Page restrictions - false news

Po mom iskustvu prijatelju mozes obrisati stranice meni su 10 tak stranica tako jedna dvije kazne i godinu ipo dvije je stojalo reach smanjen za 90% na kraju sam bio primoran prodati skoro za dzabe

Sigurno si obrisao post panicno sa fb i gresku napravio. I meni se to desilo na jednoj i cekao tacno godinu dana da ode iz crvenog page quality i sad stranica skoro dobra kao prije.

Meni je zuto… uradio edit naslova i cekam sutra da vrate u zeleno…a jesu ga spustili za 80%

nemoj nista objavljivat u medjuvremenu, ako nisi obriso post, uradi ono sto oni zele (demant i to)… i onda pazi u buduce sta se objavljuje. Ako ne vrate u Zeleno, a ovo je prvi put da je bilo zuto, onda ces dobit zeleno nazad za jedno tri mjeseca a mislim da ti se i nece isplatit radit u medjuvremenu

Meni je raskrinkavanje 2 Decembra samo jednu objavu označilo kao lažnu i od tada za 75% dole što se zarade tiče od Adsense i ostalih mreža. Objava uzeta sa poznatih portala i naznačen izvor ali ove budale i poznate portale označili da je lažna vest.

Radi se o članku gde je u Australiji na tribinama bilo zabranjeno podržavati Djokovića. Raskrinkavanje kaže da je to laž a ima desetine video snimaka na YouTube koji pokazuju kako obezbedjenje izbacuje ljude napolje koji imaju transparent sa likom Djokovića.

Šta hoću reći, da ovi iz raskrinkavanja su mi smanjili zaradu za 75% na glavom sajtu, pritom istinu pretvorili u laž. Napuše mi se K.

1 Like

Nisam se susretao sa tim ali po tome ispada da oni mogu svaku vest oznaciti po svojoj volji, da li je lazna ili ne!

ili je bilo prenosenje lazne vijesti?

Pa lepo sam napisao, kako moze to da bude laz ako ima video smimci koji pokazuju da security izbacuje ljude sa tribina koji drze transparent sa Djokovicem. Dakle to nije laz, ima dokaza da nije laz ali raskrinkavanje kaze da je to laz.

I sad ja trebam da saljem mejl njima sa video snimcima i izigravam privatnog detektiva sa njima. Pa ovo ■■■■ lud zbunjenog.

Druze, to su ngo uhljebi najobicniji i placenici, sranja spijuni i prevaranti. Prosle godine su njihova udruzenja imali preko 1M.

Vodi onaj Brkan sto je izmislio pricu da je Alija govorio jest cete zlatnim kasikama…NGO sektor u BiH je vece zlo cak i od ovih politicara, usko su povezani sa udruzenjima medija koji be predstavljaju nikoga.

Nedavnk doslo 6 miliona $ za podrsku nezavisnim medijima u BiH, podrze naravno uzak krug uigranih medija tipa hayat i batko (dobio 1M), nadju vazda nekog u BL jer je lijepo u izvjestajima za donatore. Nesto malo daju sirotinji sa strane da izvjestaje jos bolje nabilduju i idemo. Vidi na listi 99% flagova agencijske vijesti.

1 Like

Samovolja. Nama sjebali ciljano tnt porfal tako.

1 Like

Druže kada označe neku vijest, javiš im se putem emaila [email protected].

Oni ti pošalju obrazac za ispravku kojeg popuniš i pošalješ im. Prethodno moraš ispraviti u članku ono što oni smatraju netočnim i refreshovati tu vijest ma facebooku.

I problem riješen. Oni ti automatski sklone restrikciju sa stranice i kroz dva tri dana stranica opet radi, ali sa manjim reachom jedno vrijeme.

Baš su napravili probleme sa tim fact checkerom i označavaju i izjave zvaničnika.

Nekog udare ciljano i kad nema nista nadju neku sliku video pa opale…ekipa koja radi direktno prevare skriptama izmisljenim naslovima seks slikama i slicno nista njima

I kad se zalis zasto nakon vracanja stranice u zeleno opet slabo radi…kaze mi na to ne mozem nista…a mogu da spuste domet to DA :exploding_head:

Ma jednom kad tw opale gotovo. Pogledajte listu porta, pola ih propalo. Sto li

Pokusavam dobiti odgovor na ispravku od istinomer…rs i niko ne pise odgovor, a njihova obaveza je dan da se jave vec je prošlo 3 dana…sta da uradim ima neko ideju?

sta mislite ovako okvirno koliko vrijedi stranica po 1000 lajkova domacih, a daje onako osrednje aktivna (i da nije specijalizovana)… Recimo npr neka od 60,000

200€
karamkteriiiiiiiii

200 eura za 60k fanova?

domaći+relativno aktivni i stara cca 4+godina —DA.
evo prije par dana sam dobio ponudu za fb stranicu (prije bio profil) sa 20 folovera i nije nikako aktivna, stara 9 godina, cijeni čovjek 4k€… eto

Dvadeset folovera ili 20k folovera!?Verujem i sam da si pogresio i da je 20k ali sta znam mozda ima ko bi platio i za 20 flovera 4k evra.Ima raznih.
On ceni ali da li bi on uplatio 4k evra i sve bilo u redu.