Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Statistika kasni 2 dana,pa automat jos nije shvatio da si ispunio uslove !Kada si ispunio uslove? Inace od sutra ili po US vremenu 20.02 pocinje to da se primenjuje.

Inace sto se tice buga i youtuba,bio je bug gde se preko apija mogao obrisati svaki video sa bilo kog kanala,prebacivati komentari tako sto neko komentarise na jednom kanalu i preko apija se prebaci taj komentar na neki drugi kanal i prijavi za spam… ali je jedan sve to prijavio youtubu i dobio 3000$ ali ko zna koliko jos ima bugova koje nece da prijave za 3000$ nego zaradjuje stotine hiljada dolara.

Kasni za zaradu i prikaze, mada sa novim creator studiem samo 1 dan, za subsribere je stanje live tako da mislim da to nije slučaj.
Edit: da u starom sučelju kasni 2 dana sa subs, samo zašto bi gledali stare brojke ako imaju nove a upozorenje izbacuje baš u novom creatoru.

Kasni statistika i za subsribere i kada se ima naglo jako mnogo novih subsribera.Ja sam isto nagurao mnogo subsribera za jedan kanal i na socialblade vidim uzivo broj subsribera a na kanalu dosta manje stoji i to mi jos stoji obavestenje za uslove od 20.02.

Da, ali oni će gledati subs do 17.1 prema kojem nemam uvjete a večeras će podvući crtu :frowning:

Aj bas cemno videti da li je 17 ili 20
.

U pravu si ti. Sad gledam prema novom cratoru imam 990 subs, a trenutno 1005 live, statistika kasni 1 dan i to će me pokopati, fali mi 10 subs koji još nisu učitani a za par sati je 20.1 i ugasiti će mi monetizaciju.

Znači nije 17.1 ali su napisali da imamo 30 dana baš zbog toga jer im ažuriranje kasni 2 dana.

Pošalji link kanala pa da se pretplatimo…ja ti odmah dam 5-6. :wink:

1 Like

Hvala, poslati ću ti na pm, ali što mi to važi kada će ih zbrojiti za 2 dana :frowning:

Jel netko zna u koliko sati se napravi ono ažuriranje na novom cretaru gdje se pribroje novi pregledi, subsriberi itd?
Moguće je da će oni ažurirati sustav 20.1 po američkom vremenu a meni se subs pribroje prije toga. To mi je zadnja nada.

Ti bi trebalo da si ispunio uslove jer imas preko 1005 u uzivo statistici a sada i da naguras i 100 samo ce ti u uzivo pisati 100 vise a na youtube statistici isto 990,jer kada se ima naglo veliki broj subsa statistika kasni.

Ovo meni piše lifetime, a live je 1010,

da sustav uzima lifetime ne bi mi izbacivalo poruku da gubim monetizaciju.

Ko kaze da se uzima u obzir lifetime? Lifetime ti je samo prikaz koliko trenutno imas subsa,po njihovim pravilima tebi bi trebala ostati monetizacija jer do 20.02 imas 1000 subsa e sad to sto analitika njihova kasni da bi odradili i proverili te sve obrade i kod prikaza i zarade i subsa,to je nesto drugo.Svi cemo sve tacno znati sutra,ovo je sada sve komentarisanje u prazno.

Mada je youtube postao zesci scam sajt,pa me od njih vise nista ne cudi.

Da, ali neće ti oni računati subse i minute koje nisu oni obradili i potvrditi. Zato su mail poslali 17.1 a napisali da kreče od 20.1, logično, zbog kašnjenja sustava.

Nezz bugi što se džabe sekiraš, neka ugase monetizaciju, ponovo apliciraj i to je to…pa ispunjavaš uvjete…znaćeš sve sutra najbolje, ja mislim da to prolazi bez problema…

1 Like

Pa bilo ovako ili onako; kanal će ti zadovoljiti uvjete dan prije ili kasnije. :blush:
Istina, bude li dan kasnije; to povlači “ručno pregledavanje“, odnosno malo strožiju kontrolu (prema novim pravilima).
Ali svi znamo čemu se možemo nadati i u takvom razvoju događaja. :o:

Ne bi volio da mi pregledavaju kanal, najviše zbog lažnih subsa, netko ručno može staviti da ne valja i adio. I piše da provjera može trajati nekoliko tjedana. U kanal sam uložio 2 godine rada, zarada je dobro krenula, trebao bi preko ljeta imati plaču od toga, sad mi je sve upitno radi 10 subsa.

da, zafrkana situacija…nadam se da će sve dobro proći…

1 Like

Moji svi kanali ce ostati bez monetizacije ali ja to gledam ovako: ako me to ne natera da se uozbiljim, nece nista.

2 Likeova

Jel se nekom nešto promijenilo, vi koji nemate uvjete?

meni i dalje vrti oglase