Natječaj za povećanje prometa na stranicama

Vozi se i yugo i golf 2. Znas zasto?
Zato jer je to ljudima pri srcu, ako imas love za vozit bilo kakav auto, imat ces i 4-5 k eura za neki drugi auto.

Koji su to kvarovi?
Nikad mi se nije pokvario, a svaki mi drzi minimalno 7 god., nakon toga kupujem novi.
Vrtim linux fedoru i nemam viruse i ostala sranja.

Na trecem racunalu, linux fedora, 2 god. samo update-i na novu verziju , radi besprijekorno.
Prvi komp windowsi original, samo zbog visual studia i nista vise. Mozda ovaj komp sa windowsima prodam.

A cetvrti ce biti apple imac.

Vi ste tada posljednja osoba koju će netko pozvati, barem od ljudi s ovog Foruma. :smile:
Isprika, samo moje mišljenje. :blush: :o:

2 Likeova

Koristim macOS, maknuo sam se od windowsa :wink:

1 Like

Ponekad i biti posljednji nešto kaže.

Mac OS , em desktop OS, em ispod haube unix, najbolja kombinacija.

Ms Office radi, sve sto je multiplatform radi i na njemu.

1 Like

@hitnapcsluzba

Nikad nikome nisi odgovorio na pitanje, gdje si naucio traziti viruse preko fragmenata i po nazivu. Pa bih molio odgovor.

Hvala

Jeli vam sto u rodu onaj lik sto kaze a gdje je pecat?

1 Like

Mogu mu ponudit i drugi laptop, na njemu je Ubuntu :smiley:

Ovdje bi mogli testirati conversiju. Ja se kladim da od miljun posjeta ovdje nebi bilo converzije, a bounce rate bi bio 101%

Prevedeno:
@hitnapcsluzba prije nego sredite site, preporucam one page ali kak spada sa svim podacima sto nudite, pa to vas jeftino ispadne, tek onda raditi traffic prema siteu, jer bez toga, da i placate 0.01kn kurite novac.

Malo ostrije:
Posjetitelj koji treba ciscenje virusa bi mogao pomisliti da ga je dobio posjetom na vasu stranicu, jer ona tako i izgleda kao neka scam stranica iz 1980te…

6 Likeova

Prebacio se na novu taktiku. Sad trazi osobe za pisanje clanaka i to da se negativno pise o njemu.:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

1 Like

Hahahahahaahahahaha Svrsavam na temu hahahahahaha oooooo braco mojaaaaaa zaplako sam hahahahahha

Edit: Ne mogu, stvarno ne mogu necu dolaziti ovdje do sutra gotov sam, ako me ne vidite online vrlo vjerojatno sam mrtav https://www.hitna-pc-sluzba.hr/bigone.html

Dizajn ovog sajta je opasna konkurecija Davoru. A logo je tek hit.

2 Likeova

Kako vas Đuga već 18 godina levati, pa to svijet nije vidio…

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Isto kao i vidoviti Milan , tarot majstori i svi ostali sarlatani koji zaradjuju od bedaka, a prodaju maglu.

Drugi vidio. Na 3:40
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Ja znam što fali ovome sajtu da bi bio kompletan. Mislim da bi trebao postaviti brojač od gospodina Davora. :smiley:

7 Likeova

Ovo je bez rasprave najbolja tema na ovom forumu :rofl:

2 Likeova

Ovo je još veći vrh od web stranice :smiley:

3 Likeova

ljudi, shvatite, Zagreb je veliki grad, ima dosta penzionera koji imaju problema sa računarima. Čika Pavel zna složiti priču i ne dirajte čovjeka :smiley: Svako se bori kako zna, svaka mu čast.

1 Like

Hoćete saznati moju poslovnu tajnu?
Vrlo je jednostavno.
Najprije morate uoćiti zločestog.
Utvrditi da je on zaista uzrok.
I onda uočiti njegove karakteristike.
A sve to ne piše niti u jednoj knjizi pogotovo ne u nekoj koja je prošle godine bila 33 izdanje napisana 1980…