Postojanje Isusa

Ja sam vidiš uvjeren da ih svi čuju, samo ih neslušaju.

To ti je ono kad jedan u tebi progovara “Ne želim više pušiti, skupo je” … a drugi progovara: “Uh kako bi mi cigareta dobro sjela”
Treći progovara:“Cigarete su užas za moje zdravlje… jedva idem uz stepenice”

Sve su to različite opozicije… ti si onaj kojem od tih glasova ćeš povjerovati i koju odluku ćeš u konačnici donesti. … i kako ćeš sa svojim odlukama/odabirima formirati svoju podsvijest.

Tvoja podsvijest je tako ono što pamti tvoje odluke i može odlučivati za tebe bez da vodiš svjesne dialoge sa već spomenutim glasovima. To zovemo NAVIKA.
Tako da svojim odlukama ti oblikuješ svoju podsvijest i svoje navike… tj.ono što smatraš da ti jesi.

Kada se tvoja podsvijest sukobi sa svijesti… često će reći osoba koja odustaje: “Ah, kad ne mogu protiv sebe”

No tko je taj koji ne može? I protiv koga ne može? Očito postoji dualnost različitih motiva i perspektiva.

Tako da svi čuju te glasove, samo je pitanje tko razumije svog učitelja i tko ga se usudi slijediti. Jer učitelj nas uvijek pokušava gurati preko naših granica, što mi osjećamo kao izazove i kao strah koji nas spriječava u ostvarenju istih.

Ono što je kod mene drugačije, ja sam se sa tim unutarnjim glasom povezao još 2013te kad sam shvatio da je on “više” od mene. Od tada se trudim hrabro slijediti sve što stavi pred mene … pa čak i to što sam skakao s mostara što je bio nevjerovatan strah koji sam pretrpio. No on me je racionalno uvjerio koji su rizici, što sve moramo poduzeti pred skok da se max. zaštitimo…i ja sam mu vjerovao i učinio to.

Taj glas me je svašta naučio u tom periodu od 2013te i ponajprije mi pokazao da je spreman ponuditi puno kompleksnije odgovore nego što bi očekivali. Problem je jedino kod prosječnog čovjeka da ne postavlja prava pitanja… pa otud i izostanak dobrih odgovora.

Ta škola je bila uglavnom uber cool… a tek 2018te su se iza tog glasa predstavila Svjetlosna bića.
(I kao još jedan dokaz sebi pokazali su mi 2018te da su mi se predstavili još 2013te kada sam otkrio da taj glas u ljudima “dolazi”, od nekud) I to je isto bilo wow … čisti materijalni dokaz jer su mi rekli gdje da pogledam i točno na tom mjestu piše malim slovima potis “od svjetlosnih bića”. Totalno ludo.

Tako da jednu stvar koju sam primio u ruke još 2013te (kad nisam ni znao da sam to primio svjesno od nekoga… nego sam mislio ono slucajno doslo do mene) … i 5 godina kasnije mi otkriju da su mi to poslali i sa tim potpisom mi daju dokaz.

Uglavnom, svi imamo taj glas i sebi. Ljudi to nazivaju inteligencijom. (Kao mogućnošću da unutarnjim dialogom samim sa sobom izvedemo zaključke)
…no inteligenciju nitko nikad nije objasnio. Ona je najveći misterij uma kao i svijest sama po sebi.

Ja eto tvrdim da je ona dialog sa nečim izvanjskim, uz čiju pomoć se oblikuje ono što nazivamo podsvijest.

I točno tako je tvrdio i Tesla da zna da postoji jezgra od kuda ljudi primaju mudrost. I identično kao ja je zaključio da prenosioc tog znanja je svijetlost.

Inače, to se i fizikalno može dokazati. Pošto je svjetlost EM val …a zna se da mozak svojim radom puca struju između neurona i da to rezultira odašiljanjem EM valova. Isto tako se zna i obratno da žica izložena EM valu, da će poteći njom struja. Tako i mozak izložen EM valu, puca struju međi neuronima…i to mi osjetimo kao svoju misao. No to je primljena misao…kao odgovor na odaslanu.

