Odluka o raspuštanju moderatora

Kako bi englezi rekli “don’t beat the guy that’s already down” ali ja moram reci da mi je drago steelmaiden u potpunosti preuzima svo moderiranje na forumu :smiley:

Evo i jedne forumašice😊
Iako nisam webmajstorica i radim samo prijevode i pisanje tekstova meni je @c3po bio i još uvijek je od velike koristi…
Pomogao mi u osobnom projektu, savjetovao, ispravljao greške, i mnogo toga drugog…
Ja za njega imam samo riječi pohvale :+1:

2 Likeova

steta za @c3po strog ali pravedan hehe… neg di nestade onaj stari kak se zvase…@tsereg taj je bil jos opasniji hehe

1 Like

Mislim da je tu donesena odluka i da tu nema sta vise da se prica niti sta kome da se vrce barem ne neko vrijeme bas iz ovog razloga sto bi tek sad posle ovog podeljenog misljenja nastao problem i revolt. Tako da idemo svi polako offtopic, ovde mi se svidja jedna stvar to je da ste se svi aktivirali po malo sto je dobro za forum :slight_smile:

Po meni ovde i @korisnik9758789 @bozoou @hellas @belmin @Jeronimo034 @d1namic zasluzuju jer su najaktivniji izvinjavam se koje nisam pomenuo, pa eto nemaju za sad sto ne znaci da nece imat u buducnosti isto je tako i za @c3po sto bi rekli za dobrim konjem se prasina dize. Samo sto mora malo da spusti loptu i da drugacije dozivljava sve ovo jer vidim zbog odg njegovog da ga radi jos uvijek.

Šta ste se svezali čojka, neka ga. Meni je jednom bio nepravedan, još ja volim reći šta mislim i šta mi nije kako treba, malo se kritički osvrnuti na neke stvari, kao i za onu monetizaciju i šta ćeš nerviraju me botovi koji prave profile i hvale sami sebe. Ali de haj sta ces…

Jednom u jednoj temi je bilo nešto gdje je neko iznio činjenicu i vjerovanje u nešto da nije moguće, te sam na naški i hebi ga bosanski rekao “a jesi budala, nije tako …” u smislu gdje nećeš vjerovat i u smislu da misli pogrešno. Malo sam i ja usro pogrešno se izrazivši, dvosmisleno. Pa nisam ni prigovarao na warn, to je jedino što mi je uzeo za zlo.

Pohvalno je kad sam zabrljao i umjesto da okacim broj u poruku okacio na post, opet je prvi se javio i obrisao.Tako da ljudi smo i svi usereno i napravimo grešku, osim ako ima onih koji ne useru njima se izvinjavam ovim putem :stuck_out_tongue: .

Kako je zanimljivo koliko ljudi vole i čekaju da ospu paljbu po nekome, što se mene tiče treba tjerati i provjeravati duple profile i ljude koji napravi profil koji samo postaju sami sebi temu.

P.S. Govorio sam o c3pi xD !

1 Like

Da se vrate accounti koje je banirao zbog njegove diktature i podijele ovdje privatne poruke mislim da bi vam se glava okrenula za 180. Tu je kriv steel jer je vlasnik i koji je znao kakav je i ništa nije radio godinama. Nadam se da sada vidi koliko je ljudi izgubio zbog svoga moda. @c3po :o::o::o::o:

Sve koje je banovao i opominjao sazluzili su.
Sad citam kao nije mogao pisati o programiranju zbog moda c3po. Ma da je hteo da pise pisao bi nego sad izmislio kao c3po je bio razlog.
Vidim na forumu dosta zenskih imena koji pisu u muskom rodu,normalno da ce biti sumnje i opomena i banovanja,jer prevaranata i lazova na sve strane.
Ne znam zbog cega se bozoou “boji” mog pisanja o duplim nalozima.:thinking:

Ko ti je branio da pises,da li si bio zavezan pa nisi mogao pisati?

1 Like

Njegova taktika je:

  1. Promjeniti ime naslova u koji on hoče bez ikakvog dogovora, a pokretač teme ne može promjeniti naslov.

  2. Editirat post po nekih njegovim standardima gdje opet nema apsolutno nikakvog dogovora sa čovjekom koji je pisao post.

