Pitanja razna najraznoraznija

Pa tebi je onda lako smrsati ako volis meso toliko. Idi na low carb tj. izbaci potpuno ugljene hidrate. Prvo te ustipke sto pominjes, pa onda rizu, tjesteninu, secer, brasno, krompir. Ukratko jedi meso, jaja i dosta povrca mjesec dana i 10 kila ce spasti ocas posla

3 Likeova

Bio sam nedavno u australskom restoranu jer znam da je njima croc steak, kojeg obozavam, uobicajeno jelo. No nije ga bilo, a ni klokana, a ni noja. Zato je bilo przenih hrskavih skakavaca, a cini se da ipak nisam svejed jer to ne mogu probaviti.

2 Likeova

Jedemo sve ali se trudimo sto manje slatkog jedemo. To je naravno nemoguce kada iz Bosne povezemo veliki ceker slatkisa.
Gazirana pića ne pijemo. Meso sa svaki ručak. Pravim sebi neke zitarice sa jecmenim pahuljicama, javorovim sirupom, kokosovim mlijekom, kakao i lan. To doruckujem dva,tri puta sedmicno.
Vikendom za jedan dorucak obavezno cicvara sa domacim kukuruznim brasnom.
Bas volim ovako nesto isprziti


4 Likeova

Malo bijelog, malo crvenog… nema boljeg od tog - u svinjskom odresku kao i pršutu. Uf moram se kloniti ove teme sad kad ste i sa slikama krenuli.

3 Likeova

ima li ko preporuke štogođ za dugometražno slušanje da skinem sa yt i pustim dok vozim? inače puštam sebi na putovanjima bil bura luis ck ili neki drugi stendup, buksovce, povijest četvrtkom, neke seo emisije… pokušao sam i sa nekim audio knjigama ali nisam baš najzadovoljniji. i par podkasta pokušah ali mi nisu nešta posebno sjeli. dajte neke predloge

A di ces na put? Glazbu ne slusas?

Odo na more. Muziku slušam ponekad, ali u odnosu na većinu, prilično rjetko.

Aj do mene na kavu, ne brini platit cu

Neću na tu stranu, odo u CG

1 Like

Ako prođeŝ kroz Kotor, javi se. Voleo bih da te sretnem uživo.

Navraćam u Kotor u toku sezone, par puta sa ženom i đecom, ćerci je raj zbog svih onih mačaka, malom zbog zidina topova… A nekad i sa društvom neke penzionerske izlaske đe par gemišta popijemo u nekoj od kafana. Lijep je Kotor. Ako mi padneš na pamet javiću se.

No ima li ko kakve preporuke za slušanje dugometražno? Dakle može bilo šta sa yt da je glavno slušanje a ne gledanje i da je preko 30 min.

I ima li ko preporuke za neke aplikacije koje rade u BiH da upozore đe ima radar i one kamere? Mislim, ne divljam, dapače prilično sporo vozim, al ■■■■■ li ga nekad se zaboravim pa bude 15-20 preko ograničenja, a greota mi je plaćat te kazne baš. A svake godine bar jednu neđe pokupim.

1 Like

Ja sam koristio Waze, jedino što sve pomiješa ako mu staviš krajnju lokaciju u drugoj državi (u tvom slučaju CG), tako da, stavi npr. Trebinje (nezz oćeš tamo ili na Foču), ali šibaj tako. I provjeri postavke ne prikazuje uvijek kameru, nego samo ako ideš preko ograničenja, što i nije tako loše generalno…

Ali čekaj ažurirat ću post kad mi brat odgovori mislim da je on koristio neku drugu aplikaciju

a iskreno ovo za youtube, ja volim takve stvari na kraće relacije, a sve duže na kraju radio ispadne najbolja opcija

1 Like

@anja1 evo kaze buraz radarbot, ali da ne palis na njemu bas navigaciju (upute) nego ga samo drzis upalienog i ispred tebe ti pokazuje kamere. Navodno ako upalis navigaciju i malo skrenes s rute odmah prestane pokazivati kamere.

1 Like

Ne znam jesi slusao podcast Surove strasti, ako nisi ima hrpa zanimljivih gostiju pa samo odaberi epizodu i slusaj. Isto tako Office talks iz Srbije ili Netokracija podcast (makar ovi zadnji su mi tak-tak, suhoparni)

2 Likeova

Obicno Spotify.
U autu imam jednu SD karticu sa pjesmama pa to slusam dok se ne prebacimo na radio

Ko živi u Srbiji, naredio cvijeće ovdje https://cvetekspres.rs/? Buketi na fotografijama izgledaju sjajno, ali nikada prije nisam koristila usluge dostave.

Pohvale za ovaj savjet. Radi ovaj radarbot i u pozadini i pišti na 500m od fiksne kamere pa opet piti na 100m. Totalno sam zadovoljan.

1 Like

Evo i ja ga nedavno baš koristio kad sam išao u slavoniju. Ono nije normalno koliko su kamera za brzinu stavili po BiH, po autoputu jedno 7-8 komada sigurno, u hercegovini većina mjesta ima kameru (na ovoj ruti od izlaza s autoputa prema metkoviću), baš ih je puno i spasilo me.

uzeo onu neku sim karticu Mtel ako se ne varma, 5KM i 10gb interneta 7 dana, to ću odsad svaki put. I imali internet cijelo vrijeme a i taj gps

1 Like

stalno rade samo one starinske tj. radari koji imaju dva kruga, a ona kućišta sa velikim staklenim prozorom su većinom prazni, tj imaju jedan radar na 20 kućišta pa… uz to postoje pravovremene obavijesti

hercegovina nema ni jednu na autocesti :wink: