MonadPlug.com push/native monetizacija

Pozdrav,

Proces uplate izgleda ovako:

  • MonadPlug inicira isplatu 15og (automatski, racunima koji imaju treshold > 100$ i unesene podatke)
  • Tipalti (USA) dobija inpute, te u njihovom radnom vremenu Inicira uplatu bankama ( na osnovu payment type ) - > Tipalti radi od 17:00h po nasem vremenu pa nadalje, sto je kod nas ako je petak, vec kraj radnog vremena.
  • Banke na osnovu payment method
  1. eCheck procesuira 72h - nakon tog perioda transakcija je u Vasoj banci te banka Vasa mora da proknjizi
  2. Wire - nakon 48h max. transakcija je u Vasoj banci te Vasa banka mora da proknjizi
  3. Paypal - max nakon 1 business day treba da bude vidiljivo na Vasem racunu.

S toga, ako smo mi inicirali u Petak, ocekujemo mailove u ponedjeljak, te pocetak procesuiranja u ponedjeljak od 17:00h pa nadalje na osnovu postupka iznad navedenog :slight_smile:

Pozdrav!

1 Like

Meni su legle pare juče…

Otkud ti znas koji je njegov sajt?

2 Likeova

A otkud ti znas da on ne zna koji je njegov sajt?

1 Like

Postajes moj idol koliko ne znas nista :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: pa znam da zna koji je njegov sajt jer je objavio

Kako je znao koji je njegov sajt?

2 Likeova

Zato sto je postavljao taj link u drugim temama, samim brisanjem svojih postova iz ove teme je potvrdio to sto sam ja napisao …

4 Likeova

Jesil skontao sad odakle mu link?

1 Like

čeka tebe da procijeniš je li odgovor precizan

5 Likeova

Od sad se moji savjeti i procjene placaju

2 Likeova

nebi bilo na odmet da malo smanjite “težinu” ovog zelenog bannera s lijeve strane :smiley:

Pozdrav,

U backlogu je za narednu sedmicu :slight_smile:

LP

@Aydeen ne postoji dugme/link “Logout” na mobilnoj verziji, ili ga ja bar ne znam naći?

switch-back-to-mobile-site-chrome-android
Probaj ovako.

pa jarane nije fol da on na mobilnom otvara desktop verziju već da se na mobilnoj verziji nalazi logout dugme

joj hljebe dragi

1 Like

O intelektualac nisam te prepoznao, izadji malo u grad, prosetaj nemoj visit ovdje po forumu i svakom loncu biti poklopac. Uzivaj u zivotu, a ne visiti po forumu citav dan, dovoljno je vidjeti tvoj read time kao i last posts.

nemaš jače argumente? očekivao sam više od tebe

Vidi zakačiše se zbog mene :slight_smile:

Ok, tražio sam Logout dugme i normalno rješenje problema, ne da ja izmišljam rješenje kada oni to ne da mogu, nego trebaju omogućiti korisnicima… valjda :grin:

Pozdrav,

Kada se jednom logujete, nema nazad! Hehe, šalim se!
Svi bugovi poput toga su već u razradi te nova V2 verzija Monadpluga sa SSP ( Platforma za kupovinu oglasa ) je u developmentu također.

Dosta novih featura će biti i očekujemo u decembru Live verziju toga.

Hvala i LP!

1 Like

Ajdine, vidi samo poruku kad stignes

Izgleda, da ajdin i vec drugi kako se zovu polako pakuju kofere, cim su poceli da salju mailove da im njihovi partneri “registruju” nasu organsku trafiku kao “fake” i da uticat ce na isplatu…Radim vec 4 godine sa propellerads i Admaven i NIKAD nisam takve emailove dobio. Nego sad od jednom kad sam zaradio ti neki 60$, ne mozes isplatu itd…BRUKA i SRAMOTA, amislio sam fakat iz pocetka da su ozbiljni! Ali kakve fajde, kad je to nas mentalitet, sto vise ugrabi, a manje isplati!

Email:

Poštovani,

Našom detaljnom pretragom te pretragom AI botova, uočili smo da je Vaš traffic pretežno fraud - to znači da click na ad ne dolazi organski, nego je nametnut ili generisan (sa vaše ili druge strane).

Ovim putem Vas molimo da razmotrite Vaše postupke te da se držite politike MonadPlug networka.

Ukoliko se situacija ne promijeni sa vaše strane, morati ćemo poduzeti određene mjere predostrožnosti.

Moramo napomenuti da je fraud traffic u najviše slučajeva odbijen od sveukupne zarade.

Lijep pozdrav,

Vaš MonadPlug