Prodajem 5 sajtova - razradjen biznis star 6 godina

Nevjerojatno koja kolicina negativnosti prema ovom covjeku koji nista nije uradio vec prodaje sajt, a to kakva ce biti cijena je njegova stvar… i kakve j*** veze ima sta mijenja cijenu? covjek ce osobno doci, pokazat vam sve sta treba? sta jos treba da napravi? Vecina ovih sta se javilo na ovaj post nije dosla da kupi jer para naravno nema, nego da covjeku pokvare oglas…

2 Likeova

Sta bi ga trebali hvaliti jer je prevario tisuce ljudi??

Daj neke dokaze, evo proguglao sam sve sajtove nigde nista negativno nisam nasao.
Koje hiljade je to prevario? :smiley:

1 Like

@webposao mozda si prepoznao samog sebe u ovome jer ako ti varas ne znaci da varaju ostali. :smiley:

2 Likeova

Možda je mislio na ovo, uglavnom kupac treba vidjeti koliko ima dugovanja.

Naravno da treba.
Isplate idu manje vise redovno.
Zali se samo 4-5 ljudi koji nije dobilo po 5$ jer su koristili fake traffic u kombinaciji sa realnim trafficom.
I naravno da ja to sve mogu da dokazem, zato mi i ne zatvaraju temu na WJ.

Zanimljivo, sada se rasplamsala tema, kada me ovde vise kupac i ne zanima, cccc

Kod nas na balkanu sve kontra ide uvek, zato smo i tu gde smo.

3 Likeova

Trebao si ti odmah stavit na Flippu, za ovo mozes dobit mnogo vise nego sto si trazio ovdje, vjerujem da si iskren oko zarade oko 600US mjesecno, ja ne bih ovo prodao ispod 10k ni pod razno po ovom sto si naveo pa makar to bilo upola manje 300US/mj. Mozda je bznis u opadanju ali sam sasvim siguran da ovdje mozes izvuci uz malo truda minimalno 1k mjesecno ako si das truda sto je ekvivalnet 6mj od prodajne cijene.

Ja sam samo hteo da ubrzam stvar i rasteretim se do septembra, nisam imao za cilj da enormno profitiram na prodaji, samo da izvucem dovoljno da se ne pokajem.

Sada, kada je vec tako kako je, pokusacu da izvucem maksimum tamo.

Znam sta hoces da mi kazes, ali ja sve ovo gledam kao pozitivnu stvar koja me navodi na odredjene poteze.
Uvek kazem da se sve desava sa nekim razlogom i da na kraju sve ispadne kako treba.
Tako je i ova tema ocigledno trebala da postoji na tom putu, hehe

1 Like

Jasno mi je to sve prijatelju, kao prvo tesko ces ovdje naci nekog ko ce ti cashirat 6k US, to prvo, a drugo je to da svaki ozbiljniji projekat koji donosi profit mozes prodat na flippi bez problema oko natezanja i sl… na kraju krajeva tebi je u interesu izvuci sto vise sto je sasvim normalno. Moj savjet ti je da ni pod razno ne dajes ovo ispod 6k ukoliko je mjesecno 600US jer time dajes djabe uhodan posao, pricekaj malo i izvuci maksimalno koliko ide… :smiley:

@tim121 To mi je i plan.

Nadam se da je sve tako kako kazete, ja na flippa nikad nisam prodavao, uvek smo nalazili direktne kupce za amazon sajtove koji su nam bili za prodaju.
Ovi na flippa ne gledaju da li sam musko ili zensko, odakle sam i da li sam lep ili ruzan, oni samo gledaju sta prodajem i da li mogu od toga da izvuku profit. Klasican kapitalizam, a ja ovde mrsim muda vec nedelju dana.

2 Likeova

Ono sto je sasvim sigurno, koliko vidim… ljudima je nepojmljivo da je netko zgrtao nekoliko tisuca dolara ili desetke tisuca dolara sa ovakvih stranica, ljudi zgrcu mnogo vece iznose (govorim iz iskustva) tako da je ovo vjerodostojno i vjerujem da si u neko vrijeme imao mozda i vise od 10k, no kako stvari stoje, prije ce te popljuvat nego ista korisno reci… ako cijenis svoj posao rekli bi nasi dalmosi “bjez ca” dalje… pokusaj ako te prime na https://empireflippers.com/ tamo ces zasigurno naci ono sto je tebi potrebno. Ondje se ne raspravlja kako si to postignuo, kako izledas, dal’ si ovo ili ono… vec samo profit i cifra projekta… (razmotri opcije).

@feniks ako na flippi vide da si ozbiljan i ako si uploadao sve fileove za dokaz, tj. ako si povezao svoj google account tamo,postoji velika mogucnost da te kontaktira neki menadzer sa flippe i ponudi ti premium aukciju za 12 % prodajne cijene. Znaci tada ti je to kao da si vec prodao sajt.
Potrazi negdje primjere kako napravit dobru aukciju na flippi i kako sve to treba izgledat.
Mene su kontaktirali kada sam prodavao svoj sajt sa flash igricama koji je prodan za 5000 $ na kraju, od cega su oni uzeli nekih 700 $ kao proviziju.
Ili sam platis premium aukciju,vjeruj da se isplati.
Obavezno stavi aukciju da krece od 1 $ i stavi trajanje ne duze od 10 dana.

1 Like

@drmrgood Hvala ti mnogo na javljanju.

Fileove sam uploadovao,google acc sam povezao.
Sacekacu par dana, nadam se da sam sve odradio kako treba i da ce se posao zavrsiti uspesno.

Flipa uzima 12% vazda kad se sajt proda preko flippa escrow. Po meni trebao si stavit aukciju ne classified listing. Da pocetna cijena bude 1$, reserve price da bude 10k. Moje misljenje je da aukcija ukljuci vise kupaca u igru jer bude vise ponuda i ljudi se vole nadmetat. Srećno s prodajom

@anja1 Hvala ti. Ti si odmah o aukciji i govorila, zato si i pisala da je 29$. I to sam sada odradio,

P.S. Izvini ako gresim sto ti se obracam u zenskom rodu, sudim na osnovu user name :slight_smile:

Vidi se da te nije bilo na našem Forumu skoro 5 godina. :blush:
Dobro, sve 5, ne vjerujem ni da Anja zamjera, sada ćeš biti redovitiji valjda. :blush: :o:

Znam jednu Anju, koja je svojevremeno pisala o zaradi na juicyads sa gomilom blogova koje rangira na google.
Pratio sam njen rad neko vreme.
Ako je to ta osoba, drago mi je i izvinjavam se zbog neupucenosti :slight_smile:

I ja mislim da ti je bolje krenuti s početnom cijenom 1$ i postaviti rezervnu cijenu koju želiš (u ovom slučaju 10k). Što znači, kreće se s malim ponudama, bit će ih hrpa, a prodaja neće biti realizirana ako ne postigneš rezervnu cijenu. Ništa ne gubiš, a moglo bi ti pokrenuti interes za stranicama.

Good luck.

@mrcina Da, da, tako sam sve i odradio, sada cekam odobrenje za aukciju i to je to. Hvala na savetu

Off-topic, da li si imao kada problema sa zakonom, mislim ipak su u pitanju slike drugih osoba?