Prodajem 5 sajtova - razradjen biznis star 6 godina

Upravo pravim oglas tamo, 9$ kosta basic opcija.
Izbegavao sam ga sve vreme jer ima dosta eksplicitnog sadrzaja medju tih 6-7 000 000 slika.
Mislim da ce ih flippa zbog toga odbiti i zato sam ih zaobilazio.

Pokusacu, ne kosta nista.
Pustam link kasnije ovde, mozda mi neko da savet sta da poboljsam.

Unapred hvala

Pozzzzz

Sada cekam 24h da flippa proveri i odobri oglas.
Videcemo sutra sta ce biti…

A ja kad ti ovo isto napisah, ti kazes da pametujem…

Haha, nisam tu druze na tebe mislio, ti si tu upao u kontekst samo.
Prvo, ne ocekujem da oni prihvate moje sajtove, a drugo, ocekivao sam da cu zaista prodati nasem coveku sve to, mnogo mi je to bilo prakticnije iz vise razloga.
Medjutim, ko sa nama tikve sadi…hahahaha

Sacekacu da vidim da li ce mi prihvatiti oglas, ako ne…spavacu 1h manje od septembra i idemo po starom.
Hardwork i samo hardwork, hehe

Sajt sa zaradom od 600$+ mesecno lagano ide za 15+ a mozda i 20k ako ima prostora za brz napredak…

Mene zanima od cega se moze napraviti zarada, jos kad si uzimao i do 10k?

Jeli to popup samo ili jos nesto?

Daj nek oni odobre prodaju, lako cemo za cenu, hehe
Po tvome ispada da sam u najbolja vremena mogao dobiti milion $ za njega, ali mislim da ne ide bas to tako, haha. Ali 15-20k lepo zvuci svakako

Popunderi i baneri.
Dobro, u to vreme je mnogo ljudi koristilo firefox, danas vecina preferira chrome, a znamo koliko su oni zeznuli stvar sa adsima.
Zato i kazem da neko ko bi preuzeo tesko da moze da se vrati na 10k mesecno, ali 2-3000 je lagano dostizno. 4-5000 je realno, ali za neki mozda duzi period od 6-12 meseci.

Jedno mesec dana sam bas aktivan bio na Flippi jer sam trazio za sebe nesto tako da znam kako i sta prolazi. Sajtovi koji prave po 150$ su odlazili za cenu koju ti trazis, naravno sajtovi gde ima potencijala za napredak.
Samo kod nas na Balkanu stvari se obezvredju, tudji trud se ne postuje i svaki uspeh se ocenjuje kao da je to lagano uz konstataciju " ma ja bi to bolje i brze odradio" , milion, sto da ne ako je pravilo dovoljno.
P.S. nije samo Flippa marketplace, proguglaj agencije koje rade prodaju sajtova ako te Flippa odbije.

2 Likeova

Feniks je svjestan da sajt više neće zarađivati kao prije, i da bilježi blagi pad iz godine u godinu, zbog toga je i cijena niska.

U pravu si, ali i ovde moram da naglasim da sam tom padu zasluzan najvise licno ja.
Ja mozda nisam mogao da ga odrzim na 10 000 mesecno jer su se umesale vise sile, ali sam mogao na 2-3000 veoma lako. Medjutim, privatne obaveze, drugi poslovi, ne tako jaka potreba za kapitalom kao ranije, ucinili su svoje. Cak i pored svega toga, neka se javi taj koji ce reci da je i 500-600$ mesecno za 1-2h cimanja dnevno malo. Nije za bacanje svakako.

Uspelo je.

Od sada mozemo ovde caskati, a ko hoce da kupi sada postoji zvanicno mesto za to.

Aj, pa nek mi je sa srecom, haha

4 Likeova

Skloni minimum offer, stavi 1$, podigni buy it now na 20k, i stavi reserve price npr 10k.
Minimum offer zato sto ce vise bidova da bude i podize te u pretrazi, buy it now je nerealno nizak pa ce da misle da je neka muljaza.

Edit: sad vidim u opisu da si napisal svih 5 za 6k…

2 Likeova

Evo moje mišljenje. Nisam upućen u stvari i mogu samo logički nagađati pa je moguće da griješim. Kažem, samo mišljenje.

Činjenice

  • Sajtovi zarade 600$ mj, prodaju se za 5k $ što je sića samo takva, u nečemu je caka.
  • Kaže da je prije zarađivao 10k $ mj
  • Razlog zašto sada zarađuje toliko puno manje je manjak rada i motivacije

Po meni je logičan zaključak sljedeći

  • Niša izumire, nešto se loše dešava sa nišom i trend je jako negativan (nešto kao flash igrice, ili adult pretplate prije 10 godina)
  • Ove priče "zarađivao sam 10k $ i više mi se neda su smiješne, ja mislim da ne postoji netko tko se ne bi ■■■■■■ motivirao da postoji bila kakva opcija da se vrati ta zarada, dakle nije problem manjak motivacije.
  • Ovih 5k $ sada izgleda kao zarada za 8 mj, mogla bi se pretvoriti u npr 20mj ili duže ako je trend takav.

Da kupujem sajt, tražio bi od vlasnika graf po mjesecima od početka da vidim trend.

2 Likeova

Eto ti klasican primer kako te je mrzelo da procitas prepisku od samo 70ak poruka ovde.
Dobio bi odgovore na sve svoje nelogicnosti.

@Jeronimo034 Hvala na savetu, po nekim aktivnostima od nocas vidim da si u pravu i to cu sad odmah da izmenjam

Pozzzz

Sve je bilo ovdje davne 2013 :slight_smile:

Ma druze, ne vredi ovde ljudima objasnjavati ko sam i sta sam, izgubila se smisao.
Ako ti kazem da sam samo 3 studenta u srbiji prakticno iskolovao honorarima koje sam im slao u periodu 2013-2017 sve ce ti biti jasno. Ali jbg, sto se vise hvalis, sve ces vise dobiti po usima, jer ljudima to jos vise smeta.

Jedno su u pravu, ja sam budala sto trazim samo 5-6000, ponizio sam samog sebe, i umesto to neko da iskoristi, jos me zajebavaju, ahahahaha

U svakom slucaju, upravo ova situacija ce mozda da mi donese nesto dobro na flippa, ko zna.

Hvala svima na saradnji, sve se desava sa nekim razlogom.

3 Likeova

Trosis energiju da dokazes nesto cemu neki nisu dorasli… Sretno sa prodajom :slight_smile:

3 Likeova

Budite oprezni!
Feniks je najobičniji prevarant. Dovoljno vam je samo proguglati sajtove.
A i u ovoj temi je izrekao hrpu laži. Svakim novim postom opovrgava ono što je rekao u prethodnom

I tebi sve najbolje.