Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Cisto jedan primer za one koji hoce da uzimaju exp domen. Obavezno prekontrolisite sta je bilo na tom domenu preko wayback machine. Ovaj sajt je odlican primer womensoutdoorwire.com link sa amazona, latimes.com, ostali svi dobri relevantni linkovi, ali kinezi nakon isteka okupirali sajt i unistili domen. Obavezno proveravajte.

1 Like

Naravno, ja sam sve provjerio na archive.org.

1 Like

Di uzimate PBN? Skeptican sam oko silnih ponuda, pa bih volio cuti preporuku.

Kako lijep bag

prodajna cijena 21,99, moja zarada od tog proizvoda 25$. neće daleko dogurat ako ovako nastave poslovat. ispraviće u toku dana znam, ne moraju što se mene tiče

1 Like

pokvario sam amazon

2 Likeova

Kako je vama prosao decembar?
@zikihos
Ne preporucujem koriscenje PBN-a mada ga ja koristim nekih 40%, znaci 60% su mi real traffic linkovi a 40% PBN, sajtovi bez traffica, jako je bitno kod PBN -a ne uzimati koje kakva smeca vec sajtove koji imaju cist backlink profil bez onih japanskih i kineskih slova.

Moram reci da 1 dobar link sa artikla koji ima posetu po mogucstvu starijeg artikla pa dodati vas link u taj artikal vredi vise nego 15 PBN linkova, naravno takve linkove graditi ka stranici koju zelite rangirati.

4 Likeova

Svaka cast na zaradi,ja sam jedva skupio 300 $. Doduse to je 3x veca zarada od prosjeka,tako da sam zadovoljan.

1 Like

Svaka cast. Ja sam u decembru zaradio oko 260. Nadam da ce dogodine biti kao kod tebe.

Kako si dosao do linka iz starijeg clanka koji ima posjetu? Da li ima neki servis pa kupit ili si mozda kontaktirao zbog broken linka, ponudio direktno pare…? Jel ti taj clanak bas tematski slican tvom clanku?

svi koji žele pronaći expired domene i da imaju kvalitetne backlinkove od Huffposta, Gardiana, BBC-a itd, a Jeronimo034 ljubomorno čuva tajnu… možete step by step tutorial ovdje pročitati: https://www.blackhatworld.com/seo/the-easiest-way-to-find-expired-domains-with-backlinks-from-authority-sites.1040021/

da ga sada ne prepisujem…

međutim čitajući po drugim temama, može se dosta vidjeti da iako domena ima hrpu high authority backlinkova, da su uglavnom domene uništene. nije baš jednostavno pronaći dobru domenu.

dodatno, ahrefs free trial nije besplatan, nego se plaća 7$. konkretno ne postoji free trial, kao prije. nego postoji 7 day trial.

6 Likeova

Mozes naci neki clanak od konkurencije pa se dogovoriti za cenu linka u tom clanku obicno niko ne odbija $100.
A isto tako mozes naci neki artikal sa trafficom u tvojoj nichi dobro rangiran na guglu i opet ponuditi $100.

Taj link vredi mnogo, do sad najbolji rezultat imam sa takvim linkovima.

1 Like

Zna li neko od kog affiliate programa je ovaj dashboard?

Pozz.
Zanima me da li neko koristi thrive content builder plugin za aff sajt, i da li neko zna neki plugin slican njemu da je free, jer je ovaj bas skup a pocetnik sam, prvi aff sajt i to. Pa me zanima da li vi koristite takve plugine ili clanak radite obicno u visualu jer treba urediti fino par hiljada rijeci texta, slika itd…
Ima dosta pluginova sto su npr nesto slicno njemu ali me zanima vase misljenje sta vi koristite? Hvalaa

Glavne alternative su Beaver Builder i Elementor. Nisam cuo za nista solidno a da je besplatno. Mislim da je Gutenberg takodjer solidna opcija.

Ako mozes izbjeci editore preporucam da to ucinis jer ce ti nakrcati sajt sa raznoraznim bloatom i tlaka je preci s jednog na drugi (eventualno).

Do sad mi je uvjerljivo najbolja tema (brzina, kod, mogucnost modificiranja) Astra. Tako da si malo to pogledaj.

lp

2 Likeova

Oke, hvala puno na misljenju

I od mene preporuke za Astra temu. Tek sam je nedavno otkrio.

2 Likeova

Poz Može li mi iko pomoci sta najbolje prolazi od proizvoda

1 Like

Hvalaaaa :grinning:(20 karaktera)

To bi i ja htio znat :slight_smile:

Ima li netko iskustva s kupovanjem kvalitetnih backlinkova s kvalitetnih web stranica? Gdje se mogu nac ljudi koji to prodaju? :slight_smile:

Ako mislis na Huff post, Forbes, CNN itd ima par njih sto sam video da prodaju na BHTW, ali su cene bas jake. Ne znam koliko se sve to isplati, pogotovu sto sam citao nesto kao da se sve manje vrednuju ti linkovi sa tih jakih news portala. Bolje je pojuri nesto iz svoje niche sto je top.