Nogomet ⚽ općenito

A gdje nam je @mitok što se ne javlja? :blush:
Ždrijeb nije bio preokrutan, istina je. :+1:


Tu je C-3PO riješio anketu optimistično, ali tako je jedino ispravno. :slight_smile:

I bolje da se sa Zvezdom sretnemo kasnije umjesto sada, npr. u polufinalu. :smile:

1 Like

Vama je pala bas fina grupa gde mozete da se nadate nekom rezultatu. A nama bogme nije lako, ja sam uvek optimista ali…Sa Olimpijakosom i mozemo da igramo, englezi znaju nekad da se previse opuste u evropi pa tu vidim sansu, ali protiv Bajerna…Jedino ako igraju sa omladincima. Ali…I Liverpool je prosle bio kao zemlja jak pa smo ih zveknuli, valjda zato i volimo ovu igru jer nema pravila :slight_smile:
EDIT:Napravih scenario gde smo prvi u grupi a poceo sam sa “nije nam lako” ahahaha E to je taj moj ludacki optimizam :smiley:
DREAM BIG

Pa nez sta si ocekivao, realno ovo nam je bila jedna od najboljih grupa… Gledaj samo ko je dosao iz treceg sesira,a treutno po tresfermarktu olimpijakos je najjeftiniji tim kad se povrede uzmu u obzir :smiley:

Dinamo bi trebao proci skupinu.:cowboy_hat_face::cowboy_hat_face::cowboy_hat_face:

Losa skupina za Dinamo. Optimizam postoji ali Atalanta sa igrom od prosle godine ne daje velike nade, a ostali klubovi nisu gledateljski zanimljivi
:frowning:
Uz ostanak Olma do zime sanjamo o trecem mjestu i jos jednom proljecu.

ja bi cak rekao da zvezda iako iz cetvrtog sesira, ima slicne sanse kao Dinamo za to trece mjesto… Zvezda je nesto slabija od Olimpijakosa koji je sledeci najslabiji tim u grupi (razlika npr na transfermarktu kad se povrede sracunaju je nekih 15%), s druge strane, razlika izmedju Dinama i Sahtara je 100%. Neka sreca u nesreci za Dinamo jeste ako krenu dobro prve dve, mogu se cak nadati i tom drugom mjestu (jer je Sahtar najslabiji tim iz drugog sesira).

Paket ulaznica za zapadnu tribinu Zvezde za LS, 350 evra hehe

Jedna konobarica je rekla da je nogomet totalno u ■■■■■. Dakle ostavite se toga.

Sretan rođendan Luki Modriću. :+1: :pancakes: :soccer: :o:


Nema linka. :o:

Pa gdje si @mitok :grinning:
veliko veselje u Splitu večeras. :+1: :soccer: :wink: :o:

1 Like

Što je ovo, nitko ne piše ovdje nego ja? :neutral_face:
Pa ni @mitok da utješi svih nas od ovog šoka sinoć, strašno;


Htio sam baciti čašu i bocu kroz prozor, pa opet nisam, bio je skup whiskey. :o:

Serem se ja na fudbal sa ovoliko penala. Sve zivo je penal. Katastrofa

A ostalo je korona :smiley:

Koju tekmu gledaš?
Zbog ovog korona sranja i poremećenog rasporeda više uopće ne znam kad se šta igra. Skoro pa da ne znam niti koja sezona je trenutno u tijeku :slight_smile:

Man - kopenhagen. Vec je jedan penal sviro no bio ofsajd. U odnosu na prije deset godina garantujem da ima duplo vise penala. I ono na juve lion, nidje veze. Ko odbojka da se igra ne fudbal

Ja čekam Cluj-Dinamo, a ovaj kraj stare euro sezone mi je izgubio draž nakon svih ovih sranja i prekida.

Jučer/prekjučer sam vidio naslov da će se drastično mijenjati više pravila u nogometu, ali nisam čitao tekst. Došlo vrijeme da će samo rijetki znati što je stvarno offside, što nije, što je ruka za penal, što nije itd.

Znao sam ja da si ti ljut na ovu situaciju s koronom zbog ovog krnjavog fudbala.

Bome gadan zrijeb za Dinamo. Nije naivan Kluz pogotovo doma. Za drugo kolo kvalifikacija, tezak protivnik

Upropastili sezonu, ali što je tu je.

Mada, da nije bilo pauze moguće da bi Juve prošao Lyona, a onda Dinamo ne bi igrao 2. nego 3. pretkolo. Ovako em igramo 2. pretkolo, em su idioti odredili da se igra jedna utakmica i nas je dopalo gostovanje, em je Cluj možda i najteži mogući protivniik u ovoj fazi. Ne znam ih dobro, ali su mi najzvučniji i bili su dobri prošle sezone, a i pamtim kako su ponizili Romu prije mislim 2 godine. Znam da su im zabijali golove na Olimpicu.

Bilo bi žalosno, ili nekima smiješno, da ove sezone Dinamo ostane bez Europe nakon jedne jedine utakmice (što bi se desilo ako nedaj Bože izgubimo od Cluja), jer čak i Hajduk obično odigra barem dvije :smiley: , a da Lokomotiva uđe u skupine Lige prvaka :smiley: Imati će i Lokomotiva puno posla i daleko su skupine, ali na prvoj stepenici je prošla možda i najbolje što je mogla.

Al kad sam već spomenuo Hajduk, za one izvan Hrvatske koji nisu baš upućeni…Ove godine se Hajduk osjetno popravio! Evo za koji dan Velika Gospa, a Hajduk je još u Europi :wink:

Kakva je ono krs utakmica bila. Kao seriju b da sam gledo. Juve ocajan.

Prosle godine u trecem kolu seltika izbacili, u cetvrtom ispali od slavije. Prosli grupu uefa lige, ispali od sevilje cini mi se. Gledo sam ih dva tri puta. Tvrda ekipa.

Vrijeme je relativno :slight_smile: ja sam mislio da je prije sedam osam godina bilo, a ono bilo 2008 kad su dobili u rimu. Mada ja se i nisam sjetio te utakmice protiv rome, no onih iz 2010 godine kad im je igro Lasina Traore i bio bas dobar.

Ne bi se desilo ako izgube da ostaju bez evrope, idu u kvalifikacije za ligu uefa trece kolo dje igraju sampioni drzava koji su ispali iz kvalifikacijaza ls

Je, Juve je stvarno bio loš. Nije me previše briga za Juve, ali ne mislim da Pirlo može nešto posebno napraviti (ne vjerujem previše bivšim velikim igračima koji su tek par sezona treneri) i po najavama pojačanja mi ne djeluju da će biti neki stroj za pobjede. Još im i Cristiano stari, a spominje se prodaja Dybale.
Što se Cluja tiče, da nam je ostao Bjelica bio bih siguran da prolazimo, ovako mi nije baš svejedno.

Ne mogu vjerovat! U pravu si, to je bilo 2008. !!! Gledao sam tu tekmu i mislio sam da možda nije bilo prije 2 godine, alli da je bilo prije 3 ili najviše 4. Kad ono, prošlo 12 godina! Ne mogu vjerovat! :smiley:

Ma pobrkalo mi se sve. Znam da ispadanje u playoffu Lige prvaka osigurava skupinu Europa lige. Učinilo mi se da ispadanje u 2. kolu je kraj Europe, a da je u 3. kolo nastavak u Playoffu za EL. Kako god, želim Dinamo i ove sezone u Ligi prvaka, aktivan mogući prolaz do zadnjeg kola i neko dobro gostovanje :slight_smile: