Moja mala priča o internet zaradi

Priča je o sajtu, a kao što je napisao:

A to da ma moze da smisli samo neka para dana cita forum i prati sta ljudi rade dobice ideje.

1 Like

Po meni ovo je skroz pogrešno razmišljanje.Jer ako nikom ne možeš verovati, zašto onda i ovde očekivati da ćeš bilo kome poverovati. Da ne ispadne da ne treba biti oprezan? Svakako, treba, ali ima načina da se proveri šta valja, a šta ne. Ljudi kupuju sajtove sa astronomskim ciframa, a ovde je reč o xxx €.

1 Like

E jesi morao na sve odg hahah
Ovako ja ko je rekao da sam ja iz hr :stuck_out_tongue:
Ja nisam rekao da se može sajt napraviti za 10 min i koji će imati sređen seo i sve što treba
Ali bazu ili kostur sajta možeš napraviti za 10 min ako ne znaš javi se u porukama pokazat ću ti.
A postoje i besplatni simulatori za plc samo odmah se zapitaj sto su oni besplatni a što se ovi plaćaju.
Nekome je mnogo i 100$ za plc .

1 Like

shvatio sam da nisi iz hr. ok, onda tražiš posao u drugoj zemlji.

Al nije sad riječ o tom poslu imao sam ja nekih ponuda da idem vani al to je druga priča.

Ja se slažem ovdje sa tobom sto posto ali ja samo kažem iz svog skromnog iskustva jer sam probao kupiti facebook stranicu eh sad kakvo je stanje za web sajt to ne znam
Ja sam neko ko vjeruje ljudim možda čak ponekad i previše al eto treba biti oprezan.

1 Like

Vratis se ponovo na affiliate marketing, ali prije nego sto pocnes raditi ne znam kakve imas vjestine naucis nesto o SEO ( istrazivanje rijeci, izgradnja linkova ) mozes ti i da placas nekog ko ce ovo raditi za tebe i kupovati linkove ( kao sto vecina radi ) ako imas novca da investiras, i onda moras biti strpljiv neko vrijeme posvetiti se i ne ocekivati da ces se obogatiti preko noci i bice rezultata. Ja radim affiliate marketing nekoliko godina traffic mi je 90% google i jako sam zadovoljan :slight_smile:

1 Like

Upravo sam ovdje na ovom forumu jako jako puno dobrih ideja pročitao i neke pokušao realizovati i jako puno naučio

@UcimJos u vezi PTC-a i propadanja stranica, uključio si se u sumnjive programe. Nikad ne ulazi u programe koji nemaju dobar rejting. Ulazi u stabilne kompanije. Nemoj napuštati Internetski Marketing ili MLM. To je snazna indistrija koja obrće miljarde dolara godišnje. Zašti i Ti ne bi dobio dio tog kolača? Sve je potpuno legalno. I donosi novac. U vezi fb stranica, u globalu nije loše ali trebaš imati vlastitu web stranicu koja je Tvoj brand. Zatim kreneš sa Traffic Exchange promocijom. S vremenom ćeš dobivati i promet sa tražilica ukoliko ti je stranica kvalitetna. Kad nešto zaradiš kreneš sa reklamom na Googleu (adWords). I ja ga koristim. Zatim plaćene reklama na društvenim mrežama kao što je npr. Facebook. Treba ti reklama, reklama i samo reklama. Posao obavlja stranica i autoresponder. Poslati ću ti na PM link moje stranice jer je nesmjem stavljati na forum. Dobro je prouči. Želim ti puno uspjeha!!

1 Like

Ovde se moze dobiti ideja ali sam moras da naucis i odradis vecinu stvari.Jedino ako ces placati onda si miran,iskreno nikada nisam placao marketing sve sam sam ucio od 14-te godine.

2 Likeova

Ne znam možda se i vratim ali imam još puno da učim, ja se uvijek vodim nekim razmišljanjem da udarim kontru to je ono npr ako je danas trend da svi kupuju sladolede ja gledam da budem onaj ko će prodavati te sladolede. Mislim da možeš shvatit šta želim reći
N.p.r koliko sam pratio u zadnje vrijeme instagram je sve jači i jači i pojavljuje se veliki broj influencera i razimišljao sam kako to da iskoristim ali ne na način i ja ću postati influencer već na neki drugi način.
Ali posle nekog vremena istraživanja skontao sam da će zarada preko instagrama pasti i to na 0.
Zašto evo mog razmišljanja: Postoje osobe koje imaju po 100 000 pratilaca na instagramu a ona je tamo iz nekog desetog sela i na svakoj slici izbacuje sise i dupe i takvih je ogorman broj i sve više ih je i više . Mislim da će to uništiti influencere, to je smao moje razmišljanje ne mora biti tačno

Takav sam i ja volim u svašta da se petljam i svašta me interesuje i uvijek sam voljan neke stvari naučiti

1 Like

Mi se trudimo da zaradimo pre te nule,to je nase razmisljanje,da sve stvari radimo sto pre i odma.
Spomenuo si youtube monetizaciju,ona se sada jako tesko dobije,ali kada je bilo zaradjivali smo na mnogo kanala lako.

Ovo ti je moj predlog da pocnes sto pre,jer to bolje za tebe.

1 Like

Eh to sam već rekao to je problem što ja zakasnim na svaki voz ahahhaha pa moram pješke

I zamolio bi ovdje ove što mi se javljaju i obećavaju brzu zaradu u privatnim porukama i šalju linkove da uđem na njihovu mail listu i da im postanem referal da prestanu.
Ja sam to davno prošao i vjerujem da znam puno više od vas :wink:

1 Like

Pa vjerovatno ću zakupiti domenu i hosting i početi nešto eto dobijo sam motivaciju mada sam je bio skroz izgubio.
Mada u ovaj projekat nmg sam nema šanse prvo nmg sve stići a i imam još puno da učim.
Moram pronaći nekoga ko zna koliko toliko

1 Like

Evo javno da napisem da ja ne mogu npr. sa tobom raditi taj projekat iako me nisi pitao ali mi mnogo njih salje poruke za razne projekte ali ne mogu nikome jer sam prebukiran,ja ti necu slati na pp i obecavati mnoogo eura za kratko vreme,ja sam na ovom forumu cisti kao suza iako po mom pisanju ispada da bi prodao maglu :smiley:
Bar mi je drago sto smo ti vratili motivaciju.

1 Like

Ahahah ma ne sikeraj se ja sam direktan sto mi smeta odmah kažem i gotovoto. I da prodaješ maglu meni je pomoglo.
Odmah se prestali javljati ovi iz piramide što pokušavaju pokupiti koju mrvicu iz kolača

1 Like

Okani se “quick rich” prorama. Od nih nećeš zaraditi ništa. Obećavaju ti da ćeš napuniti džepove, a u stvari napune ih oni.
I upamti! Bez mejling liste i autorespondera nema uspjeha.
Imam dojam da nisi detaljno proučio moju ponudu.

Neiskusan si.

2 Likeova

Ahahaha to kao jedna zena sto je jedan prevario i uzeo joj 1000e a pita je policajac pa sto si mu verovala i dala a ona kaze pa zato jer je bas bio drag i lepo pricao.
Ali da ne odem u offtopic ja sam objasnio sve sto ja radim i gde i kako reklamiram,mozda lici na prodavanje magle ali uspeva uz mnogo rada truda i cekanja ima rezultata.Nisu vekliki ali se moze poreziveti mesecno.

1 Like