Prijevare kroz AdSense

Ne koristis forume,treba te evre negde i trositi,nego kakve imas skripte za druge oglasivace pa da saradjujemo,nema leba od postenja :grinning:

haha da, da
to sto ti nazivas uspjehom je kradja, a ne bih stvarno sa covjekom bez jaja polemisao, morao bih te nazvati raznim imenima.

Vjeruj druze da mozes ti bi uzimao i sakom i kapom ne bi polemisao preko foruma i gledao sta drugi rade ma da tvoj CPC dovoljno govori kako radis i sta radis haha al sve u svemu nek ti je sa srecom Lijep pozdrav

Opet ponavljam to je samo tvoje misljenje, koje je daleko od istine. Uspjesni covjece/kradljivce, kad uspjede procitati sve moje negativnosti hehe
 U to sto ti pises, mogu i povjerovati samo botine poput tebe, koje naprave novi acc da mogu napisati ovakav komentar, da te bog sacuva


Samo sam Realan Petre svako da moze uzimao bi nazalost neki ne mogu pa onda sta ce krivo im sto drugi zarade pa pocnu pljuvati druge tako je godinama vec i na kraju kad stanu i razmisle sta su uradili citavo ovo vrijeme nista

1 Like

Ja juce napisao kako zaradjujem preko youtuba i kompilacije i opljuvase me i nazvase nepismenim.Druze samo napred i mene su banovali na adsense bezveze dosta puta i znam da taj adsense nije mala maca

Svako ima pravo na svoje misljenje nasa se nazalost razlikuju al sta je tu je ne bi valjalo da smo svi isti :))))

1 Like

Samo deri druze pusti Hejtere da njih slusas zavrsio bi davno u misijoj rupi jer ti oni ne zele nista dobro samo zele da te sputaju u svemu sto radis

2 Likeova

Ja objasnim kako da zarade na youtubu oni me opljuju i aj onda da pisem dalje ista :sweat: misle sto smo balkanci da smo tupavi a nema tupavijih od tih amerikanaca. Svakako ce ovo sve biti obrisano i bices i ti vojska a mozda i ja banovani.Ali ako cu biti na forumu gde me vredjaju onda mi je bolji ban da ne trosim ovde energiju.Hvala ljudima sa kojima sam normalno komunicirao a oni sto su me prozivali oni neka se zapitaju koliko je dobro na forumu sto nemaju ljude koji mnogo toga znaju.

Odakle god se moze zaradit zaradi nemoj odustajat kad tad se trud isplati i ne slusaj druge.Nek banuju svakkao se vise necu ni logovat ovo sam napravio samo da ostavim komentar da otvorim ljudima oci da svi varaju na Adsensu pocevsi od OLX.BA OD AVAZA FOKUSA I ostalih registrovanih portala i stose mene tice nek svi uzimaju jer ne uzimaju od sirotinje
samo mnogi to ne znaju jer nemaju vremena od hejtanja (y)

1 Like

Ja bi svakog naseg malog balkanca naucio kako se moze zaraditi pa da i nas region postane malo bogatiji,jer bi onda manje bilo ovih gluposti ko je koje nacije

Nek se ugledaju na Srebrenik i Tuzlu kako ljudi slozno rade svaka im cast od mene (y)

evo vidim da ti ne polemiơeơ preko foruma već uzimaơ i ơakom i kapom

u 10 minuta napisao si 10 postova, eto koliko ne polemiĆĄeĆĄ

ako zaista uzimaơ toliko para, zaơto imaơ potrebu da dokazujeơ koliko zarađujeơ?

sva ta djeca po srebreniku ĆĄto rade rade sa par eura dnevno i koriste scripte stare po 3-4-5 godina 
 a broj njih ĆĄto uzimaju viĆĄe u srebreniku je isti kao i drugim gradovima, samo ĆĄto je mali grad pa ovaj kaĆŸe onom da radi ovaj onom, moj rođak moj ovaj moj onaj pa ispade da srebrenik obrće milione preko adsensea

daleko od istine

Ne krades od googla jer google tu uzme 10% za sebe
 nego krades direktno od onih koji placaju oglasavanje


Ljudi rade posteno jer zele da rade posteno! Pa evo mogli bi smo i mi svi nahvatat skripte, pa cak ako treba i platit nekoga da radi to umjesto nas i zaradjivat triput vise, mozda i pet pta vise nego postenim nacinom rada, al jbg nece svako da KRADE

32% gluglich
:face_with_monocle::nerd_face: ostalih 68% publisheru.

1 Like

a nebitno, poenta je ista, svih tih 100% placa neko
 od koga se krade

Znam, salim se, ali da je barem 10%
 hihi

I stvar je da i tih 32% ne krades og googla, nego samo krades od onog sto placa oglas+ taj lik onda mora i tih 32% da plati haha

Ja jednostavno nmg vjerovat da toliko ljudi krade, otvoreno prica o tome bez imalo griznje savjesti

Jasno
 samo kazem da nije 10% cisto radi deziformacije, ali da krades 100%, krades. :slight_smile:

Meni nije nikad bilo jasno zbog čega vi koji koristite te skripte ili ơta već a zarađujete tolike pare niste kupovali stranice, pogotovo u to vrijeme dok je bilo gomila stranica za kupiti, sada bi radili normalno i zarađivali velike pare, bez problema sa guglom oko banovanja itd
 a i nebi makar sada morali krasti od oglaơivača