Opomena pred tuzbu zbog loseg reviewa

Ej sad si vec skrenuo od teme. Ne radim ja recenzije, ja analiziram sastojke koji se nalaze u zubnoj pasti i na temelju toga daje ocjenu i o tome pisem.

Nema tu nikakvih teorija zavjere, svi ovi sastojci se dobro zna sto su, netko tko nezna pise mu Sorbitol i on misli to je nesto prirodno, onda mu ja objasnim da je to secer koji se nalazi u zubnoj pasti samo zato da mu ona bude fina i nema nikakav drugi razlog biti u zubnoj pasti.

Slicno je i za druge sastojke.

Neznam po cemu sam ja to okaljao? Nikada proizvod u nijednom reviewu nisam prograsio otrovom, nego sam proglasio sastojak koji svi izbjegavaju otrovom. Sto i nije daleko od istine buduci je dokazano za neke sastojke da su nezdravi za ljude, neki proizvodjaci ih brze izbacuju a neki sporije, i zasto ja nebi smio pohvaliti ove proizvodjace koji su izbacili sranja iz svog proizvoda i njima dati dobar review a ovi koji su jos 10 godina za njima dati los review?

Ovom covjeku sam se doslovno na kraju smilovao jer je nakraju promjenio ton drasticno i cisto sam mu se smilovao jer je to mala firma, obiteljska, a i ukazao mi je da sam mozda negdje napisao nesto preotvoreno i predirektno sto sam sada ispravio.

Ali ovo o cemu ti pises je cista cenzura, ti tjeras strah u ksoti ljudima da iznose svoje misljenje o proizvodima. To neprolazi nigdje u svijetu, iako je USA korporativna zemlja s velikim pravima prema korporacijama, ali kao sto vidis iz prilozenih linkova nikako nemogu te firme dobiti parnicu protiv losih reviewova i to kada se rade miljunske stete i miljunski iznosi. Sto samo govori da se ljudi nesmiju bojati slobodno govoriti, iznositi svoja misljenja o svemu i slobodno se izrazavati.

Ali ti brkas pojmove slobodno izravanje, iznosenje misljenja sa cinjenicama. To sto ja iznosim svoje misljenje nikako nije nikakva cinjenica jer ja niti sam znanstvenik, niti sam obavio istrazivanje niti sam drzava da proglasim nesto cinjenicno, mogu samo iznositi svoja misljenja.

Kada se tako ogradis da sve sto si napisao je tvoje osobno misljenje onda ti prakticki nemogu nista. Ali nemozes ti pod time pisati svasta. Ja mogu napisati da mislimd a Coca Cola stetna za zdravlje i je se treba kloniti. Ali nemogu napisati da je moja drzava proglasila Coca Colu stenom jer je to laz. Nemogu napisati da je neko istrazivanje koje ne postoji to napisalo, jer je to laz. Misljenja se slobodno izgovaraju i nemoras se bojati nicega.

Samo neznam od kud tebi taj strah da nesmijes kompaniju oprat ako mislis da je ona u krivo? I ako napises da ti osobno tako mislis a ne netko drugi.

Recimo klevete se vecinom odnose na politicare. Recimo predmet klevete je da netko kaze da je Karamarko Krao. To je kleveta, ali ako ti kazes da Mislis da je Karamarko krao jer je njegova zena radila za drugu kompaniju onda to nije kleveta.

Ako ima kakav strucnjak za kelvete neka ovo potvrdi, ja nisam. Ovo sam doslovno preveo sa Engleskog jer zadnja 3 dana istrazujem prava govora, klevete sto je i sto nije i citam ove primjere gdje su negativni reviewsi bili tuzeni. Nisam jos nasao da je ijedan platio kaznu ili izgubio sunicu.

