Prijevare kroz AdSense

“Glupa pitanja zahtijevaju glupe odgovore”

Ovo je tema u kojoj svi “vuku u svoju stranu”… i ovi s pitanjima, i ovi s odgovorima…

Ako misliš na moje pitanje, odgovor bi bio da je u pitanju takav mentalitet, kome je lakše bilo nekoga prevariti, ukrasti itd on će nastaviti tako da radi dok god može…

Samo cu reci da sam se s tim bavio ima cak 10 godina! Probao… kratkorocno dobijes, dugorocno izgubis!

Ali ljudi ocito NE zele slusati druge i onda sami “guraju zid iako znaju da ga pomaknuti nece”

4 Likeova

Da, upravu se o tome radi!

2 Likeova

Pitam se iskreno, kako ovakve nije stid.
Objavljuje i izmišlja nečije riječi, ne kontajući da može biti i gonjen krivično, sudski da ga čovjek može tužiti za ovo.

Meni samo na početnoj stranici prikazuje adsense ne vidim ga na drugim.
Al eto pošto o ovako ovim temama polemišete, evo naletih na ovo preko FB-a. Upiše naslov i jednu riječ koja veze nema, a hoce da bude novinar.

Nece on novinar da bude, on je lopov koji zeli da ukrade par centi. Njegovo ime je Belmin Beli Hadziahmetovic. Samo prijavljujte lopova i oznacavajte da su lazne vijesti.

Opasan neki momčić.

Preko FB ima onaj pop up koji adsense strogo zabranjuje, a tek mu naslova veze sa tekstom nema, izmišlja riječi na druge da je neko nešto rekao i to tako ode u javnost.

Koji parazit,

Mislim svi imamo svoje načine da zaraditi i dovesti posjete, al ovako nešto, žalosno sa čim se služi, sa izmišljenim riječima na nekog.

Vidim raja mu dijeli postove po FB-u i komentariše, a pojma nema da izmišlja te riječi na osnovu nekog, to je valjda opasno raditi. I ako ne branim ni ovog Novalića, al izmišljati ovako nešto je jadno stvarno, još raja pljuje po Novaliću i kao psuje na osnovu ovakvih naslova. Jadno

@cupomakarska gle ovaj nacin.

https://www.vecernji.hr/vijesti/zagrizao-bateriju-iphonea-no-nitko-nije-ocekivao-da-ce-se-ovo-dogoditi-1221832/galerija-288021?page=1

Iza slike se krije adsense reklama.

hahahhahah svasta, kamuflirali ne mozes ni prijaviti :joy::joy:

1 Like

Ma moze se linkovati na adsesne forumu ali prijavis jedan osvane 10 novih, jer i ostali vide nacin,pa i oni hoce da probaju…mlacenje prazne slame.

https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense

Evo još jednog govnara. Ko može neka prijavi

2 Likeova

Tuzla… Daj link zalijepi, kako stave ove cirilicne hiroglife, ne znam ga ni prijaviti.

Lopov Tarik Cifric [email protected] +387.61786920
Kakav glupan haha

Evo linka ali logično, ono iskače samo sa fejsa

Prijavio sam ga sa par ip-a, samo napis da se radi o fb trafficu i link im zalijepi.

Sa koje fb stranice dovlaci traffic? Da i tu isprijavljujemo lazne vijesti :smiley:

Gde je ovde cirilica pa da se mora muciti!? Samo ko koristi google.rs ili je iz Srbije pokazuje mu se cirilica. :wink:

Nema stranice, delio je u nekoj grupi gde se okupljaju kamiondžije, pa mi drug poslao jer se izložio na naslov a nije mogao da otvori :wink:

Pa i ja gledam spamaju po grupama jos od prosle godine, ne znam kako im je sad uspjelo proci nakon povecani restirekcija sa Fb-a… Jos ovo ako je priblizne tacno, link otvoren 11k…Sto znaci ukrao je najmanje 100 tinjak eura, samo na tom clanku.

haha kakvo djubre… 100e po objavi pa ti vidi na šta odlaze naše pare… Ne znam koliko dugo izdrži sa istog profila da deli, ali verovatno ih ima više, i ko zna kako menja ip. Evo kako to izgleda na još jednom linku.