Prodajem 5 sajtova - razradjen biznis star 6 godina

Pozdrav svima

Prodajem sledecih 5 sajova ISKLJUCIVO u paketu.

damimage.com
imagedecode.com
imgstudio.org
imageteam.org
dimtus.com

U pitanju su imagehost sajtovi stari skoro 6 godina.

Imaju preko 5000 registrovanih clanova, jos uvek stvaraju cist profit od cca 600$ mesecno.
Dakle, sa svim troskovima, ostaje cisto oko 600$.

Bitno je da naglasim da sam potpuno pasivan vec godinu dana.
Nisam motivisao stare clanove da aktivnije rade, iako se svakodnevno registruju novi.
Takodje, ne radim aktivno na testiranju oglasivaca kako bi se zarada povecala.

Ko zeli ozbiljno da se bavi ovom poslom, ima ogroman potencijal u startu.
Ja sam nekad imao i po 10 000$ ciste zarade svakog meseca.

Jednostavno, interesovanja su mi se menjala kao i vreme provedeno za racunarom.
To je jedan od razloga zasto danas zaradjuje manje nego tada.
Ovo pisem da bi ljudi shvatili da je potencijal za zaradu ogroman, samo ako je neko posvecen 100%
Kada nemate druge obaveze, decu…sve je lakse.

Sajtovi su hostovani kod knownsrv.
Kada kazem da prodajem ceo biznis, mislim bukvalno.
Sajtovi, serveri, svi affiliate nalozi koje imam kod oglasivaca, kao i postojece zarade na njima.
Bukvalno “kljuc u ruke”, vase je samo da radite.
Cak i ako ne zelite da radite, uz 30 minuta dnevno odrzavacete ovih 600$ mesecno koliko god zelite.

Cena je 7000$ i molim vas da se javljaju samo ozbiljni ljudi.
Nemojte se javljati sa nekim besmislenim ciframa, jer cu radije uzimati sam tu pasivnu zaradu dok budem mogao nego da ih poklonim.

Za sve detalje i dokaze sam na raspolaganju prakticno 24/7 na skype : feniks3602

Nudim kompletnu podrsku oko preuzimanja posla i savetovanja dok novi vlasnik ne ovlada svim detaljima.

Odluka da prodam sve ovo je tesko pala, ali neke okolnosti dovode i do teskih odluka.
Prakticno prodajem “zlatnu zilu” i molim vas da se javljaju samo ozbiljni igraci.

Skripta koja inace kosta 20$ je vise puta modifikovana i u te modifikacije je ulozeno vise od 1000$.
Zato je sposobna da konvertuje vise zarade od izvorne.

Sajtovi trenutno imaju mesecno preko 400 000 poseta.

Izvinjavam se unapred ako nisam koncipirao tekst na pravi nacin, voljan sam da dostavim sve potrebne informacije koje budu potrebne.

Pozdrav i srecna kupovina :slight_smile:

1 Like

Vidim da se mnogi žale da im nisi platio

Zali se njih 4-5 koji jos uvek uspevaju da varaju druge vlasnike.

Kombinuju fake i real traffic i misle da tako mogu da prodju.

Ja svakodnevno isplacujem brojne clanove koji rade normalno i to bi buduci vlasnik video crno na belo.
Ja ne mogu fingirati ovde nista, sve je lako proverivo.
Isto tako u GA je lako proverivo odakle kome dolazi traffic.

Dobar i zanimljiv biznis. Deluje mi da bi održavanje tog posla iziskivalo malo više vremena nego što ga ja imam, inače bih ozbiljno bio zainteresovan. Srećno sa prodajom!

Iskreno, nije to pitanje vremena.
I kad sam uzimao 10 000 mesecno, nisam trosio vise od 5h efektivno.

Vise je stvar zelje, motivacije, energije.
Sa 36g koliko imam, sve se to promenilo, splasnulo, kanalisalo na drugu stranu.
Meni je ovaj biznis promenio zivot, naglavacke.
Ali vise se ne pronalazim tu.