Da skratim, glumiš previše naivnu žrtvu koja kada nema argumente pokušava na sve načine da se opere i prebacuje svoju ličnu odgovornost na drugog, kao što si ti upravo učinio. Jasno je da kada ideš na neku firmu imaš argument, imaš dokaz o tvojim tvrdnjama, potkrepljene činjenicama i dokazima koji mogu biti relevantni. Trućanje i pričanje u prazno, a direktno označavati kompaniju u bilo kom kontekstu je itekako podložno tužbi, jer ti svoje tvrdnje moraš na sudu dokazati.

Mislim da sam ti dovoljno sve lepo označio i napisao u sasvim dovoljnoj i razumljivoj meri i svako ko čita jasno mu je o čemu ja govorim. U svim svojim odgovorima sebe prvo diskredituješ, pa onda okreneš na 360 stepeni priču. Iza svakog mišljenja u bilo kom obliku si svestan da sve izgovoreno danas/sutra i bilo kada moraš imati i dokaze, jer kada dođe do suda za to moraš posedovati određena dokumenta.

I ne samo ja nego mnogo učesnika diskusije su ti lepo sve objasnili, na prihvatljiv način, a posle i odustali jer ti imaš teoriju i to je to, OK nastavi kako ide, a posle nema kukanja kada dođe do suda.

Hvala lepo, ja se iz ove diskusije polako udaljavam jer je skoro sve rečeno i doslovno razjašnjeno.

2 Likeova

@MojNalog ti je sve napisao, ako ne razumijes pročitaj još par puta sve njegove upise.

2 Likeova

Konkretno sta sam ja na brzinu primetio:

Xylitol - nemam psa, i da imam ne bih zeleo da mu naudim ovim otrovima,…
Koja je svrha ovog dela teksta?
Na koga se odnosi, na ovu pastu i xylitol u njoj ili generalno pricas o xylitolu da je stetan?
Ako jeste u kojoj meri postaje otrov, da li kao sto je u ovoj pasti ili u bilo kojoj, ili u nekom sumanutom iznosu?
Na ta pitanja ja nemam direktan odgovor tu,a svakako bih zakljucio da ciljas na ovu pastu da je ne bi ni stavio pored psa.
Pa cim stavljas psa u vezu sa nekim proizvodom, direktno ili indirektno, svi znamo o kakvom kvalitetu se radi.

Slicno je i za Carrageenan, smanjuje rate, koji rate IQ, birthrate, credit rate, frame rate, growth rate?
Ko si ti da to znas i cime potvrdjujes taj iskaz, niti si zavrsio farmaciju, medicinu, niti si dao linkove ka istim,
Sad videh na Wikipediji da se Carrageenan pravio u Kini 600 B.C. i da se i dan danas na nekim mestima prirodno pravi tj ekstrakuje iz morskih algi.
A ti mene pitas ovom recenicom na kraju da li je natural ingredient ili sta?
Zasto pricas uopste o njemu ako ne znas kako je dobijen i sta je, i da se moze dobiti prirodno.
To samo srozava tvoj ugled i kredibilitet na duze staze.
Evo par linkova npr. gde je to dosta bolje odradjeno



Sta mislis sto su linkovali svasta nesto, od Googla, Wikipedije do konkretnih lekara i istrazivanja?
Pa zbog kredibiliteta teksta, zdravog razuma, citalaca koje to interesuje, ali i blokiranja mogucih tuzbi, simple as that.

Ukratko, ne smes koristiti izraze i konotaciju kao sto si u tvom clanku, bez obzira o cemu se radi.
I previse si opusten ako mene pitas po pitanju nekih vaznih stvari.
U tvom slucaju posebno, ti preporucujes proizvode, znaci novac je u pitanju, tj tvoj izvor affiliate zarade ako ne gresim.
Tako da, ne mozes pricati o slobodnom izrazavanju, misljenju nego o reklamiranju proizvoda.
Ti si preprodavac, dobijas % od Amazona, kraj price.
Ne pricas o fudbalu koga je selektor trebao ubaciti, niti o muzici kako su Stones-i bolji od Beatles-a, to su licna misljenja.
Licno misljenje je i kada napises lepo, kratko i jasno, ova pasta sadrzi:…, ja to ne bih koristio zato sto su… istrazivali i pokazali neke negativne efekte a meni je licno to vazno, ko zeli nek je kupi ja necu, idemo dalje.
Mada, ko sto rekoh i ranije, mislim da je i sa affiliate aspekta tebi valjda najvaznija dobra prodaja?
Dakle kako ces profitirati od ovih negativnih clanaka?
Ok, stices poverenje nekih citalaca, iskren si,…, ali nista ne prodajes na toj strani, samo odbijas od prodaje?
Bolje se skoncentrisi na pravljenje i forsiranje onih dobrih proizvoda koje preporucujes, iako ih mozda nema previse ili sta znam, a negativne svedi na konkretne cinjenice bez upotrebljavanja reci smrt, otrovi, pas, djubre,…

