Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Bas iz tog razloga sam i ja prestao javno da pisem o zaradi, poseti itd. Sa par ljudi mogu da.pisem na tu temu za koje sam procenio da nisu sujetni i zavidni.

Sto se tice pageva, pagevi su dobri da se koriste za silos, glavni tekst u silosu je page a ostali su postovi koji hrane taj page.

Da tacno meni je uradio website za $35 i sve radi odlicno… Pokusaj brate bez rizika nema PROFITA! samo naprijed…

1 Like

Kad ubacujete slike u text, da li kupujete slike negdje sa neta ili skinete neke sa googlea, jer vidim u ovom kursu sto sam uzeo kaze da trebaju biti “unique” pa me zanima. Jbg znam da puno pitam al fkt prikupljam informacije, a ne mogu bas tako brzo poceti jer nemam bas dovoljno slobodnog vremena, pa i sto imam koristim da razgledam o affiliate marketingu kako sta itd.

Koristim besplatne slike sa Pixabaya, Pexels i Unsplash. A slike proizvoda uzmem s Amazona.

Bolje nemoj skidat slike s Googla jer ti moze doc kakva tuzba za krsenje copyrighta.

@Monika.B @anja1 @drmrgood

Nema vas nesto u temi, :smiley:
Jel to znaci da se pocelo zaradjivati ozbiljnije ili sta se desava :blush: :sunny:

E da bar. Nazalost malo mi je opala zarada sad po ljeti (no koliko citam to je normalno da preko ljeta bude manja zarada) ali barem broj posjeta i klikovi na aff linkove rastu pa se nadam da ce nakon ljeta to krenut malo bolje. Trenutno sam na oko 800$ mjesecno.

1 Like

Ja polako napredujem, za sada je i bolje nego sto sam ocekivao. Grafikon prakticno od postavljanja sajta.

2 Likeova

Svaka cast, koliko dugo imas taj sajt?

Kod mene ovaj mjesec dosta lose,valjda su svi na godisnjem i niko ne kupuje :slight_smile: .

Nekih godinu i 2 mj. Sporo ti to ide kod mene :slight_smile:

1 Like

Pa moj je star godinu i 8 mjeseci a tek zadnja 2 mjeseca su pocele neke prodaje,mada je i to slabo ali necu se zalit. Ipak sam zadovoljan sa 100 $ mjesecno.

2 Likeova

Neki sajt zahteva vise a neki manje vremena. Ja jedan sajt cekam vec 9 meseci, brdo KWa od 10-20 mesta ali nikako da poleti… Ali nije ni bitno, ne zurim a znam da ce sigurno da poleti u jednom trenutku jer je sadrzaj bas dobar.

Nego ima li neko Australijski Amazon nalog? Kad idem na one link opciju ne vidim Australiju kao opciju za povezivanje.

1 Like

Ma meni se do sad isplatio jedino co.uk account osim .com. Sve drugo je skoro pa nista,nit ima klikova niti prodaja.

Pa i ja osim .com imam doduse jednu prodaju na .co.uk a na .ca nista za sada. Ima neke sitne posete iz CA ali nista od prodaja. Mada ne mora da znaci da ce tako da bude ubuduce posto je sad vreme odmora. Videcemo tamo od septembra.

Svi mi znamo da treba vremena da se pocne zaradjivati ovim putem a i znamo da se itekako isplati​:grin::grin:

Koliko znam australski amazon jos nema affiliate. Meni co ok donosi nesto zarade, a kanadski amazon siću.

1 Like

E ovaj procenat da zadrzim i bice belaja :smiley:

2 Likeova

Amazonci trosite pare po egzoticnim destinacijama pa vas nema da se javite?
Kako ste prosli posle updejta? Ima li promena u pozicijama?
Moj sajt prilicno lepo gura, bio je mali pad onih dana kad je isao updejt ali posle toga je nastavio rast. Ovaj mesec iznad ocekivanja, ovo mozda i bude neka ozbiljnija prica na kraju.


3 Likeova

Da bar. Ovaj mjesec baš loše ide, nadam se da će na jesen krenut opet malo bolje.

Znate li možda koji je razlog da među ordered proizvodima se pojavljuju neki za koje piše da ih je 0 naručeno. Pogledala sam proizvode koji su vraćeni ovaj mjesec, ali ne poklapaju se s ovima koji su 0.

image

Btw nije ti ovo Google update 19.8. nego neka glupost od Search console. Google update je bio tamo negdje početkom 8.mj ako se ne varam.

Mozda ih nema na stanju trenutno?

Imam jedno pitanje, sta mislite koliko gubim zbog toga sto nemam na sajtu subscribe opciju za skupljanje mailova?