Zato naglasavam, da neko mladji, sa vise energije moze od ovoga lepo da zivi.

1 Like

Evo da pomognem zainteresovanim strankama da se još zainteresuju:

Držao sam identičan sajt na drugoj adresi koji je pravio (sam) čistih $4,000-$5,000 mjesečno koji sam kasnije i prodao. Nakon što se isti podese, bitne stavke koje vam trebaju jeste:

  • redovno isplaćivanje korisnika (u slučaju da feniks ima podešeno uzimanje mass skidanje pending isplata, to vam je dnevno 10 minuta posla maksimalno)
  • aktivnost na forumima gdje se oglašavate (digitalpoint, wjunction, nekih 2 sata dnevno fino raspoređenih u toku dana da odgovorite svim potencijalnim i trenutnim korisnicima);
  • dostupnost na što više foruma, tako da vam to traži takođe sarađivanje sa par vlasnika adult foruma kako biste omogućili što veći izvor posjete
  • kvalitetnu oglasnu mrežu. obzirom da sajtovi ovoga tipa su pretežno zarađivali na pop-apovima, isti izumiru polako te morate naći mrežu koja će vam dati dobar CPM za nativno oglašavanje i kvalitetan cpc na push notifikacije i naravno
  • što više opcija za isplaćivanje korisnika. po mojoj nekoj preporuci, najbolji su vam: Paypal, Webmoney, Payza, Skrill & BTC/ETH

Tako da ovakav tip sajta iziskuje nekih 3h dnevnog posla u vrh glave, a kad ispunite sve gore navedene opcije, imaćete neku solidnu mjesečnu plaću kod nas.

Sretno u prodaji @feniks :slight_smile:

3 Likeova

Hvala na tekstu podrske.

Ja upravo pokusavam da ne budem agresivan i napadan, ljudi bi to mozda pogresno shvatili.

Sa druge strane, nije lako objasniti ljudima koji se nisu sreli sa ovom vrstom biznisa koliko je ovo sto prodajem vredno.

Pogotovo sto ja dajem sve komplet, sa serverima, sa podesenim reklamama i passwordima od istih.

Prakticno “kljuc u ruke” kao sto sam gore i napisao.

Jos jednom bih zamolio ljude da mi se ne javljaju na skype sa “strucnim” procenama kako ceo biznis vredi 3000$.

Dvojica likova iz Indije, koji vec imaju mrezu slicnih sajtova, prakticno me mole vec nedelju dana da im prodam sve za 5000$, meni je to premalo.
Sa druge strane, lakse mi je da posao predam coveku sa naseg govornog podrucja.

Ako do kraja ove sedmice ne nadjem pravog kupca, prodacu njima za 5000 najverovatnije.

Ja razumem potrebu ljudi da smanje cenu, ali nemojmo preterivati :slight_smile:
Normalan kupac koji zna sta da radi ce otplatiti kupovnu cenu za 3-4 meseca najvise.

Ja bukvalno od avgusta tesko da cu imati i 1h slobodnog vremena da provdem za racunarom, inace bih sam to uradio. Za koje god pare da ih prodam, iz mog ugla je to poklon.

1 Like

Nisam upućen skroz u to kako sajt radi, ali ako je potrebno par sati rada dnevno, a donosi cca 600€/$ mjesečno, nađi nekoga da ti održava biznis. Ako misliš da s 5 sati dnevno to može biti i dupla zarada, objavi oglas da daješ 500€/$ za održavanje tipa 4 sati dnevno, naučiš osobu kako i šta da radi i dijelite profit a on sve radi. Kako raste zarada, povećaj mu satnicu i plaću (ako dobro radi neće ti to biti problem). Vjerujem da ti ne bi bilo problem nać zainteresirane, ali bi trebao odabrati pravog.

