Pitanja oko amazon affiliate sajta

Pa probaj ga postavit.

Ako se radi o takvim šarolikim prozvodima onda uglavnom imaš pravo. Premda bih ja na tvom mjestu ipak iskoristio priliku i prikupio što više mailova i korisničkih podataka. Ipak su to ljudi koji su spremni kupiti na internetu ili su već kupili preko tvoje stranice (pretpostavljam da nemaš podatke kupaca, ali i za to ima načina da ostvariš). To uvijek možeš iskoristiti newsletterom da ljude koji su posjetili tvoju stranicu podsjetiš da ona postoji, jer možda su za samo jedan keyword stigli do tebe. Razmisli i sam koliko si stranica posjetio i zaboravio na njih. Uvijek im možeš poslati neki kod za popust. Posebice bi mogao iskoristiti oko Božića i trgovačkih “fešta”. Nisam čitao sve tvoje objave, samo tu zadnju u vezi koje sam ti pisao. Razumio sam da pišeš puno članaka, zanima me o kojoj tematici ako prodaješ takav tip prozvoda

To su razne liste poklon predloga npr pokloni momku za odlazak u vojsku, pokloni za 3 rodjendan unuci, pokloni za konobare… to su jednostavne liste sa gift idejama na bas sarenolike teme. Clanak izgleda ovako, uvod i predlozenih 15ak proizvoda sa kratkim opisima po poklonu i sve je linkovano ka amazonu, svaki poklon i toeto.

Da bas i mislim na taj nacin o masi sajtova sa instant odgovorom koji su mi valjali i na koje sam zaboravio. Al u mojoj glavi je da se ja nikad ne bi pretplatio na takve sajtove samo zbog jednog odgovora. Nekako ne vidim potrebu da se neko pretplati na gift ideje sajt. Doduse ima i do toga da ne volim sebi dodatnog, meni novog i nepoznatog posla dodavat cak i ako ce bit nekog benefita. Nikad do sad nisam pravio mail liste, cak i kad je imalo vise smisla, tako da ne vjerujem ni da cu sad krenut sa tim.

Pošto ja nisam znao, moguće da još neko ne zna, native amazon reklame mogu fercerat u amp.

Eo ođe ima kako https://github.com/ampproject/amphtml/blob/master/ads/a9.md

Ja se krećem puževim koracima, pa me svaki korak i veseli.
Evo sam napokon dobio E-mail, iako još ne vidim 3 prodaju. Valjda mi kasni report, ali u svakom slučaju imam odobren nalog iz 3. pokušaja u zadnjih par godina. Nemam site koji će mi donijeti bogatstvo, ali ću gurati lagano pa koliko ide.

Hvala svima na pomoći, inače i svima koji pišu u ovoj temi. pozz

6 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja