Rezultati Gemius istraživanja

hebiga, dosta problema sa serverom i bazama prošli mjesec, užasno se sporo učitavalo, iako realno nismo imali toliki pad.

Mene je isto server malo sjebo…site je često bio nedostupan, što je donijelo minus od par tisuća…

Ovaj Jutarnji.hr mi nije jasan…stalno su u padu, naslovnica im je sve gora i gora, vijesti je sve teže pronaći…Gledam ovaj njihov projekt MojHej.com, imaju ogromne reklame preko cijelih zgrada po ZG-u, silnu promociju, i opet se ne mogu maknuti s deset tisuća mjesečno…I sutra.hr mi je nekako traljav projekt… Mislim da bi EPH trebao malo profesionalnije pristupiti webu…

Dada sada svi imali problema sa serverima :slight_smile:

hehe :slight_smile:

Jucer mi iskocio popup i popunio sam ga. Uglavnom je bilo o online kupovanju

Gemuis vam je svima odrezao veeliki dio kolača :].
@y-fashion
Koliko god imaju ili nemaju traljave (ili posjećene/ne posjećene) stranice, kuća poput njih može vrlo lako nabaviti oglašivače, lolavo.

[quote=""]Dear Users,

We regret to inform you that on 15 May 2008 during the hours of 4:00 pm - 11:00 pm there were some technical problems connected with the DNS servers which belong to Gemius SA. As a result of this failure, 20% of the page views – generated during this time – have been irretrievably lost.

On behalf of Gemius SA, we would like to deeply apologise for this situation. If you have any questions, please contact us at: [email protected]. [/quote]

hebemu, a baš tada sam imao navalu!! :wink:

Pitanje. Kakvi su uvjeti, tj. da li uopće postoje, za ulazak u Gemius istraživanja?
Dakle da li stranica treba ispunjavati neke određene kriterije?

To i mene zanima, mislio sam se prijavit uskoro!

[quote=“Enigma Gazoo”]Pitanje. Kakvi su uvjeti, tj. da li uopće postoje, za ulazak u Gemius istraživanja?
Dakle da li stranica treba ispunjavati neke određene kriterije?[/quote]

[quote=""]U ovom istraživanju sudjeluju site-ovi koji nude usluge oglašavanja te su
samim time zanimljivi oglašivačima te agencijama i medija planerima kod
oglašavanja. [/quote]

Tako meni rekoše :), to su navodno jedini uvijeti

Stiglo i za 5 mjesec

http://www.valicon.net/hr/gemius/obavijest_za_medije/

kako stojite?

[quote=“Bel”]Stiglo i za 5 mjesec

http://www.valicon.net/hr/gemius/obavijest_za_medije/

kako stojite?[/quote]

Stojim, ide, samo mi je razlika između GA i Gemiusa jedno 5 tisuća (Gemius prikazuje manje).
Da li je i kod drugih tako?

[quote=“ePips”]Stojim, ide, samo mi je razlika između GA i Gemiusa jedno 5 tisuća (Gemius prikazuje manje).
Da li je i kod drugih tako?[/quote]

čak i nešto veća, ovisi što gledaš. Ukupno je dosta veća, ali treba računati samo posjetitelje iz Hrvatske, što Gemius i čini. Ipak, i dalje ostaje fina razlika, ali tako je svima, pa i nije bitno.

33., za sad zadovoljan.

Susjed, ePips i/ili Aljosa, dali možete napisati absolute unique visitors po Analyticsu za Svibanj, naravno ukoliko mjerite i sa analyticsom :open_mouth:

Zanima me čisto radi usporedbe gemiusa i analyticsa.
Thanks!

idesh.net
analytics = 52,627
gemius = 44.519

stvari.net
analytics = 7,243
gemius = 6.294

Ja ne mjerim s GA, bilo bi više pretpostavljam.
Ali zato kažem, da pravi omjer koji prikazuje GA i Gemius za posjetitelje iz RH, stvarno ne znam.

di se mogu prijavit u gemious jel moze netko dat link

pozdrav

[quote=“ePips”]Stojim, ide, samo mi je razlika između GA i Gemiusa jedno 5 tisuća (Gemius prikazuje manje).
Da li je i kod drugih tako?[/quote]

Ovdje dupla razlika GA i Gemusa, , a odnos domaći/strani promet 80/20%. Gemius prijavljuje duplo manje od GA.

Thanks Aljosa.