2 Likeova

I opet se na ovom forumu nemoze raspravljati normalno i opet se ide sa osobnim uvredama. Eto ako koga zanimaju drugacija misljenja otvorio sam vise topica na slicnim mjestima pa se moze vidjeti da ne razmisljaju svi isto:
http://www.warriorforum.com/showthread.php?p=10739811&posted=1##post10739811

https://engagedforums.com/discussions/Amazoncom_Associates///am-associhelp/48644.1

Ako tko pise reviewse moze ovdje malo detaljnije popricat sta i drugi ljudi misle o ovome.

@MojNalog nemam ja teoriju, samo sam prenosio sto su mi pisali ljudi sa drugih foruma, neki su malo upuceniji u situaciju jer su i oni bili u slicnoj. Ako te zanima sto su pisali procitaj, no nekako mislim da nisi ni procitaos to sam ja napisao u svom reviewu.

Uživaj legendo, želim tu svu sreću ovog sveta i da svaki sajt pokreneš uspešno. Ja više nemam šta da kažem na sve ovo i sve mi je jasno u svakom smislu, a čini se i drugim učesnicima.

Naravno i kada smo kod uvreda, dovoljno je da zaključim na čemu potenciraš kada ovakve reči izgovaraš: Ali ovo o cemu ti pises je cista cenzura, ti tjeras strah u ksoti ljudima da iznose svoje misljenje o proizvodima.

Napišem objektivan tekst, skrenem pažnju na važne delove, objasnim situaciju, pokušam da približim materiju i ovde razjasnimo neke pojmove, a ti na sve odgovoriš rečenicom iznad. Cool, mir u svetu sve jasno… Uživaj

1 Like

Ako ti pises review kako taj proizvod nista nevalja, sastojci su stetni i slicne stvari to je kleveta. Evo primjer:

  1. Pises review o ovom forumu kako nista nevalja, da su admini pokvareni, kako se lazno reklamiraju to nije nikako ok.
  2. Ako pises svoje osobno istinito iskustvo to je ok.

Nerazumjem ako si imao priliku izbrisati taj review i rijesit se svih problema, ti si isao upravo suprotno da bi probao dobiti neku posjecenost od toga uostalom bavis sw reviewom proizvoda, zar nikad nisi očekivao da će ti se ovako nešto dogoditi? Govoriš da su mala firma i da nije ozbiljno čim te vlasnik kontaktirao, pa vlasnik brine o reputaciji, to što te vlasnik kontaktirao neznaci da su nitko i nista, uostalom to su amerikanci…oni idu na sud za mala potraživanja i za 25 dolara, ne kosta ih nista, a optuzenik pati.

Imao sam torrent tracker web sajt na .org domeni. Primao sam svake sedmice minimalno 2 prijetnje tuzbom i zahtjeve za uklanjanje sadrzaja ali nikad nisam odgovarao ili maknuo to zahtjevano.

Domen je bio (i sad je) kod www.internet.bs a vps u datacentru koji se nalazi na lokaciji Frankfurt.

Najvise opomena sam imao sa sluzbenih emailova muzickih kuca, ali sam hladno iskulirao i nikad mi niko nije pokucao na vrata.

Ovom prilikom bih preporucio svima https://www.infomaniak.ch/en/web-hosting/classic hosting i domain registar. Nalaze se u Svicarskoj i boli ih kita za DMCA tuzbe mailove i shitove. Provjereno, testirano. Ne lupam.