Mozak je tako samo poveznica onoga što jesmo izgrađeni u podsvijesti, sa onime što jesmo što nadilazi granice tijela (Sa našim nad-tijelom). Valja imati na umu da smo mi samo jedna komponemta ovog bića zvanog svemir i da je logično da smo povezani sa njime na nebrojene načine. Isto kao što je tvoja stanica povezana sa tvojim tijelom (to je njoj njeno nad-tijelo)… sigurno tvoje stanice u tvom tijelu ne lutaju besciljno… nego reagiraju na tvoje potrebe…što osjećaju kroz podražaje koje im šalje tvoje tijelo. Da bi podražaj stigao, mora postojati komunikacija. Isto tako i naše tijelo prima podražaje iz svog nad-tijela.

I ovo sa EM valovima za stimuliranje mozga se koristi u medicini kod nepokretnih osoba…tako da nije izmišljotina.

A meni je to ispričao taj glas sam o sebi kad sam ga pitao: “Na koji način stižeš do mene”. Sve ovo gore se pojavilo kao odgovor… samo tako u umu, kao reakcija na svjesno odabrano pitanje.

Netko bi rekao…to je inteligencija.
Super…objasnit ju treba.

U svakom slučaju to ima svatko.
Velim, od kvalitete postavljenih pitanja će ovisiti škola kuda će nas odvesti. Pa ako treba i do toga da se dimenzija koja ju kreira (svjetlost) … počme tumačiti svojim alatom i pričati sama o sebi.

Valja imati na umu jedni bitnu stvar. Svjetlost je voljna odgovoriti gotovo na svako pitanje koje pitaoc ima pravo znati.
No ako dijete u prvom osnovne pita svog učitelja da ga poduči integralima… učitelj će reći: “Naravno da može”
… no učit će ga prvo 8-11 godina predznanjima da bi dijete u tamo trećem srednje bilo sposobno shvatiti integrale i onda će učitelj konačno dijetetu dati odgovor na njegovo pitanje.

Tako i ovdje … ako se postave pitanja koja niste sposobni razumjeti u momentu postavljanja pitanja… to pitanje započinje školu iskustava gdje kroz iskustvo primate sve potrebno da bi razumjeli odgovor. Kad primite sva iskustva, onda se pali ta lampica u glavi (inteligencija) i odgovor samo bljesne kao misao.

Kada postavljate pitanje koje ste sposobni odmah razumjeti, odgovor može biti momentalan.

Ponavljam, ukoliko ste imali pravo na taj odgovor… a imate pravo na sve odgovore koji su dobri za vas. Da vas preduhitrim, novac to najčešće nije.

Mjereno je znanstvenim metodama a dokazi su posvuda, većinom duboko pod zemljom ali se nađe kad se traži
In 1992–1993 a research team headed by Tim White discovered the first A. ramidus fossils—seventeen fragments including skull, mandible, teeth and arm bones—from the Afar Depression in the Middle Awash river valley of Ethiopia. More fragments were recovered in 1994, amounting to 45% of the total skeleton.
Jel si kad čuo za muzeje, i u njima ima kostiju i fosila koji su stari par miliona godina a ne samo 6000.
I to je tebi realno glupost a tvoji demoni su ozbiljni.

Pohađao sam vjeronauk kao i većina, krstio se, primio sakramente prve pričesti, sv. potvrde.
Nedjeljom na misu do odredjenog trenutka i onda sam prestao hodati. Bio sam nigdje, živio sam bez Boga, u mislima imao kao Bog postoji. Živio dosta tako.

Međutim, to se promjenilo jedno pred 3-4 god.

Zašto znam da Bog postoji?
Pa zato što sam imao bliski susret sa demonima, a ne samo to, nego su me i gušili.

