MonadPlug.com push/native monetizacija

Kod mene nema tog maila, ne znam cemu se bune ljudi ovo je uz adsense super stvar kao dodatna zarada, ja iskreno nisam stavio sve sajtove vec samo 2 i super je kao dodatna zarada…

2 Likeova

Super si ti ovo sastavio, samo nigdje nisi porekao da koristiš fraud klikove.

O ceme ti pricas, naveo sam fino, da NIKAD nisam takve primjedbe imao na moju trafiku, koju godinama prodajem propellerads i ADMaven i NIKAD nisu mi se pozalili, a sad ovi. I ja sam naivan pa sam uzeo ih isprobat, misleci kako su se prestavili “profesijonalno” da ipak imaju smisla, ali ipak kroz vene tece onaj nas kameni mentalitet “uzmi/zgrabi dok ima”, pa onda posalji nekog svog da “fraud klikove” djeli…Malo vise godina sam u ovome poslu, da znam sta pisem! :wink:

1 Like

Takodjer nemam s njima problema. Invalid trafifc je nesto sitno kao i kod adsensa.

Nikad nisi imao primjedbe i “ne koristim” su dvije različite stvari.

Unio sam podatke za ispatu medjutim doso mi je mejl juce da broj racuna nije okej ispavio sam, kontaktirao sam ih ali medjutim nema odg, pa me zanima dali ce mi ponovo pokusati poslati novac ili sad opet moram cekati sl mjesec

Imas podrusku da pitas za takvo pitanje, meni odgovre u roku od 1-3min …

Dali mislis na ovu podrsku na pocetnoj tj u donjem desnom uglu da se javis ili imas neki mejl da ih mogu kontaktirati.

Da, imas online chat, 99% su uvijek tu…

Od juče saljem poruke i pise offline massage.

Ja vec 2 mjeseca nisam mogao isplatiti, stavio sam eCheck nacin, ali broj deviznog racuna (dolarski i euro racun) - UniCredit banka. Opet mi pise fail. U dopisivanju sa podrskom, receno mi je da stavim tekuci racun, ali da ostavim swift i iban (od deviznog racuna), tako sam i uradio, i sad mi pise pending. Necu valjda cekati jos jedan mjesec, da vidim hoce li proci tako. Nadam se da postoji nacin, da se sad isplati.

jarane na svaki račun možeš primiti preko IBAN-a … ja sam na tekući u markama primao preko IBAN-a od adsensea pare … s tim da odmah prebaci u marke i mogu dizati marke … ako to sad što si uradio ne bude prošlo traži od banke instrukcije za primanje novca iz inostranstva na taj obični tekući račun u markama … i te podatke upiši

Da li ste dobili isplatu za prosli mesec , do sad bilo sve uredno ali ovaj mesec evo vec 23. a nista, pitam na cetu kaze proverice i vise se ne javljaju?

U kojem periodu ide isplata inače? Jeli između 01-05 u mjesecu, ili tamo nekad krajem mjeseca?

  1. u mesecu bi trebalo ali obicno bude oko 17. , 18. medjutim evo sad je 23. i nista

Preko PayPala je prosla isplata 16.

Pozdrav,

Oprostite na malom odsustvu sa foruma, postao sam Tata :slight_smile:

Javite se direktno meni sa podacima naloga da provjerim sta je tacno desilo se, i sta su AI algoritmi pronasli. Takodjer, ako vam je ok na PropellerAds i AdMaven nema potrebe da radite sa nama ako nas algoritam nije dovoljno dobro razvijen. Takodjer, u slucaju ako je doslo do nekog pogresnog proracuna ( sto se ne dogadja ), tu sam ja da sve vratim u normalu.

@Afan

Isplata ide automatski, ako su podaci bili pogresni novac sljedeci put se pokusava poslati naredni mjesec na payment date, osim, ako neko iz Support sluzbe ne proslijedi Custom upit finansijama da to odrade u cast izvinjenja i slicno.

Takodjer zelim napomenuti da mi kao kompanija snosimo troskove Vaseg pogresnog kucanja racuna, koji nisu nikako mali.

@handrmolja

Slobodno mi se javi u private sa podacima da provjerim detaljno sta se desava sa isplate, eCheck je nacin poput “Wire” gdje morate imati tacan Tekuci i Devizni racun ukucan. Cesto traje transakcija do 7 dana ( do proknjizenja ) te transakcija ima manju vrijednost od Wire i cesto se zna desiti da korisnik mora kontaktirati banku za proknjizenje.

Predlazem Paypal i Wire ( ako su Vam mjesecni earnings visociji od 300$ ).

@mika

Takodjer javite mi se u PM sa podacima Vasim da odradimo provjeru, vjerovatno je greska u podacima.

Jos jednom, izvinjavam se na kratkom odsustvu, za sve od sada slobodno pitajte tu sam.

NAPOMENA:
eCheck placanje zahtjeva unosenje: IBAN, SWIFT te ZIRO RACUNA, sto znaci, ne samo ponoviti 2 puta IBAN nego mora biti i Tekuci racun ( Ziro Racun ) za koji je taj IBAN vezan i tek onda je eCheck isplata regularna.

Pozdrav!

2 Likeova

Čestitke… puno sreće…

Hvala hvala! :slight_smile: Real happiness!

1 Like

Izvini drug,mozes li malo bolje pojasniti eCheck isplatu,tj. ovo zadnje sto si spomenuo pod “NAPOMENA”?