A ko to vrijeđa i tko to ne raspravlj normalno. Smiri strasti i procitaj još jednom sve hladne glave kao da je pisano nekom drugom, a ne tebi, i vidjet ces da nema ni uvreda i da je sve argumentirano i lijepo napisano.

Ma nitko ne vrijedja, nego se sve pocne svoditi na osobno. No tu sam i ja kriv, sto mi je hrvatski malo slaiji. I sad citam CroLogov reply i potpuno se slazem s tim sto je on napisao.

Pises review o nekom forumu kako nista nevalja, da su admini pokvareni, kako se lazno reklamiraju to nije nikako ok.

S ovim se potpuno slazem i to u mojim reviewima o zubnim pastama nema.

Ali ima ovog:

Mislim da je taj forum problematican i slab jer nema dovoljno podataka o ljudima i tu se nalaze neki prevaranti koji varaju ljude s laznim korisnickim racunima, pa dajem forumu ocjenu nize.

Prvo je kelveta u kojem iznosim cinjenice koje su lazne, a drugo je moje misljenje koje moze biti i krivo, ali kako moze moje misljenje biti krivo, moje misljenje je meni tocno i ja ga imam pravo iznositi.

To @MojNalog nije znao razlikovati pa je poceo osobno razgovarati o meni a ne konkretno o sto je to kleveta a sto nije, cak sam i prozvao pravnike a vjerujem da ih ima nek napisu sto ej kleveta a sto nije.

Ovako kako neki pisu onda se po tome nesmije napisat lose o nikome. Onda bi ja odavno trebao biti u zatvoru, em sam pisao na ovom forumu lose o Samsung monitorima. Vjerojatno su oni isti ko i svi drugi monitori, ali je moje misljenje da samsung monitor ne valja i da ga necu nikad vise kupiti i to savjetujem i vama. Jel i ovo kleveta?

Evo sto mora zadovoljiti da bude kleveta:

A defamatory statement was made.
The statement made was published in some fashion, meaning it was told to others either verbally or in writing.
The statement was not true, and the person who published the statement knew that it was not true.
The statement caused the victim harm or injury, emotionally or financially.
The statement did not fall under the privileged category

Dali su misljenja klevete?

No—but merely labeling a statement as your “opinion” does not make it so. Courts look at whether a reasonable reader or listener could understand the statement as asserting a statement of verifiable fact. (A verifiable fact is one capable of being proven true or false.) This is determined in light of the context of the statement. A few courts have said that statements made in the context of an Internet bulletin board or chat room are highly likely to be opinions or hyperbole, but they do look at the remark in context to see if it’s likely to be seen as a true, even if controversial, opinion (“I really hate George Lucas’ new movie”) rather than an assertion of fact dressed up as an opinion (“It’s my opinion that Trinity is the hacker who broke into the IRS database”).

Ako javna osoba poodnosi klevetu:

A public figure must show “actual malice”—that you published with either knowledge of falsity or in reckless disregard for the truth. This is a difficult standard for a plaintiff to meet.

Eto ja sma si dao truda pa iskopao malo i zakone naravno na engleskom, nazalost na hrvatskom nemogu nac. I opet pisem objektivno a ne subjektivno prema nekom.

Meni ti baš nisi jasan moram priznat.

Prvo tražiš tu na forumu da ti ljudi pomognu i daju mišljenje oko tvog problema.
Dobiješ ga i onda ti se to mišljenje ne sviđa i braniš svoj stav nadalje klimavim argumentima .

Ne razumijem zašto si onda tražio mišljenje drugih uopće. Da ti kažemo da je baš taj kapitalizam surov i napao je tebe malog i ugrožava tvoju slobodu govora?