Prvi puta sam ih vidio, a kad su me gušili samo sam osjećao.

Sad zamisli , ležiš na krevetu i osjecas gusenje i to jako.

Pošto postoje demoni, postoje i anđeli, a time i Bog.

paraliza sna… nemoj spavati na ledjima

Da, samo tamo nema fosila prijelaznih formi, i to je 100%. Jer nisu pronađeni.

Milijuni godina su glupost, napisao sam da metode za određivanje starosti nidu validne. Ni jedna.

Doživio sam isto iskustvo, ležim a kao da se gušim i imam problema sa disanjem. Pomogle su mi tablete protiv bronhitisa i prošao problem, bez demona, bez andjela.

Nisam bolovao od nikakve bolesti i to je prestalo kroz 10 min. Gušenje je bilo isto kao da te netko gusi.

Zar stvarno misliš da ovako nešto može nastati za 6000 godina?

2 Likeova

Jesi razmišljao o tome, da je Bog možda stvorio zemlju pred 6000 god., ali da izgleda kao da je stara milijune godina?

Ti mislis da je 6000 god. malo vremena?

Ali vidi sad ovo.

Od ovoga do mercedesa, ferrarija, porsche, formule 1, u samo 135 god.

Tu su super računala, avioni, helikopteri, mobiteli itd.

Od ovog telefona do mobitela u samo 146 god.

https://www.youtube.com/watch?v=ELjSFvsf12E

To je meni odmah palo na pamet, da nas to Bog samo malo zeza.

3 Likeova

U skoro sat vremena dugom razgovoru, Tomislav Terzin je iznio niz špekulacija, nesuvislih teorija i dezinformacija o novom koronavirusu, počevši sa, sad već uobičajenom, neutemeljenom teorijom o navodnom vještačkom porijeklu virusa.

Od svih znanstvenika na svijetu gdje se večina slaže sa stvarima koje jesu vi nalazite neke teoretičare zavjera bujnih mašti koji nemaju pojma šta govore nego šire gluposti poput ravne zemlje i čipiranju od Bill Gatesa. Ti vjeruj njemu i njegovim glupostima a mi ostali nevjernici i dalje vjerujemo dokazima oko nas i istraživanju stotine i tisuća znanstvenika koji znaju šta rade. Ako su ti ovakvi izvor korisnih informacija onda nečeš ništa pametno naučiti.

zanimljivo i kako se citav fakultet gdje je ovaj profesor oficijalno ogradjuje od njega od njegovih aktivnosti van fakulteta

Danas je lova sve na zapadu.

Na balkanu kad se kupuje diploma, onda je to mito i korupcija, a na zapadu bogati investiraju investiciju u fakultet i za to dobiju diplomu i to nije korupcija.:grin::grin::grin:
Iz prve ruke.

Sve se vrti oko love, da ateisti ipak konacno priznaju da zivot nije mogao nastati sam od sebe, nego od Boga, bilo bi puno manje love za nebulozna istrazivanja.

Isti problem i sa koronom, ljudi dva puta zakašlju i trče na test ili doktoru.

Najjace mi je kad se cijepe protiv gripe i onda dobili i gripu i sad koronu.

Zadnji put sam se cijepio 2001. god, protiv tetanusa, od onda ni jednu zimu nikakva prehlada, a ni gripa.

Pogledajte video, interview sa bivsim sotonistom kojeg imate u jednom od mojih postova gore.

Ima i ovaj interview u 15 nastavaka.

https://m.youtube.com/watch?v=fIba6yHiOaE

a za drugi primjer uzmi npr. Hrvatsku i pogledaj na šta liče bolnice, škole, na šta i danas liči Zagreb i okolica Siska poslije potresa. Ali dalo se par milijona poslije potresa crkvama za nove oltare i ostale nebitne gluposti.
Da vjernici konačno priznaju da su u krivu i odvoje crkvu od države kao u Njemačkoj gdje bi nam bio kraj.
I da, cijeli svijet je korumpiran, svi znastvenici ali on je nevino janje koji govori istinu iako nema veze sa vezom ni logikom.