  3. Pisat gluposti po temama o kojima nema pojma, to se vidi iz aviona, samo da nešto napiše.

  4. Bilo kakav argument vodi u 2 dijela:
    a) Nastavak dopisivanja vodi do kartona i bajkama u privatnim porukama.
    b) Odmah dava karton i počinju bajke u privatnim porukama.

Kada dođe do bana, razlog je jednostavno presmješan.

Čovjek mi se gadi što je uradio forumu i kakva je osoba.

Ja i vecina ranije registrovanih mozemo promeniti ime teme kada hocemo,tako da RazenL nemoj pisati i izmisljati ti koji si se juce registrovao i ovde se raspisao kao da sve znas.Mene je opominjao i nikakve bajke nije pisao,samo napise razlog i to je to.Izgleda da ti mnogo pises bajke.
Ciji si ti dupli nalog i da li si ti bio banovan pa si se sad pojavio ovde da izmisljas neke stvari.
Ti si se juce registrovao.

1 Like

Mislis na mene? :smiley:

Nikakav revolt ne bi nastao kod normalnih clanova,nego samo kod duplih naloga i koji imaju skrivene namere a takvih je na forumu mozda 5-6.
Vecina koja je podrzala da mod i dalje bude c3po je proverena i normalna i to su sve stari aktivni clanovi,sad tamo neka mala manjina od par clanova koja se skoro registrovala digla frku.

Sinko ja sam na wmforumu od vbulletina…

Vidm ja da si se ti juce registrovao,kako si onda od buletina?

znači c3p0 je kriv što si izgubio taj stari nalog je li?

zalijepi nam ovdje taj stari nalog pa da vidimo što si banovan

2 Likeova

Šteta pa ga sada nema da promjeni naslov teme u “Isključivo pljuvanje po C3po, svi ste dobrodošli”. LOL :sweat_smile:
Šta ste se digli sada na stražnje noge, blatite čovjeka jel je pošteno i temeljito radio svoj posao.
Mislim da su kažnjeni i opomenuti bili isključivo muljatori, sumnjivi likovi i oni malo “jačeg” jezika, tako da…
Mislim, kako to da mi ostali nemamo potrebe se jadati na zločestog C3po??!

3 Likeova

E jbga, meni se sada pak čini da oni koji nisu prošli torturu, nemaju baš osjećaj što se dešavalo.

Znači, lik je imao povremeno potrebu za rukav totalno bespotrebno povući nekoga na raport u inbox. Tamo mu bezobrazno očitat bukvicu i na bilo kakvu opasku prijetit banom sa foruma.
Gotovo svaki puta kada si vidio da c3po nekoga zajedljivo lagano iskomentira unutar neke teme…onaj drugi dio se dešavao u inboxu.
Pogledaj zadnju temu od @Kosana gdje se to desilo, pa ćeš vidjeti da je to stvarno neprimjeren buling koji se odvijao na forumu.

Tko to nije doživio, ne može toga niti biti svjestan. Jer je on svoja iskaljivanja vješto skrivao i pod prijetnjom trajnog bana.

2 Likeova

Podrska od moje strane za @c3po . Forum bez moderatora ce brzo postat kaos.

I meni se javljao u inbox al vecinom je bio u pravu.

5 Likeova

Ah vi mlađe generacije, baš se vidi da fali to što su ukinuli vojni rok, izrasli ste u prave mimozice… samo kme…kme…kme… :pleading_face::cry::sleepy:
Stega i disciplina, to vam fali, samo tako se gradi čvrst karakter! Tako su iz vojske izlazili muškaraci za život! :relieved:
Ahaha…malo sad trolam al blizu sam istine… :grin:

2 Likeova

Zadnja tema od @Kosana je prodaja sajta

Sta ima ovde lose napisano sta dizete bezveze frku.Dao joj je savet,sta je trebao da prodaje starom vlasniku umesto nje.Vazan je jako @Kosana faktor pa da se smenjuje dugogodisnji mod.

Ahahaha trebao ih je c3po drzati u krilu i pevati pesmice :smile::smile::smile:

meni je c3p0 najmanje 5 puta pisao u inbox i nikad mi nije prijetio banom

moje je postove zajedljivo komentarisao ali nije uvijek u inbox javljao