MonadPlug.com push/native monetizacija

Pozdrav,

eCheck je poput Wire s tim da zahtjeva dodatno Tekuci racun ukucan u formu da bi bila validna isplata, takodjer nije brza isplata kao na Wire, potraje par dana max. 7.

LP

Brave browser FTW :slight_smile:

Ako stavim sad Paypal umjesto deviznog da li ce mi biti poslana isplata 15.?

Da bez problema,

Lp

:slight_smile:

Samo sto vam je pala stranica :slight_smile: Vec pola sata pokusavam da otvorim

Da, imamo probleme sa CloudFlare, to jeste CF ima probleme na nivou svijeta vec poslednjih par dana i radimo aktivno na rjesavanju problema, nazalost, strpljenja malo :slight_smile:

De popravite da promjenim nacin isplate. Citav dan mi ovaj error izbacuje

Već par dana ne rade oglasi i sam sistem, control panel, pregled zarade itd.

Podrška ne odgovara na mail jer se mailovi nalaze na monadplug com domenu,

Mene samo zanima da li će sutra biti isplaćena zarada za prošli mesec? :slight_smile:

Pozdrav,

Bez brige, payment date je sutra, monadplug.com mjenja kompletnu infrastrukturu i ocekujemo svakog trena da bude pusteno u produkciju!

LP

1 Like

A sta cu ja sto nisam uspio promjeniti na Paypal ? :frowning: jer ne mogu uci

Pozdrav,

Mislim da vec sada mozete koristiti platformu bez problema :slight_smile:

Izvinjavamo se na neugodnostima!

Lp

Je li ovo opet neki praznik u AmeriKi pa niste 15. pustili isplatu kako i stoji? :slight_smile:

Screen Shot 2020-01-16 at 16.43.23

Au al si ti kao proliv jbt… @Aydeen alal ti vera na zivcima…

5 Likeova

drug isplate idu preko third-party servisa … ne može advertising mreža biti odgovorna ako isplata kasni dva-tri dana …

:stuck_out_tongue:

Sta da se radi, sve razumijem. Jednostavno, i mi smo nekada bili publisheri i X puta bili prevareni, ili mislili da smo prevareni a ustvari mreza je bila upravu itd. Tako da, mora se customer care paziti i objasnjavati.

Generalno na regionu nam je svjest o industriji katastrofalna, tako da je bitno prenositi znanje i ponavljati.

:slight_smile:

Pozdrav!

@korisnik9758789 Hvala! :slight_smile:

Pozdrav,

Provjerili smo i Vas account, Vi ste u trenutku isplate promjenili sa Wire - > paypal, a shodno tresholdu koji nije ostvaren za isplatu na Wire niste ‘upali’ u taj payment circle.

Uglavnom, poslali smo na manuelnu uplatu na paypal i ocekujte u toku dana.

Lp

Pisao sam i podršci na MonadPlug-u i rekli su mi da neće biti problema ako promjenim sa WIRE na PayPal. To sam pisao prije 14. januara.

Hvala Ajdine :slight_smile:

Sistem 14og navece kreira listu za sutrasnji payment, tako da vjerovatno si potrefio momenat kada je lista vec bila kreirana :slight_smile:

Nema problema !
Pozdrav

Ako stoji pending ne znaci da ce vratiti uplatu vec to znaci da ce je naknadno pregledati i onda vjerojatno realizirati. Taj proces nije neuobicajen i traje do 72 sati s tim da uzmes obzir da je vikend.

Pozdrav,

Vasa uplata je prosla, tako da ocekujte ubrzo da ce biti confirmed i na balansu Vasem.

Lp