Uostalom, ako već si takav freedom fighter što si maknuo taj i ostale reviewe?
Rekli bi Beastie Boysi, Fight for your right…

A to da ti imaš pravo reći svoje mišljenje ja isto branim to tvoje pravo.
Ali si odrasla osoba i moraš biti odgovoran za svoje postupke i za izrečeno/napisano.
Ti si odgovorno maknuo review jer ni sam nisi uvjeren da to baš sve možeš napisati kako si napisao.

Dozvoli mi isto tako da i ja na ovom siteu napišem da je moje mišljenje da ili si ti malo tupav ili se samo praviš takav.
To ti je eto moje mišljenje, i imam pravo na njega.

Jel ti sad ok kad si s druge strane i kad netko napiše nešto klevetnički.
S tom razlikom da Davids i njegovi zaposlenici žive od toga što rade a tebi baš i neće smetat ovo što sam napisao.
Ako ti s balkana misliš da se olako možeš tako nabacivati riječima, ne razmišljajući da te iste riječi mogu utjecati na ljudske živote i više nego što nekad mislimo, vrati lijepo taj review nazad pa će ti njegovi odvjetnici lijepo objasnit što si napisao na krivi način. Nas ovdje ionako ne želiš čuti.

Da kleveces i ti i jos neki u ovom topicu. I branis se time sto si iznio svoje misljenje. A kada se ja branim sto sam iznio svoje misljenje onda to nemoze?

Samo neznam koja ti je satisfakcija? jel na osobnom nivou? Ne razumijem koju korist imas da dolazis u topic i kleveces mene? Da narusis moju reputaciju na ovom forumu? Ili mislis da ces narusavanjem moje reputacije steci svoju?

Bez brige necu te tuziti, imas pravo na svoje misljenje isto tako kao sto ja imam pravo na svoje misljenje.

No u svom postu trubis jedno, nisi dao nijednu referencu od kud si dobio podatke, ili si ti mozda taj odvjetnik kojeg prizivam, onda se ispricavam ako jesi. No po nacinu pisanja mislim da si daleko od odvjetnika.

I opet idemo osobno:
Sta se mucis samnom? Zar ti moram biti jasan? Zar se u svakom topicu koji otvorim a kontroverzan je svodi na to da ja moram biti jasan i da se opet sve vrti oko mene. Izbaci mene iz svih jednadzbi i govori u trecem licu.

JA sam svoje argumente iznio i podupro linkovima, gdje su argumenti koje si ti iznio i njihovi linkovi? Od kud ti te informacije? Jesi ipak taj odvjetnik, naravno nisi…

I oprosti nije ti ovo birtija da se ides svadjat samnom, ovo je strucna tema, i trebao si ti i drugi strucno raspravljat, slobodno iznosis svoja misljenja o problemu koji sam opisao i svoj osobni stav, ali kada pocnes pricati da ti ja nisam jasan, da ja glumim, da ja sam tupa, da sam ja borac za prava, da sam ja odrasla osoba, da se ja pravim tupav.

Eto previse se mucis samnom, a premalo problemom.

Ovo sto sam ja u prijašnjem postu napisao je, bar sam se nadao, trebalo bit samo za ilustraciju kako je to kad napišeš neko “mišljenje” onako olako. Da vidiš kako je onome s druge strane.

Žao mi je što si ti to ozbiljno shvatio i “nasrnuo”.

Podsjeća li te ta situacija na neku drugu sličnu situaciju? Samo sam zamjenio strane i tebe postavio na mjesto da se osjećaš napadnuto a bez nekih pravih argumenata.

Netko (ti, ja, svejedno) napiše svoje mišljenje (nešto je otrov, netko je tupav, svejedno) a ovaj drugi se obično uvrijedi i napada.
Ti bi sad rekao da si na mom mjestu, gle ovog dadaas-a kako mi brani da iznesem svoje mišljenje.

