Pitanja oko Amazon affiliate sajta

meni su native reklame odlične. i preko 30% zarade je od native reklamama. a native reklame držim uvijek na kraju članka i svaki drugi treći članak ima blok native negdje u sredini članka. naravno koristim ih kad ima smisla kad se govori o proizvodu (proizvodima). npr sad na ovom sajtu sa poklonima neću koristit native reklame jer mi nema nekog smisla. da znam i pokloni su proizvodi ali nekako mi ne idu native reklame na sajt sa poklonima, mada ko zna možda nekad i ubacim na kraj članka.

1 Like

Kod mene na comparison sajtovima samo na te native reklame i klikaju, ali je mali uzorak za bitniji zakljucak.

Ne rade još uvijek. U mene su 90% native. Rijetko ja stavljam link isl…

Hmm, možda ih malo implementiram na ovaj novi sajt kad krene posjeta…

Dobro, ja većinom pišem info članke, pa onda kroz članak kažem npr “Ja najviše volim koristiti ovaj proizvod (pogledajte ga na Amazonu)”…

kakva vam je zarada za juče na amazonu u odnosu na inače?

Za sve pitaš ili samo za ove sa native oglasima?

Meni je jučer naručeno stvari skoro za $1000, nikad se to još nije dogodilo, ali čini mi se da je sve isti čovjek naručio, i sve radi jednog članka di sam piso o nekim svjetlima koja su skupa dosta… (ali nema native oglasa)

1 Like

ma pitam uopšte za zaradu od amazona? kreće inspekcijski period za zaradu a kod kupca juče baš krš dan u odnosu kako je bilo kod mene pa sam se malo uzvrtio. ali valjda će se iznivelisat na ovaj dvosedmični inspekcijski period i valjda će proradit native jer je bez njih zarada manja za više od 30 posto

Moguće da nisu dostavili sve, treba gledat jel se naručuje, ja sam trebo zaradit $30 jučer ali je zaradio 5-6 samo jer ne dostave sve…

ma da gledo sam sve, samo tri narudžbe bilo. al zna se to tako desit pokadkad i kod mene ranije. ma ovo je statistika za jedan dan iznivelisat će se to kako treba, samo da prorade native reklame.

sa amazonom neš nije u redu očito, sporo učitava stranica da je to strašno…

Užas ovaj mjesec inače. Ja sam bio na native ads i još uvijek ne rade. Čekam da srede stvar.

Sto se tice zarade sa Amazona, moram priznat da je (barem za sad) puno bolja nego u 12. mjesecu.

2 Likeova

Gdje trazite pisce za vase Eng blogove i kako naci neki ne copy/paste google translate pisca?

iwriter, elite paket i bit će dobro… Ima dosta mjesta, ima ih masa na Upworku, Fiverru itd, gdje možeš naći jeftinije, ali proći će svakako vremena dok ne nadješ nekog dobrog pisca.

Pitaj @anja1 za savjete

1 Like

jesu li kome proradile native reklame ?

meni nisu. izgleda da nisu ni drugima još uvijek

pitam se da li je ovo nekako povezano sa native problemom ?

koliko sam upratio ovaj quick links je u native-u

Na par mjesta su se pojavile. Izgleda da rade na rješavanju problema.

upravo gledam, rijesili su :slight_smile:

Aff reklame se sada pozivaju sa novog poslužitelja. Izgleda da će biti OK

aff