Pitanja oko Amazon affiliate sajta

@simeon mislim da @Kosana radi na njemačkom pored engleskog. I @Jeronimo034 je nekad imao na njemačkom jedan sajt.

e takvu konverziju oću. klikova više, konverzija nek ostane ista. mada znalo se desit da mi konverzija bude i preko 100%, al eto neću bit proklet i tražit da bude veća od 100%.

1 Like

Imao sma ja jedan sajt, ali sam generalno manje vise na pocetku bio pa sam usao u nekoseno sto se kaze. Gavni problem je sto raznorazni alati ne prate bas toliko dobro non-eng pretrage pa su rezultati dosta konfuzni, cini mi se i manje KWa da pokazuju (mislim na sugestije), netacnu tezinu pa se onda neko ko nema iskustva zaleti jer misli da je nesto easy a u stvari ultra hard itd.
Ali u globalu, moze da se radi. Ima konkurencije solidno, ali uz dobru pripremu moze da se progura.

Nemam na njemackom vise nista, odustala sam zbog obaveze da imam Impressum. Cinjenica da stavim svoje ime, prezime, adresu…sve podatke na internet mi je bila razlog da radim samo na engleskom.
Ali kad budem imala vremena pokrenucu nesto na njemackom. Domeni vec stoje (neiskoristeni)

prije deset dana tačno stotka

18 objavljenih članaka za deset dana. sramota. ne može se tako.

Ajde lezi na masu ŠTAE

1 Like

Konacno neki napredak,taman u doba novonastale hajke na Influensere.

3 Likeova

jel vam radi SiteStripe ono za pravljenje linkova direkt na product stranicama? meni ne radi

probo sam ga ugasit upalit na affiliate akauntu i ne fercera jopet

Vidi stvarno, ne radi ni kod mene :roll_eyes:
Ovi se opet nesto izbagovali.

PS. Za UK i AU sajt radi normalno, za CA isto ne radi

Kod mene jutros jedno prijatno iznenadjenje. Nije jos zarada, ali eto je prva narudzba :slight_smile:
Bojim se da to nije samo neko amazonovo testiranje ili dok amazon isporuci i naplati naruciocu stoji ovako, pa kasnije predje u zaradu ?

Jos uvijek nisam popunio sve informacije na amazonu pa da pitam da li to moze biti neki problem? Nije mi se dalo zamarati sa popunjavanjem svih tih stvari dok ne krene neka zarada…

4 Likeova

Cestitam!
Zarada ce ti leci na amazon konto, bez obzira sto nisi popunio tax formu , li trebas to da uradis

1 Like

Cestitam, prvi korak preskocen!
Mozda ti je vec uracunata provizija, posto se ne osvezava u isto vreme ssta je poslato i sta je sve prodato. Nekih sat vremena kasnije ide sta je poslato.

1 Like

hvala na cestitkama, ali dok ne legne tamo zarada ne vjerujem :smiley:
inace sam mislio da prije 5-7 mjeseci nece biti prve prodaje a ona evo “dodje” a sajt nije online ni pun mjesec…

narudzba je od 24.10. mozda je nedelja usporila cijeli taj proces pa jos nije prilazano… uglavnom javicu kako je proslo…

Cestitam :slight_smile: Ako se dobro sjecam trebas imati 3 kupovine u 3 mjeseca da ti ne ukinu racun :slight_smile:

1 Like

hvala :slight_smile:

a prilikom registracije ovo sam dobio na mail, dakle 6 m

Start advertising on your site: You must drive at least three qualified sales within 180 days in order to avoid termination of your Associate account.

1 Like

Koje sve mreze koristite za vas blog?
Da li koristite sve od dole navedenog ili samo neke od njih?
Twitter, facebook, instagram, printest
I reddit i quora od foruma

@micos

Da li se ovo odnosi na web koji si stavio na profil?
extraminishop

Ne,slabo se to pokazalo.

Od ove narudzbe rekao bih da nece biti nista. U zaradi jos nista ne prikazuje.

Ako je mozda kupac na kraju otkazao narudzbu ili nesto slicno, zarade nece biti… ali ono sto mene zanima je da li ce se ova narudzba racunati u one tri sto moram ostvariti unutar 6 mjeseci?

Nije ni bitno, prodaces jos nesto za 6 mjeseci vjerovatno

Moze li mi neko ovdje dati sablon-neki primjer narudzbe teksta. Konkretno na iWriter-u.

Do sada sam to onako svojim rijecima pisao i samo prevedem preko g.prevodioca.
Trenutno imam dva clanka narucena jedan u premium, drugi u standard kategorji ali niko da ih uzme da pise… Stajali su sedmicu, pa sam ih izbrisao, opet stavio i evo vec od pocetka sedmice stoje i opet nista…

Ma pusti iWriter…

Evo broj svima koji trebaju pisca. Lik s kojim sam ja radio, super je za dogovore, piše extra članke i punooo povoljnije od bilo kojeg servisa.

+91 88608 27917

Javite mu se slobodno na whatsap i recite da sam vas ja poslao (Stipe Petrović).