Projekat oglasi.ba

cisto sumnjam da je olx.ba nulled … to su ozbiljni ljudi, ozbiljna firma sa ozbiljnim ugovorima i custom made cmsom … najprije će biti da su ok.rs i patuljak.me uradili scriptu po uzoru na olx.ba … mozda cak i ukrali nekako … opet postoji mogucnost da je ok.rs ispostava olx.ba za srbiju, ko će ga znati

1 Like

Upravo to i govorim, da kopiraju olx.ba

2 Likeova

ne procitah kako treba sry

Ja licno sam pregledao sve ready made skripte koje se nude. Od svih njih jedina koja je po mom misljenju kvalitetno urađena je ona sa appkodes . Com … Uglavnom treba se fokusirat na jednostavnost dodavanja i trgovine kao letsgo i to je to, isto tako najbitnije je kako to sve izgleda na mobitelu i da je napravljeno za ljude koji nisu IT

2 Likeova

Armine slucajno sam nasao ovaj post preko googla i sam sam planirao da napravim slican sajt u BiH. Interesuje me nakon par mjeseci od pokretanja kako ti se cini? Ima li buducnosti u tome u BiH?

1 Like

Neću ti puno pametovati, ako pokrenes fokusiraj se na mobilne uređaje, olakšaj maksimalno, pokušaj sa ljudima koji rijetko koriste racunare i mobitele da vidis koliko je njima tesko na tvom sistemu. Uopšte nemoj praviti za desktop css znači ja imam 96% mobilne posjete… Trud i rezultata ce biti ali nemoj misliti da ces biti olx samo budi realan. Ja sam zadovoljan do sad… Sretno

I šta bude sa ovim projektom…

1 Like

Pozdrav! Ako trazite nekoga da ulozi novac u vas projekat javite se!

druže ti k’o banka :joy:

2 Likeova

Joined 1 day ago
Name Maki nešto mi vuče na Mirko :smiley:

Ne bi bas ovakve amatereske poruke pisao, 100% siguran da nije on. Kad ga vec spomenu @rootkezza jesi uspio sto uraditi sa pravne osnove?

1 Like

Odličan način da pokupiš ideju :D.

3 Likeova

Ne kontam :smiley:

@Zdenga
Ja cu se napravit pametan pa kud puklo da puklo :smiley:
Milslim da se odgovor odnosio na ovaj post :smiley:

ja se javio čovjeku pa da krenemo malo ozbilnije bar s 10 soma eura samo mi odgovorio da je to puno i poslije nije ni odgovorio na moju poruku… hahahahahha

Govorim o novom liku i objavi, kofol nudi pare a ustvari kažeš mu o projektu i on se ne javi više :).

Mozda ne konta koliko je to “som” eura :slight_smile:

Pozz druže,

Ako moze samo jedno pitanje na ovaj komentar npr. kad neko kaze praviti posao u nišama gdje je mala konkurencija:

  • Da li ti sto to pisu misle da je fakat potrebno napraviti nesto gdje nema konkurencije tu nema ni potrage, npr prodaju CVIJEĆA I DEKORATIVNIH UKRASA. ?

Je li fakat mislite na tako neke kategorije…

Jedine profitabilne kategorije su ove najjače, nekretnine u turizmu i opcenito nekretnine, auta, mobiteli, IT itd… barem na nasim trzistima necemo sad uzimat japan ili holandiju ili neka specificna trzista…

LP

Lakše ćeš doći do novca u manjim nišama, jedino ako ti nije cilj imati milion prometa godišnje, a i to je moguće u manjim nišama :wink:

2 Likeova

Pa jedva da se otvara ok.rs

Meni je neki dan pala ideja za auto oglasnik. Posle 5 god doslo vrijeme da mijenjam auto, i nemam pojma koliko da cijenim Golfa. Gledam po piku :slight_smile: cijene, nerealne, raspon po 1000e, 2000e. Dodjem na ideju, da se napravi oglasnik gdje kupici odredjuju vrijednost auta. Naravno, uz obrazlozenje, uz navedene nedostatke, prednosti koje auto ima. Kao neki drustveni oglasnik…

1 Like