(Savjet dajem na temelju pročitanog. Ako trebaju neke posebne vještine za održavati (tipa programiranje), to sve nema smisla)

1 Like

Hvala na savetu, druze

Medjutim, sigurno si i sam pomislio da je meni ta opcija bila na stolu milion puta.
Imao sam veoma lose iskustvo pre par godina sa par ljudi kojima sam dao puno poverenje i to je bila lekcija za ceo zivot.

U svojoj najuzoj blizini imam samo ljude kojima bih morao prvo objasniti pojam domene, hostinga, bukvalno ih uciti da hodaju, a tek za to nemam ni zivaca ni vremena.

Taj neko bi morao da ima pristup svim mojim isplatama, racunima, bukvalno svim transakcijama…slozices se, to je preveliki rizik (narocito ako vec imas gorko iskustvo iz proslosti).

I na kraju, teorija je jedno, praksa nesto sasvim drugo. Ljudi kad rade za platu nisu isto motivisani (cak i ako je na %). Takvo je bar moje iskustvo, a proslo mi je “kroz ruke” bar 100 ljudi za ovih 6-7g koliko sam aktivan online. Prava stvar je samo kad si sam svoj gazda.

1 Like

@feniks Imas poruku u inboxu. :slight_smile:

Razumijem, vjerojatno si u pravu oko svega toga. Posebno ako si već nešto takvo probao. Svakako, sretno s prodajom.

PS nisam znao da taj mora imat pristup takvim stvarima (računima prije svega), pa je to u praksi teško izvedivo.

'Ajmo ljudi, jos danas i sutra primam ponude i u ponedeljak krece realizacija…

U ponedeljak ova tema ide u lock.

1 Like

Ovako narode…

Dosta ljudi se javilo na PM ili na skype, i velika vecina ima jedan isti problem, navodno.
Hoce da kupe, ali svi cekaju neke uplate, isplate, i slicno…svi su u nekom raskoraku sa kapitalom trenutno.
Osim indijaca, samo jedan nas covek ima novac da uplati odmah, ali to je manje od minimuma koji sam ja zacrtao. Zato cu ih jos malo drzati na stand by.

Zbog svega toga sada kopiram javno poruku koju sam poslao svima koji su me do sada kontaktirali privatno.
Nece skoditi ako bude objavljena i ovde.

###############################################

Ovu istu poruku pisem svima koji su se interesovali za kupovinu do sada.

Ponude su razlicite, kombinacije svakakve, a moja odluka je sledeca.

Poslednja i fiksna cena je 5000$.
Realizaciju kompletne uplate mogu da razvucem do 20-Avgust-2018
To razvlacenje je moguce samo u slucaju da kupac uplati depozit od najmanje 2000$ najkasnije do 03-Avgust-2018.

Sada imam ukupno dve ponude iz inostranstva, ali njihov nacin uplate mi nije najpovoljniji i zato bih voleo kupca sa naseg govornog podrucja.

Dakle, ceo iznos uplate ili depozit od 2000$ do 3 avgusta, a poslednji rok za uplatu bi bio 20. Avgust.

Hvala na dosadasnjoj saradnji i srecno.

###############################################

Napomena : Dva od ovih 5 sajtova se nalaze na jednom serveru, preostala 3 na drugom. Ta dva sajta (damimage.com i imagedecode.com) imaju 9000 registrovanih clanova i preko 3 000 000 slika. U slucaju uplate depozita kupac bi dobio odmah vlasnistvo nad tim serverom i tim sajtovima. Preostla 3 bi preuzeo kada uplati ostatak novca.

Evo zašto će mnogi sada odustati.

Ne znam sta je nejasno, ja ispod 5000 necu ici, makar nikad ne prodao.

Indijce zelim da izbegnem jer insistiraju na fakturama i iskljucivom placanju preko PP, sto meni apsolutno ne odgovara iz vise razloga.

Da sam tako hteo prodao bih im na taj nacin jos pre 10 dana.

