Pitanja oko Amazon affiliate sajta

pa zato kažem slabo vuče

Ctr vam x5 bolji, a pozicije losije. Ili mi ne valjaju naslovi ili rangiram za genericke pozicije.

Jel pises meta diskripciju? Ja ranije nisam pisao, od nedavno obavezno pises i daleko je bolja situacija. Sazeto napisem o cemu je article i tjt.
Takodje title mora da bude dobar, da znaju tacno sta ce da procitaju ako kliknu.

nije meni ctr puno bolji, dobio sam par featured snipeta pa to vjerovatno diže ctr do cijelih 2,6%

ovaj 6% ctr je na adult sajtu

Meni su average position i CTR isti već valjda godinu dana, jedino se impresije i klikovi povećavaju. Ovo je u zadnja 3 mjeseca.

4 Likeova

ma da ovo je u zadnja 3 mjeseca vi sa svojih 8.5K klikova u zadnja tri mjeseca se jebite :slight_smile:

svaka čast. ako nije tajna kako ide zarada kod tebe?

Dodje mi da izbrisem onaj prntscrn moj od iznad ahahahaha
Bravo! Sta drugo da kazem :smiley:

2 Likeova

štrašno šta ti se sve neće desit u životu :slight_smile:

2 Likeova

Pa ti si već na pola puta sa svojih 39 tisuća, šta se žališ :smiley:

Ide super, ovi zadnji Google updateovi su me lijepo počastili. Konačno sam došla do 4-znamenkaste zarade od Amazona u dolarima. Barem zadnja 2 mjeseca, vidjet ćemo kako će se nastaviti.

Ali da imam striktno affiliate web, teško da bi došla do ovih brojki. Meni je 90% članaka informativno pa je manja konkurencija i lakše se dođe do posjeta nego borit se sa brdo Amazon affiliate webova.

Haha težak je život.

2 Likeova

ma to je adult sajt, ne vrijedi to boba

onih 8.5 klikova je moja cifra

bravo, svaka ti čast.

2 Likeova

Bogami svaka cast Monika.B , ja mogu samo sanjati o tim ciframa. Jer sam zapeo na oko 150 uv na dan i cca 100 $ zarade mjesecno. Ali ovih dana cu malo poraditi na onsite SEO.

Ali uzmite u obzir i da je ta stranica starija od 3 godine i ima 86 članaka. Tako da mislim da je bitno ne odustajati brzo jer tek nakon nekih godinu dana tek kreću neki malo ozbiljniji rezultati, barem je tako kod mene bilo.

2 Likeova

Koliko vajde imaš od subskrajbere? Isplati li ih se skupljat? Ja to ne radim, a možda bih trebao

Možeš li ako imaš vremena napisat šta si od beklinkova radila i koliko su dali rezultata

Nemam na ovoj stranici formu za newsletter ali planiram i to napravit sad na ljeto kad budem imala slobodnog vremena.

Newsletter subscibere skupljam na jednom drugom webu koji ima oko 10 000 posjeta mjesečno i skupim oko 20-ak subsribera mjesečno. A nemam neke velike koristi od toga jer sam im doslovno samo 1 poslala mail haha. I to sam im poslala mail da newsletter subscriberima poklanjam printable koji inače počinjem prodavat na webu u razmjenu za njihov star rating na webu. Nakraju je jedna žena kupila taj printable jer nije skužila da poklanjam tako da mogu reć da sam zaradila 8$ od newslettera hah. Prelijena sam za slat to a i nemam vremena.

Od backlinkova radim guest postove koje nisam već objavila nigdje bit će skoro godinu dana. U zadnji godinu dana od linkova sam nabavila 1 preko onog nobs.link ili kako već ide. Ali nisam nešto prezadovoljna bila s tim webom jer mi je djelovao kao PBN očiti al ok. Jedan lik me je pitao za razmjenu linkova i on ima kvalitetan web u istoj niši kao ja pa smo napravili tu razmjenu. Osim toga još povremeno dobijem prirodno backlink s nekih webova. Tako da možeš vidjet da ja i nisam baš neka od gradnje backlinkova. Planiram se toga uhvatiti isto na ljeto. Vjerujem da bi mi stranica mogla još puno bolje rezultate donosit da se malo aktiviram u gradnji linkova.

Koliko su dali rezultata linkovi nemam pojma jer nema neke korelacije da vidim baš kad objavim neki guest post da mi porastu pozicije ili posjeta.

2 Likeova

Evo i moje statistike zadnja tri miseca, prije nego sta me pomeja novi update.

2 Likeova

Evo i moja statistika:

2 Likeova

Evo i moja dika:

al na zalost nije affiliate website, znaci samo sjajno izgleda za sad.

A ovo mi je amz aff site, srednja zalost

3 Likeova

Kakav god da je sajt, skoro milijun klikova je nevjerovatno :smiley: Bravo :slight_smile:

1 Like

Frajeri, je l’ se meni čini il’ vas ribe šiju?

8 Likeova

Hvala hvala. Bravo i tebi, svaka cast! Slutila sam i prije objavljenih brojki da rasturas :+1:

2 Likeova