1 Like

Slazem se za Crkvu da se odvoji.
Ali tih 800 milijardi kn ili 900 god., bi nas spasilo.:grin::grin::grin:

Ako nisi unutar gabarita za bilo koje znanstveno područje, svečenici u Crkvi, u politici, bit češ izbačen i šikaniran. Rijetko progovore i onda se sprdaju s njima.

A to što realno evolucija ne može postojatii što naši preci niyu stijene i kamenje, nego Adam i Eva. To su izmišljotine, ali nema ni jednog validnog dokaza za evoluciju i nastajanje života iz ničega.

A za starost zemlje od 6000 god. ima dokaza, za potop ima dokaza. Imas interview sa bivšim sotinistima.

Ako postoje demoni, sotona, onda postoje anđeli i Bog, ali većina ljudi to ne može shvatiti.

Jorgovan, možeš ti pričati što hočeš u vezi vjere i demona, ali ne možeš mi tvrditi da je zemlja stara 6000 godina. Govoriš o prijelaznim oblicima, otiđi u muzej u Krapinu pa pogledaj prijelazne oblike od majmuna do čovjeka. Što su kosti od dinosaura onda po tvojem stare najduže 6000 godina? Testiranje starosti raspadom određenih elemenata možda nije najpreciznije, ali opće me nije briga neka je li nešto staro točno 50 milijuna ili 60 milijuna. Uglavnom, jako je staro. Tvoje ‘kiša pada po kamenju i onda nastaje život’ → da. Pogledaj si malo oko sebe ili na moru gdje su uvjeti za to, razvijaju se alge, jednostanični organizmi i onda višestanični, tako se u milijunima godina evolucije razvio život. Pričaj o demonima koliko hoćeš, briga me za neke sotoniste koji izmisle priče kako žele, ali svatko tko ima i malo pameti će sam procijeniti što je točno.

2 Likeova

Pa nisi ga skontao. Bog je napravio zemlju prije 6000 godina, ali je napravio da ona tad u tom trenutku bude jako stara da se zafrkava s njima.

Bog to radi ko ava karabatic- srusi staru crkvu pa napravi jos stariju :smiley:

1 Like

Prošlost kao takva niti ne postoji. Postoji samo ideja o prošlosti i ideja o budućnosti. I ta ideja je ono što se kroz čitavu vječnost usavršava. :smiley:

No to je za nas nebitno … mi smo trenutno unutar te ideje i pošto ionako ne vidimo van, dođe nam to nebitno.

To je isto kao san…i u snu imaš svoju prošlost, no nije ju bilo nužno proživjet da bi sadašnjost u tom snu postojala. Tako i san ima samo ideju o prošlosti koja je dovela do te sadašnjosti gdje se sanjač nalazi. Kada izađeš iz sna, ti okviri postanu jasnu. Ali dok si u snu, to su okviri izvan kojih nevidiš i za zaspanog tebe je sasvim nebitno što prošlost sna postoji samo kao “informacija” o prošlosti… za tebe je to prava prošlost dok sanjaš.

@Zagi @simeon

Ok. Dođite na molitvu kad se moli egzorcizam ili molitva za oslobođenje, pa ćete vidjeti manifestacije demona. Mnogi ne vjeruju dok ne vide.

Tvrdim da ni jedna metoda za određivanje starosti nije validna. A pogotovo ne metoda sa C14, jer se temelji na pretpostavci.

Napisao sam da zemlja ne moze biti stara milijune godine, zbog taloga koji se talozi, i izracunato je da bi taj talog morao biti debeo stotine km debeo, a debeo je par sto metara.

To tvrde znanstvenici, a istina je sasvim drukčija.

A sto cemo sa dokazima o potopu?

Dao sam racunicu koliko bi ljudi moralo zivjeti danas, da su rasli po stopi od 0,03 ÷ god.