Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Imam i adsense i amazon native ads ali meni je na adsense veca zarada jer tu ide preko klikova a ovo ako neko nesto kupi i ne vrati zaradim…

Znači kod tog *One link-a kad se regam na sve željene amazone dobijem samo jedan link za proizvod koji prodajem i samo njega je dovoljno ubaciti na web (link) i onda će on zavisnosti od posjetitelja tj iz koje države dolazi poslati ga na taj amazon?

Taj jedan link zamjenjuje sve?

Nisam se još regao na ove eu amazone planiram do vikenda no recite s kojim računom ste vi povezali svoje eu amazone?

Nema nikakvih mijenjanja linkova nego se samo kod ubaci cini mi se u header i sve je rijeseno.

Stavljas i dalje iste linkove od Amazon .com.

Ne znam na sta mislis za ovo s kojim racunima smo povezali. Imala sam amazon. com i preko linka tamo koji me odveo na amazon. co.uk sam se reg na co.uk i to je to.

Bankovni račun… Dal za eu isto koristim paynonner ali europski ili?

Aha. Trebas imat racun u UK banci. Ja sam stavila da mi zarada ide čekom. Nisam znala da postoji europski payoneer, mozda bi se dalo tako

https://www.payoneer.com/uk/

A dal onda ostale zemljde de,ii si isto stavila check ili?

Samo na UK amazon sam se registrirala posto jedino od tamo imam posjetitelje osim USA. Amazon .com sam pustila da ide na Payoneer a uk ide na ček.

Pa imas na Payoneere za primanje u funtama racun negdje u UK, za dolarima u US i eurima mislim da je u DE sve sa jednim racunom i jednom karticom.

1 Like

@Monika.B

kako ide za UK ima li zarade? Kakvo je stanjem sa proizvodima jel ima svih proizvoda o kojim pišeš ili si imaš onu redirekciju na slične proizvode?

Sad sam se prijavila da mogu eure i funte primat pa cu valjda onda moc na Payoneer primat i od amazon UK.

Registrirala sam se tek pred par dana na Amazon UK i rekla bih da otprilike 50% proizvoda bude na Amazon UK. Imam tek 35 klikova na proizvode i 8 kupnji, zarada 11 funti.

Stavila sam da linka na identicne proizvode a ako nema identicnog da ide na amazon .com.

2 Likeova

Pozdrav, koliko zaradjujes mesecno posle godinu dana uz taj sajt ako nije tajna?

Lijepo je napisao par postova iznad
C/P

Ne bude još uvijek 200$ mjesečno, evo ovaj mjesec do sad 50 $, u prvom je bilo 30tak(ljudi se istrošili za Božić) a u 12 mjesecu je bilo 90 $.
Na sajtu ima sa današnjim dodanim najnovijim člankom ravno 48 članaka. Neki su oko 500 riječi (jako mali broj) a većina ih je između 1500 i 3000 riječi.

Mislio je na to sa kojim amazonima ste povezani kao sto sam ja samo sa .com jer iznad u komentarima pise da se treba povezati i sa . de,da bi se prodavala roba iz Nemacke ili .uk da bi se prodavala roba iz Britanije…Da li i dalje treba sa svim tim amazon nalozima biti prijavljen ili registrovan da bi se prodavala roba iz tih drzava ili ja mogu i sa mojom .com prijavom prodavati robu Nemcima tj.kad klikne Nemac da ja imam zaradu ako kupi nesto iako nemam amazon.de affilate?,napisao sam prodavati ali mislio sam na ovu prodaju native ili direkt link…nisam mislio na prodaju svoje robe.

Imat ces zaradu ako kupi preko amazon. com preko kojeg imas account. Ali tesko da ce njemac kupovat preko amazon. com kad ima amazon .de.

Evo danas prodanih proizvoda za 500 dolara,posto je u pitanju elektronika zarada je 8% sto iznosi 40 dolara. E da je tako svaki dan bilo bi super.

2 Likeova

Pa kolega čestitam… Na dobrom si putu onda… Polako će sjesti to na svoje… Dal koristiš i društvene medije za promoviranje sajta?

Ja sam sajt prijavio na Amazon ali nakon mjesec dana rada na sajtu sam prelijen da bi još ubacio linkove… užas… i to moram srediti za vikend…Ja još nemam nikakvu organsku posjetu s obzirom da sam prije par dana indexirao stranicu pa je to i logično… Ali fina mi posjeta ide sa društvenih medija… Instagram story je pun pogodak, a i Twitter je dobar što se tiče linkova… E a sad ćemo vidjeti kakva je prodaja na svemu tome.

Statistikom sad zadovoljan prvi dan kad sam objavio 200 ljudi je bilo na stranici što nije loše za sajt aktivan 2 dana… A za prodaju je tek trebam izboriti…

Kakve vi buttone preferirate? Neke kričavije da se ističu ili klasika buy on amazon…
Što vam se u praksi pokazalo bolje?

Button mi je narancast sa bijelim slovima i pise Buy now on Amazon.

Znaci da bi imao ja zaradu taj Nemac ili bi morao da klikne na amazon .com ali posto to nece uraditi jer on je automatski na amazon . de ja moram da pravim nalog i na . de i na .gb i na .jp da bi pokrivao i ostale drzave a ne samo US ili .com

@drmrgood lepo je to procitati i samo ako ne vrati proizvod a tebi negativan balans to je lepa zarada.

Da upravo tako,ako zelis postotak od raznih amazona (.de, .ca itd) moras se na svih njih prijaviti.

1 Like