Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Lep kanal moram priznati,eto zasto ne volim slati slike jer uvek bude neka greska pa skontaju koji mi je kanal,ali opusteno video sam ali kao da nisam video,ma apliciraj svakako nemas sta vise da izgubis a i sta je problem u tvom kanalu pa da ne mozes da apliciras za monetizaciju!? Ako neces javno o tome sta je problem mozes i na pp.

Molim pogledajte statistiku kanala, preglede i kada je nastao, prije mjesec dana…ovakvi slični kanali samo nastaju jedan za drugim, pun ih je youtube bez problema ovakav kanal natuče 100t $ mjesečno…našao sam na desetke takvih kanala i tu znači ekipa izvlači doslovno milione $$$…
I dok se mi hebemo i navlačimo par subsa za monetizaciju netko ovako…

Ima tko kakav prijedlog, za ovakvu suradnju… :blush:

znači djeca su publici slaba tačka hahaha

ima li šta sa životinjama? imam ja kera kontam da ga iskoristim za snimanje hahhahaha

Da, takvi videi dobro prolaze…no to nije ovaj puta slučaj, ovi ukradeni videi su samo paravan za tehniku umjetnog pumpanja kanala subsima i pregledima u svrhu brzog izvlačenja novca…nama nepoznatim (barem meni) načinom.
Ovo je totalna pljačka al ja sam fasciniran… :hugs:

Kome kradu videe? Zašto ih ti ne prijave?

Salju preglede preko ending screena sa velikih kanala i na taj nacin grade nove kanale itd itd. Znam za ekipu rusa koji predvodeni sa mrgear ili kako se vec zove rade istu stvar. U tu ekipu vam je upao i onaj majmun serbian, zato nemojte mislit da je on nesto posebno. On radi videe a ovi mu salju preglede a za uzvrat im daje 50% zarade.

Nisam baš siguran, End screen se prikaže u malenom postotku a klik na video je barem meni 2%.
Neka 10% njih odgleda video do kraja i od tih 10% njih 2% klikne to su promili. Koliko bi milijardi pregleda trebali imati da pošalju milione na drugi kanal?

I sa time ništa ne dobivaju, oduzimaju od jednog kanala da bi prenjeli na drugi, to je iz šupljeg u prazno. Mislim da imaju neke druge načine.

Ko ima brdo brdo posete sa socijalnih mreza,samo na kraju svakog clanka stavi “bonus video” i na taj nacin dovlaci posetu na YT, taj video dobija na znacaju i samim tim se brze izrangira na YT. Samo jedna od mogucnosti koja mi je pala napamet, a ima ih sigurno brdo jos.

1 Like

ja ovo radim već odavno, pošto mi je yt kanal povezan sa tematikom web sajta…

1 Like

Ja ti kazem na koji nacin funkcioniraju jer sam vidio nekoliko ponuda takvih. Pa to su milijuni i milijuni pregleda. Mislis da to salju kanali koji imaju 10 000 pregleda dnevno? Imaju po 20 kanala sa preko milijun pretplatnika i sa preko milijun pregleda dnevno, dalje si sam napravi matematiku. I ne nije suplje u prazno ti bi to trebao bar znat jer si imao jedan sajt sa igricama glavnim i poslje si gradio na stotine malih a to upravo oni rade. Kontroliraju youtube niche.

A vi koji mislite da je to slucajnost da su svi thumbovi isti i da je sve isto tek toliko mislite to i dalje.

I kakvi su rezultati? Jel donosi subove, zaradu? Jel se lakse rangiraju video snimci?

Imaš nekog pouzdanog prodavača?

Iskren da ti budem, tako sam i podigao kanal na evo 1600 subova i brojka je i dalje u ekspanziji, također i pregledi i ostala analitika, videi bolje rangiraju da, pogotovo ako dobijaju još i lajkove…

1 Like

Ovo i mene interesuje, pare nisu problem ako je sema proverena.

@MuamerWP odlicno, jos nisam krenuo onaj kanal o kom smo pricali, ali ce ovo da mu bude jedna od glavnih promocija definitivno.

1 Like

Eto vam kako rade i taj kanal sto navode u mailu su podigli na vec preko 500.000 subova.

I ja sam krenuo kupovati za novi kanal.
Ali za moj stari “pošteno” dignuti kanal koji mi donosi prihode jednostavno se ne usudim tako nešto…

Evo jedan live ss … zarada ovaj mjesec će biti oko 50-60$ i ja sam pravo zadovoljan jer sam ovaj kanal pokrenuo da mi bude podrška sajtu, tj. da pokušam slati posjetu s njega na sajt kroz linkovanje, a na kraju poče zarađivati od njega xd

EDIT: Ovo je posjeta na već postavljene video klipove, tj. stare klipove…novi nisam stavio ima već 5 dana xd

Pa koliko ti je taj kanal tukao pregleda kad si dobio njihovu ponudu?

Ne mozes kupiti nego moras sa njima postic dogovor da dajes 50% zarade od kanala i radit video dobre kvalitete, ali upast u to je tesko jer normalno svi ce ubacit frendove i obitelj prvo. Ista stvar je i u kids nicheu, sve isti videi i razliciti kanali dominiraju nichem. Ili kako je edis naveo znaju i kontaktirat dobre kanale i sklopit suradnju, uglavnom umreženi su jako dobro.
Youtube ima nevjerojatno loš algoritam i veliki kanali manipuliraju sa njime jer jedino im je cilj ubacit video u trending jer tada dobivaju milijune pregleda +

1 Like

Nisam ja direktno dobio ponudu vec sam dobio mail od prijatelja koji ima jedan veliki kanal u toj nisi.

1 Like