Anyway, no hard feelings.
Probao sam ti pomoći i primjerom u kojem sam te uključio na osobnom nivou potaknuti emocionalno da shvatiš što si napravio kad si olako pisao svoja mišljenja za proizvode.
Mislim da pisati reviewe i iznositi svoja mišljenja definitivno imaš pravo i ne trebaš odustajat od toga.
To što radiš je čak lijepo od tebe, da upozoravaš na negativne elemente i sastojke u proizvodima,educiraš ljude ali kao i sve moramo svaki posao pa i taj raditi odgovorno. Meni se učinilo da si ti to malo olako pisao kao što si i sam na kraju i priznao.
Zato te je i taj gospodin čiji si proizvod opisao i zamolio da to makneš ili će biti prisiljen tužiti te kako bi zaštitio svoj posao.

Ne smatram da si tupav, to je bila “pjesnička slika” koji si na žalost krivo shvatio.

Peace.

Da, i ja sam se slozio da ti nemogu nista jer ti imas svoje misljenje o meni (ili si imao u primjeru). Zar bi ja sad trebao tebi prijetiti da ti svoje misljenje promjenis, da te verbalno napadam i prijetim ti zivotom da maknes ili promjenis svoje misljenje?

Nisam ja olako pisao reviewe, svi ti reviewsi su dobro osmisljeni i sitrazeni, samo je moj problem sto sam u nekim slucajevima izostavio linkove na reference od kud sam dobio te podatke, isto tako je problem sto sam covjek i ljudski je grijesiti, pa sma mozda nesto i negdje krivo napisao. Nisam ja bahat da mogu tvrditi da sve sto napisem je tocno. Em i u tom samom imam jedan tipfeler a 10 puta sam minimalno ispravljao tekst.

Review njegovog proizvoda je bio posteno napravljen, dobio je ocjenu 45/100 zbog tih nekih problematicnih sastojka. I najveci je problem u cijelom tekstu taj xylitol i spominjanje rijeci da je to otrov za pse, sto je potpuno tocno, ali mozda nije trebalo biti navedeno jer se ovdje radi o zubnoj pasti a ne proizvodu za pse, to je jedina greska.

A ovo sto je naprimjer mojnalog pisao nema veze s vezom, on bi htio da se vrati TITO pa da oni koji govore krivo protiv necega nestanu u mraku… E pa nemoze to tako ipak je 21 stoljece i imamo pravo govoriti. Po njegovom sam u ovom drugom topicu gdje pricamo o laptopima opet isklevetao i HP i Lenovo i Acer.

A najveci moj problem je sto mi je ionako jezik ostar, pogotovo kada iznosim negativna razmisljanja o necemu, sto su se mnogi i uvjerili.

Ne ljutims e ja na tebe, dao si primjer, ok. Ali neki su u ovom topicu dali isti takav primjer samo nije bio primjer nego stvarnost. Mene zanima pravo i cinjenice sto je tocno, sto je kleveta, sto nije. Dali mogu izonsiti otvoreno svoja misljenja o prozvodima ili ne. Na sto moram paziti pri tome.

A dobijem reply da sam ja cmizdravac koji je dosao cmizdriti na forum i da me treba zatvoriti jer sam tamo nekoj XY kompaniji nanio neko zlo (jedino zlo kojoj sam joj nanio je sto sam je outrankao na trazilici), sad su povratili svoje rankinge kad sam ih maknuo, ali taj biznis s tim vlasnikom ce brzo propast sa mojim reviewom ili bez njega.

Zato sto koristi xylitol u sluzbi dentalne higijene?

Ne, nego zato sto osobno spama facebook pageve, sto mu je rijecnik na razini kocijasa sa 10 piva u sebi. Sto prijeti ljudima smrcu.

Ako osjecas da ti je bezbjednost ugrozen nista te ne sprecava da ga prijavis.
Prijateljski bih ti savjetovao da opet razmotris sve sto ti je (ne i jedino) @MojNalog napisao.
Mada bi bilo zanimljivo vidjeti te prijetnje, ali i inkriminisuci review u integralnoj verziji.

Da, procitao sam sve sto su ljudi pisali i slazem se s nekima. Neki su can napisali da se ne moram bojat da sam predaleko da me goni. ALi nije stvar u tome, ako sam ja napravio nesto ilegalno onda to zelim znati, zelim znati i da mi bude jasno sto mogu a sto nesmijem.

