Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Ma ok, po meni nebitno pitanje, ne zamjeri. Slažem se da treba biti po pravilima. Ja kad sam kretao u amz nisam naišao na to da ne smijem koristiti slike. I do sad od npr pregledanih lupam 500 amz aff sajtova 98% koriste slike sa amz.

@rdamorei ne znam

Vjerovatno sam ja i vidio to kod njega. Zanimljivo pise 27 septembar za ovaj link sto si postavio ovdje (tad je objavjen sep 2016), a kad kopiras u gugl link pise novembar (tad je apdejtovan). Odakle li povuce ovaj orginalni datum?

Ja sam kontaktirao Amazon support i rekli su mi da, ako clanak sadrzi linkove ka Amazonu, da moze da se koristi slika proizvoda. Najbolje je da pitas njih direktno. Ako mislis na slike koje kupci postavljaju prilikom recenzija, njih bi zaobisao.

1 Like

Onda super :wink:

Ja sam na nekoliko mjesta našao gdje su ljudi isto kontaktirali support (telefonom i chatom) i dobili negativne odgovore.

Oprezno sa ovim backlinkovima, ponekad mogu vise da stete nego da koriste, narocito ako su sa Fiverra.

Evo konacno sam ubedio sebe da testiram ovo, nasao sam dve kljucne reci koje su na 9. i 14. poziciji, osvezio sadrzaj pa da vidimo uskoro.

Ako nekog zanima, a verovatno ne zanima :slight_smile: , evo novih rezultata posle samo cetiri dana:
Sa 9-og mesta na 5-to, sa 14-tog mesta na 10-to!

Ideemoooo! This sh*t works!

2 Likeova

Aj u detalje sta si uradio. Jesi mjenjao datum objave? Koliko si sadrzaja dodao?

Dodao sam Updated u naslovu, promenio sam datum objave, dodao oko 300 reci i poneku sliku, malo sam long-tailovao h2 i h3 tagove, po Yoastu sam malo sredio readability, jedan clanak je bio zelen, drugi narandzast, i to je to. Da li kao rezultat toga ili slucajno, danas imam 4 prodaje.

1 Like

Pozdrav. Prije nekoliko mjeseci ovdje neki lik LOWY sto radi aff marketing i poslao mi je ovaj link, kaze da covjek uglavnom napravi dobru affiliate stranicu i kaze da bas zna sta radi za 35$.

E sad planiram pokrenuti blog za teretanu i imati neki store gdje bi stavljao proizvode. On mi je rekao da je bolje nesto kao blog nego da otvorim neku obicnu store za prodaju. Sad me zanima kad bi dao ovom liku 35$, koliko bi mi jos novca trebalo za iducih mjesec dana da ulazem, da to moze funkcionisati, za promocije za sta se vec trosi novac ovdje. Vec imam instagram racun od 7k followera o teretani, zanima me na sta bi jos morao trositi novac i koliko bi me sve to izislo otprilike. Hvala unaprijed.

1 Like

Pozdrav svima! Nova sam na forumu ,imam sajtove ali bih htela da se prijavim na affilate amazon ali ne znam kako da verifikujem preko telefona!?

Problem je sto ne znam gde na telefonu ukucati kod koji pokazu :zipper_mouth_face:

Koliko se ja sjecam, kod dobijes na mobitel a trebas ga upisat na kompu, na stranici koja ti se otvori kad radis tu registraciju na Amazon affiliate.

1 Like

Je li netko od ovdje koristit Amazon.co.uk affiliate? Sad sam se registrirala ali za povlačenje para na karticu treba imati račun u UK banci a ja imam Payoneer preko USA banke. Šta jedino mogu preko čeka primit pare makar onda moram ić u banku i sve one komplikacije sa porezom?

Sad sam ja isla verificirat za Amazon.co uk pa sam se sjetila da zapravo trebas na telefonu na tipkovnici utipkat pin s ekrana. Dosta je komplicirano, meni par puta nije htjelo prihvatit pa me blokiralo na 1h.

1 Like

Pa da non stop mi pise da nisam verifikovala,iako ukucam pin i onda me blokiraju na 1h pa ja opet…mozes li uslikati kako izgleda to na telefonu gde se ukuca,jer meni nema gde da se ukuca nego poziv koji prihvatim i onda jedino da ukucam u messages slobodno zacrni broj ili pin ili ako hoces da ja posaljem na neki tvoj broj a ti da mi potvrdis,jer se patim vec nedelju dana. Na neke brojeve telefona ni ne stigne poziv…

Trebas aktivirat tipkovnicu kada dobijes poziv, inace bude sakrivena a ima ona opcija da ti se otvori tipkovnica. Makar ja sam utipkala pin i dva poziva mi nije prihvatilo makar sam dobro sve upisala. Sutra cu probat opet. Sjecam se i da sam se i kod Amazon com patila s tim neko vrijeme al je jednom konacno uspjelo.

1 Like

Probacu to sa aktiviranjem tipkovnice,neki pozivi odu na viber,ne znam da li ima razlike!?

Hm ne znam. Meni ne ide nikad na Viber nego bude obican poziv.

Hvala u svakom slucaju sto si se javila i pomagala, sve isprobati pa cu ovde napisati kako sam uspela ako uspem,pa da i drugi znaju,jer vidim po tvom pisanju da je pre bila klasicna registracija,kod stigne na br telefona pa se upise na nalog a sada je kontra situacija jer kod se pojavi na nalogu kada se upise broj telefona i pozove, i tada treba da se upise taj kod sa naloga u telefon.

1 Like