MonadPlug.com push/native monetizacija

Moze pomoc, vec drugi put uplata mi ne prolazi, prvo mi je dosla poruka da je novac poslan a sad mi dolazi ova poruka The payment failed for the following reason: Bank account number provided is invalid or incorrect.

Please login to our website’s payments details page and edit your details to correct this error.
We will attempt to re-submit your payment in the payment cycle following your detail update.
Za opciju sam izabrala eCheck placanje ukucala SWIFT IBAN i tekuci racun i ne ide

Pozdrav,

Pokusajte sa Paypal ili Wire, sigurno je mnogo lakse. Trenutno mislim da cemo i izbaciti opciju eCheck obzirom da mnogo publishera ima isti problem.

Lp

1 Like

Nije lose. Za dva i po dana 11 dolara, samo nativne reklame na bh portalu. Odlicna opcija uz adsense.

1 Like

Odlicno!

Uskoro zavrsavamo sa novim engineom te velikim apdejtom, ocekujte poboljsanje! :slight_smile:

Lp

1 Like

Odlicno. Skeptik sam za push up. Mislim da to spamuje i tjera posjetitelje pa nismo ni probali…

Dobro si uklopio reklame pogotovo na početnoj stranici!

@ Aydeen kako sakriti ovo PROMOTED CONTENT?

2 Likeova

Nadam se da cete uskoro inati jos klijenata za native. Jer ae bojim da ce se ove trenutne teme izlizati brzo :slight_smile: sto vise klijenata to vise rezultara za nas. Jucer zarada 6.50 dolara. Nije lose :slight_smile:

Pozdrav, uskoro ce biti i in-page push monetizacija, interesatan model.

Reklame su one koje imaju najvisociji Ctr i eCPM tako da, programatica sama ukine kada neka od njih gubi na performansu :slight_smile:

Lp

Broj Usera kojima su bile “servirane” push notifikacije je u vrlo kratkom periodu opao za 60%.

Jel to do vas sta ili?

Takoder i meni je opao broj pretplatnika za
50-ak%

1 Like

Svako malo “Host Error”. Već pomalo postaje iritirajuće.

1 Like

I onda taj problem s CloudFlare svako malo utiče na sporije učitavanje sajta!

Pozdrav,

Nazalost, imali smo probleme sa CF, ne samo mi nego na globalnom nivou svi sajtovi. Trenutno razvijamo soluciju da budemo neovisni o CF.

Izvinjavamo se na nelagodnostima!

Lp

Ako mozes odgovoriti na upite od strane @Q_Line i @husky, jer sam i ja izgubio 50-60% pretplatnika već drugi put.

Šta je bilo prvi put? Jesu vraćeni ili nisi nikad dobio odgovor?

Otvorio im ticket, javio mi se supporter, rekao da je proslijedio do kolege, ja dobio neki mejl i neki link kao neki ticket sistem, gdje cu kao dobiti odgovor. Nakon nekih 15 dana sam tu ulazio i dalje stoji da je proslijedjeno do kolege.
Pretplatnici nisu nikad vraceni.

dashboard.monadplug.com
Host
Error

Sad već po cijeli dan…

Ja sam isto pokusao taj Ticket sistem aktivirati, ali bezuspješno. Do sada su mi se redovno javljali na Live chat, sad je već “sporo sve k’o sajt”.

Pozdrav,

Kvartalno se desavaju ‘ciscenja’ fraud usera na pushu koji su zapravo sljedece:

  • Useri koji u 10 ili vise dana nisu kliknuli ni jednom na reklamu ( ti useri trose infrastrukturu nama i partnerima te partneri ih ne zele kupovati i definisu ih kao fraud )
  • Useri koji imaju ogroman CTR kao 80-90% = ovo su botovi, ili korisnici koji su vlasnici monetizacije te samo klikaju na reklame,

U zavisnosti od kolicine ovih iznad parametara sistem te usere ‘unsubscribuje’ jer su totalno nepozeljni svima u industriji.

Lp

Ja imao 1k subova, 0 impresija 0 pregleda 0 klikova… i tako čitav mjesec, a sve namješteno i radi kako treba sa moje strane… Ja ne znam šta je ovo… Evo sad 50% unsubscribed nazalost, tako da sto se mene tice push nije nesto pokazao, barem kod mene.Što se tiče native reklama, tu sam zadovoljan. Ali hajde nadamo se boljem, imaju momci problema sa hostingom, i šta sad… Strpljiv treba biti uvijek, pa uvijek neka nagrada stigne. Pozdrav za Monadplug ekipu, nadamo se da ćete to riješiti što prije. :wink:

Jučer čitav dan nema reklama i ne može se ući uopše na sajt. WTF?