Po rijecima @MojNalog -a, se nesmije nikako govoriti o firmama u negativnom kontekstu. Samo pozitivno jer oni gube novac ako se govori negativno. Takodjer covjek se previse bavi samnom i mojim reviewom koji je potpuno nebitan jer ga vise nema, ali stoji u zraku jos uvijek sto se smije a sto nesmije.

I kladims e da ovaj topic nikom nije pomogao, jer se nezna sto se smije a sto nesmije. Po nekima se nesmije nista, po nekima smijes komentirat i sad ti znaj. Slicno je i na drugim forumima, no vani vlada pravilo da se sloboda govora mora zastiti. I ja sam lijepo iznio na engleskom tocno sto znaci kleveta, no svi ovi koji su za to da se nesmije negativno govoriti o tvrtkama su jednostavno to igrnorirali ili mozda neznaju engleski…

Za klevetu treba postojati ovo:

The statement was not true, and the person who published the statement knew that it was not true.
Pa se opet postavlja pitanje dali pisac moram dokazivati da ono sto je napisao je istina ili tuzitelj mora dokazivati da ovo sto je pisac napisao je neistina?

O tome ne argumentiramo jer onda bi to bila strucna rasprava, bolje je ovako balkanski razgovarat o meni, a ne da svi zajedno nesto naucimo.

Koji si ti meni kralj, pa ja sad tek vidim da te boli “istina” i sve napisano… :slight_smile: Napad je najboilja odbrana, sad idemo na nivo “MojNalog je mene napao, vidite ljudi šta je on protiv mene sve napisao. On hoće sve da nas vrati u kameno doba, ovo je strašno”, ali ti si meni ipak kralj nad kraljevima :slight_smile: moram to priznati…

Naravno već smo imali poruku “On hoće da cenzuriše internet, hoće da cenzuriše slobodu govora, ovo je nedopustivo u 21 veku, to je sve mafija, moramo se boriti protiv toga, ja sam žrtva i svi mi”…

Zamoliću ljude/učesnike ove teme da me više ne spominju, jer moj tekst može imati negativne posledice po zdravlje :slight_smile: Moraću uz svaki napisani tekst da dopisujem kao na reklami za suplemente/lekove/dijetetske preparate i slično, upozorenje o čitanju… Ali to ne isključuje da je lik kralj nad kraljevima, to legendo…

Ti definitivno više neznaš ni šta pričaš i pišeš i na sve to si počeo sam sebi da odgovaraš ali to ne isključuje rečenicu "Koji si ti meni kralj"

1 Like

Vidis kako si zatrovao temu na forumu?

Sljedeci put kad ulazis u strucne rasprave budi strucan i nemoj pisati o osobi koja je otvorila topic ili napravila reply, nego pisi o onome o cemu se raspravlja.

U ovom topicu mene jedino i iskljucivo zanima nauciti i vidjeti na primjerima sto je kelveta, a sto nije. Sto se moze govoriti protiv ili o nekom proizvodu a sto nemoze.

To me zanima iskljucivo zato da nuacim i da moji reviewsi budu tocni i legalni.

A ako ides gore vidjet ces da si ti taj koji je prvi poceo sa razgovorom o meni, iskreno ja dosad nisam ni znao da postojis na forumu, ali eto opet se sve svodi na osobu a ne na problem.

Ako zelis razgovarati samnom mozemo, meni to sve sto si napisao ne znaci nista, nijedna uvreda me nemoze uvrijediti niti icije misljenje me moze navesti da nekog mrzim ili izbjegavam. Ako zelis razgovarati dalje mozemo. Samo izostavi mene iz svih formula. Kleveta postoji i bez mene, negativni reviewovi postoje i bez mene. Ako imas sta reci o negativnim reviewovima i ako mislis da imas znanje onda ga iznesi, lijepo objasni sto je dozvoljeno pisati a sto nije. Jer dosad sto sam procitao od tebe imam dojam da nije dozvoljeno pisati protiv nikoga.