Radije cu iz Srbije voziti auto do Zagreba ako treba i uzeti lovu na ruke, nego prihvatiti neke njihove uslove.
U petak su me zamolili da ih sacekam do ponedeljka, jer oni su firma pa moraju neke stvari da provere.
Kod njih sve ide preko papira, a naravno da meni to ne odgovara, logicno.

Sve ovo pisem ako si mislio da ce ljudi odustati zbog granicne cifre od 5000.
To je zaista cifra ispod koje ne mogu da idem ni u najgorem pijanstvu :slight_smile:

Ako si mislio na nesto drugo, molim te napisi, da razjasnimo.

Preciznije… ali svako ima pravo da se predomisli :D.

Stvari se menjaju iz sata u sat.
Prosle godina kada sam prodavao sajt sa dronovima koji je vredeo visestruko vise nego cifra o kojoj sada pricamo, pregovori su trajali mesec dana.

Juce i danas kada sam konkretnije usao u realizaciju pregovora sa najozbiljnijim interesentima koji su se pojavili, ispostavilo se da problema ima na sve strane, kao i uvek izgleda, hehe

Cak i ti indijci koji me pritiskaju, kada sam zamalo popustio, jedan od njih pocne da mi prica o fakturama, o cekanju od par dana da se te fakture overe u nekim njihovim ofisima i tako dalje…To mi se nikako nije dopalo. Jer onda tih 5000 vise nije toliko, jer znamo sta sve to podrazumeva. Ne bih o tome ovde, ne znam kakva su pravila foruma o tim stvarima.

Sve u svemu, bice onako kako treba da bude, sve se uvek desava sa pravim razlogom, barem kod mene je tako. Kockice se uvek sloze onako kako treba, kako god da bude. Mozda mi i nije sudjeno da prodam sve to.
A mozda prodam i za 3000 na kraju, to niko ne zna, zato i jeste zanimljivo raditi.

Zasto spomenu sad ovu cifru od 3k na kraju?
Kao da sam sebi zelis oboriti cenu, neverovatno.

Gore u poruci molis ljude da ti se ne javljaju na skajp sa procenom da biznis vredi $3k, da je to uvredljivo, pa:
“Ne znam sta je nejasno, ja ispod 5000 necu ici, makar nikad ne prodao.”
“Sve ovo pisem ako si mislio da ce ljudi odustati zbog granicne cifre od 5000.
To je zaista cifra ispod koje ne mogu da idem ni u najgorem pijanstvu”
a onda sad u poslednjoj poruci rece:
“Stvari se menjaju iz sata u sat.”
“A mozda prodam i za 3000 na kraju, to niko ne zna, zato i jeste zanimljivo raditi.”

Pa nejasno je ljudima sto si vec spustio cenu sa pocetnih $7k na $5k, takodje i vreme realizacije sa “ponedeljak” na drugi avgust - do 20-og avgusta kad si rekao ranije da je sve to nemoguce.
Tj, jasno im je - iz ovog tvog pisanja da uopste nisi siguran oko cene, i da im je bolje da jos malo sacekaju i rizikuju, jer ni ti Indijci za $5k nisu vise $5k, to si sve ti sam napisao, ne ja.

Inace ti je sama ponuda overkill za ovaj forum ali ti si sve uradio da sam sebe pokopas.
Ja verujem da ce se i par tih likova ovde koji imaju pare i koji su zeleli da udju u posao, sad ozbiljno zapitati koliko je cela prica ozbiljna.
A za cenu ce brale ovde da te cede i spustaju je jos, ti si im sam dao povod, i samo bi idiot isao iznad one poslednje koju trazis, a ja koliko vidim u poslednjoj poruci, to je 3000.

2 Likeova

Lepo odes na Flippu, prodas ovo za nekih 15k, platis poreze i ostale zajebancije Flippi i zaobidjes ispravljanje krive Drine.
A vrlo je moguce da moze da ode i za vise od tih 15k.