MonadPlug.com push/native monetizacija

Jesi ti glup ili sta, kontas ako je 15tog poslata uplata treba 1-2 dana da se uplata procesuira posto je 16neradni kako ce se izprocesuirat???

Pozdrav,

Proces uplate izgleda ovako:

• MonadPlug inicira isplatu 15og (automatski, racunima koji imaju treshold > 100$ i unesene podatke)
  • Tipalti (USA) dobija inpute, te u njihovom radnom vremenu Inicira uplatu bankama ( na osnovu payment type ) - > Tipalti radi od 17:00h po nasem vremenu pa nadalje, sto je kod nas ako je petak, vec kraj radnog vremena.
  • Banke na osnovu payment method
  1. eCheck procesuira 72h - nakon tog perioda transakcija je u Vasoj banci te banka Vasa mora da proknjizi
  2. Wire - nakon 48h max. transakcija je u Vasoj banci te Vasa banka mora da proknjizi
  3. Paypal - max nakon 1 business day treba da bude vidiljivo na Vasem racunu.

S toga, ako smo mi inicirali u Petak, ocekujemo mailove u ponedjeljak, te pocetak procesuiranja u ponedjeljak od 17:00h pa nadalje na osnovu postupka iznad navedenog :slight_smile:

Pozdrav!

1 Like

Meni su legle pare juče…

Otkud ti znas koji je njegov sajt?

2 Likes

A otkud ti znas da on ne zna koji je njegov sajt?

1 Like

Postajes moj idol koliko ne znas nista :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: pa znam da zna koji je njegov sajt jer je objavio

Kako je znao koji je njegov sajt?

2 Likes

Zato sto je postavljao taj link u drugim temama, samim brisanjem svojih postova iz ove teme je potvrdio to sto sam ja napisao …

4 Likes

Jesil skontao sad odakle mu link?

1 Like

čeka tebe da procijeniš je li odgovor precizan

5 Likes

Od sad se moji savjeti i procjene placaju

2 Likes

nebi bilo na odmet da malo smanjite “težinu” ovog zelenog bannera s lijeve strane :smiley:

Pozdrav,

U backlogu je za narednu sedmicu :slight_smile:

LP

@Aydeen ne postoji dugme/link “Logout” na mobilnoj verziji, ili ga ja bar ne znam naći?

switch-back-to-mobile-site-chrome-android
Probaj ovako.

pa jarane nije fol da on na mobilnom otvara desktop verziju već da se na mobilnoj verziji nalazi logout dugme

joj hljebe dragi

1 Like

O intelektualac nisam te prepoznao, izadji malo u grad, prosetaj nemoj visit ovdje po forumu i svakom loncu biti poklopac. Uzivaj u zivotu, a ne visiti po forumu citav dan, dovoljno je vidjeti tvoj read time kao i last posts.

nemaš jače argumente? očekivao sam više od tebe

Vidi zakačiše se zbog mene :slight_smile:

Ok, tražio sam Logout dugme i normalno rješenje problema, ne da ja izmišljam rješenje kada oni to ne da mogu, nego trebaju omogućiti korisnicima… valjda :grin:

Pozdrav,

Kada se jednom logujete, nema nazad! Hehe, šalim se!
Svi bugovi poput toga su već u razradi te nova V2 verzija Monadpluga sa SSP ( Platforma za kupovinu oglasa ) je u developmentu također.

Dosta novih featura će biti i očekujemo u decembru Live verziju toga.

Hvala i LP!

1 Like

Ajdine, vidi samo poruku kad stignes

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact