjite…

1 Like

nisam ja adnow, jesi li ih kontaktiro i sta su rekli nakon sto su ti stavili 0.001$ po kliku?

1 Like

I meni si dao jako mali cpc, ako može da mi povećavaš @simeon

@simeon mora imati jak cpc vidiš koliko ih hvali da su ljudi utripovali da je on vlasnik :rofl::rofl::rofl:

ako imas problema sa povecavanjem, imas na adnow reklama za to… onih eksplicitnih :smiley:

Imo sam 0.03$, sad je 0.0225$ tako nesto… 25% otislo, plus ctr pao, al su idalje najjaci

1 Like

@simeon kada ćeš meni vratiti na 0,06usd pa da ponovno radimo…? :stuck_out_tongue: :rofl:

1 Like

nikad stari moj, los ti traffic i makeo si nase reklame sa sajta, mi smo zavrsili s tobom :smiley:

1 Like

@simeon da li bi menjao sta ovde? Ovo su podesavanja za mobile (After Content), daj neki savet kako sta, sefe :smiley:

Kako da namestim na ovim levelima da imam sto vise eksplicitnih reklama? Razumem da treba ici na max ovo, ali zasto ima Level A i Level B?

pa udari samo desno do kraja

jedno je za eksplicitnost a drugo je kao za da ono tresu se i mjenjaju boje i tako to (sto upada u oci)… treba negdje tu da ti pokazuje primjer kako izgleda kad mjenjas slajdere

1 Like

Hvala kolega. Što se tiče Text Position, šta tu preporučuješ?

nez to ostalo, mozes sve to ostavit tako, samo slajdere pomakni

1 Like

Pozdrav drug treba mi savjet za MGID reklame kako ih setup na sajt, koliko reklama staviti i gdje ih tacno impletirati za dobru zaradu? Sad mi stoji Smart na dnu, under article u textu i imam side widg… Lijep pozdrav

@simeon
Pozdrav drug treba mi savjet za MGID reklame kako ih setup na sajt, koliko reklama staviti i gdje ih tacno impletirati za dobru zaradu? Sad mi stoji Smart na dnu, under article u textu i imam side widg… Lijep pozdrav

tako kako si stavio valja najbolje… imaju oni onaj in-article widget, al sam primjetio da je dosta losiji, bolje staviti under-article unutar clanka… e sad, na under article, ja sam stavio da bude na telefonu 3x2, tj dva reda, po 3 (ili obrnuto, nez napamet :D) to donosi onako, ok rezultate.

@simeon hvala ti, ostane mi jos jedan prostor ispod naslovne slike, ali tu neznam sta da stavim dali Adnow ili Nativemedia, bas lose placaju i jedni i drugi, sta je tvoj savjet i preporuka?

MonadPlug, intext i ispod clanka native…