Problem - Wordpress menu mi ne radi

Evo odgovora googlea nakon što sam 3. put do sada stranicu radio od 0.

Dakle, od trenutka kada je stranica bila stvarno zaražena, izbrisao sam je i napravio ponovno 3 puta.

Zadnji put sam to napravio najdetaljnije do sada.

njihov odgovor čista špranca, isti kao i zadnji put

Domena mi je prevjerijedna. Em brand name, em mi se nalazi na salonu, na vizitkama, na prevoznim sredstvima…

Je l’ radiš testiraš lokalno (i.e. ne remote/online)?

Sorry, nisam razumio pitanje?

Razvijaš li (i testiraš) sajt u localhost-u, na komjuteru kojem radiš [osim što izmjene vršiš samo na live-u/na internetu]?

Ne, radim sve isključivo online

Napravi localhost instancu pa testiraj i vidi na kojim stranicama se pojavljuju te dojavljene domene.
Ja bi’ odatle kren’o.

Eh, problem je što ja to ne znam napravit… A i nemam vremena učit.

Ako si zainteresiran, javi se porukom sa cijenom.

Detaljnije sam pročit’o tvoj i google-ov mejl opet.
Mislim da si sve uradio što je u tvojoj moći, tj. iznenadio sam se šta si sve uradio.
Pošalji ta dva screenshot-a Avalon support-u i zatraži audio/video komunikaciju sa njima.
Ako ti oni objasne/ne objasne zbog čega se to dešava, zovi google telefonom/skype-om da ti u pozivu objasne gdje se dešava to pošto imaš dokaze da se ne dešava.
Ja kol’ko vidim na ovim stranicama se ne uočava nigdje sam proš’o kroz ovelinkove na stranici i nema nigdje poveznice linkova.

Evo još jednog odgovora po špranci nakon mog inzostiranja da ovo što kažu nije moguće…

Dakle, imaju svoj super tool ali pitaju da im ja pošaljem podatke još od 2 toola, iako sam im u zadnjem mailu poslao podatke sa njih 5.

Šalji ne vrijedi ti druge :smiley:

Kasno sam vidio temu, i ja sam ti htio obratiti pažnju na cache to je ono što sam prvo primjetio. Ne bi bilo loše od nule napraviti novi sajt na toj domeni, indexirati ga ponovno i onda pokušaj platiti reklamu :smiley:

Domenu ti neće sjebati sve dok je vidljiva na google tj site:namjestaj-perkovic.hr dok se tu vidi znači dobro je :’)

Palo mi je na pamet da tražim reindex, al nije mi to baš neko riješenje jer držim neloše pozicije na Googleu.

A site da radim 4. put, ne vidim baš neki smisao :sweat_smile:

Nakon mukotrpne borbe… ipak se može! :slight_smile:

3 Likeova

Obzirom da je u ovoj temi bio problem virusa, neću pokretati novu temu nego ovdje tražiti savjet za vjerojatno sličnu stvar.

Imam domenu jasperandsurferseo.com (klikni nakon što sve pročitaš!!!) na kojoj sam postavio site prije pola godine možda. Sada krenem nešto doraditi na siteu, kad imam šta i vidjet… na domeni je napravljen nekakav spamy redirect :o
Ne vidim odakle to došlo niti kako to maknuti? Jel vidio nekad nešto slično?

Imam potpuno normalan pristup admin wp-u i unutra mi sve izgleda uredu, kroz cpanel ne vidim problem, preko godaddya izgleda sve ured i čak imam njihov full protection plaćen.

Edit:

  1. GSC mi nije dao nikakvo upozorenje o ovom
  2. Ostale domene na istom hostingu (namecheap) nisu zahvaćene
  3. Kad uđem na site preko wp admin, onda mi se sve normalno prikaže.

Može biti do plugina ili do theme.

Znaju se uvući i blokiraju redirect za tvoj ip pa često ljudi ne vide problem :joy:

Moraš dobro pregledati htaccess i php fajlove da pronađeš kod …

@drmrgood je par puta tu na forumu pomagao oko takvih stvari vjerujem da će i tebi izaći u susret.

Evo u kontaktu s njihovom podrškom samo zaključili da je virus upao i zarazi sve stranice. Ovo su mi poslali kao “how to…”

Javi se u poruci i sutra ti to rijesim

1 Like

Hvala ti, drago mi je čut da to netko zna riješit… resetirao sam cpanel u potpunosti jer mi web stranice s njega nisu bile potrebne (služile su mi više manje za neka testiranja).

No, svakako bi volio znati puno više o sigurnosti web stranica. Ovo nije prvi put da mi se događa ovako nešto.

Ima li tko za preporučiti neke tutorijale na temu?

nema veze sto si resetovao, vratice se opet

problem je do neke teme ili plugina, busni su, na tri sajta kojima imam pristup su isto tako uvalili redirect … moja preporuka - instaliraj wordfence plugin, izaberi free paket, na mejl dobijes licencu … skeniras sve fino i ukljucis protection wordfencea … redovno apdejtuj teme i plugine, nemoj koristiti nullovane stvari

Obrisao sam kompletan sadržaj i sve web stranice sa hostinga. To mi je bio hosting na kojem sam držao neke nebitne stvari, inače za svaki bitan site imam zaseban hosting.

Hvala na preporuci :slight_smile:

1 Like

Također nemoj koristiti admin kao username.

1 Like