Sto mislite o potezu Booking.com-a? Diskriminacija ili ne?

Reče Antonia koji, uzgred, eto slučajno ima i ženski nickname, :smile: i ode na miru gledati muškiće u posebnim filmovima na internetu. :blush:
Meni to kao što znate ne smeta nimalo, samo ne volim takav isključiv stav tih istih osoba, ali to je jednostavno tako. :blush:

:o:

Hahah, smišan si lik :slight_smile:

2 Likeova

Ja bih rekao da je c3po gay, pošto ih žustro brani, ali svako ima svoje pravo :D.

3 Likeova

Možda mu admin zato ne smije dati otkaz, iako često ima ispade prema clanovima foruma :smiley: haha

2 Likeova

Citajuci nacin na koji pise u ovoj temi, bez zajebancije ima logike neke, ne kazem da jeste ali lako moguce. :slight_smile:

1 Like

Negativ, dragi moji (vas nekoliko iznad). :smile:
C-3PO nije gay, samo sam protiv bilo kakve diskriminacije i za zaštitu (svih) manjina kako u stvarnom životu, tako i ovdje na Forumu. :+1: :free:

Ovo je klasičan primjer zamjene teza, gore sam pisao o tome tko su najčešće ti koji napadaju homosexualce. To nisam ja izmislio, mogli ste i čitati o tome, znam da jeste tako, no nije pravillo, naravno. :blush:

Tako eto i moji mrzitelji misle da će mi naškoditi ako me proglase gayem, to je za njih (i djecu) najveća uvreda. Drugo im i ne preostaje, ali to nije moj problem. :blush:
Svaki naš napisani post govori prvo o onom tko ga je napisao. :o:

2 Likeova

Zato jer svijet ide u onu stvar. Evo pogledaj Izraela sto radi palestincima i susjednim drzavama, pa ih vecina velica pitaj boga zasto mozda jer su najbolji saveznici sa sad-om, pricaju o holokaustu, a rade moderni holokaust palestincima, uzimaju teritorij druge drzave, upadaju na teritorij druge drzave i ubijaju ljude i oni su heroji -.- A odi im reci nesto na lijep nacin odmah te optuze da si anti semit, e da je trump pravi bacio bi bombu na izrael da napokon bude mira, ali jbga…

Onda rasa u americi, pa to je prebolesno kako to nije rasizam gdje mora u filmu/seriji/kompaniji biti odredeni postotak druge rase? Ides im dati otkaz, a ne mozes jer ce te optuzit da si rasist, a kompanija onda mora traziti drugoga radnika, a ne moze u oglasu napisat trazim crnca za posao nego naprave hrpu intervjua, trose vrijeme i novac na gluposti da bi opet primili crnca jer tako tamo mora biti.

Ako se prije diskriminiralo pedere, pa ne mozes odjednom udrit zakone koji njih stiti to onda ide postepeno da se svijet navikne (koliko god to shebano zvucalo), a i crkva je shebana do bola, bolesnici do bolesnika… Gay brakovi pa onda iza i posvajanje djeteta i koliko % ima da to dijete bude peder (sada je odmah u glavi BAN, pogledaj nas prijevod za Paiderastes) Prije je iza kralja stajala crkva pa svasta radila, pederi su bili bolesnici, muslimani isto itd danas mjenjaju sve kako vrijeme ide samo da bi crkva bila nesto IN, da bi prikupili vise love itd.

Sada sam se dotakao svacega :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Kakvi crni mrzitelji, možda bi volio da ih imaš, ali ja zaista nemam ništa protiv tebe, ne vidim zašto bih imao.

O kakvoj ti uvredi pričaš? Možda je za tebe gay uvreda, za mene je gay onaj ko se kara sa istim spolom.

7 Likeova

Vala ni ja ih ne bih pustio, mogu da budu sta zele u svoja 4 zida, ali u moja 4 zida da propagiraju tu bolescuru, nikad.

3 Likeova

Bez puno bespotrebnih riječi, rijetko se uključujem u razgovore, samo bih htjela da napomenem da je meni, ženi na forumu, žao koliko psovki i ružnih riječi koristite u ovoj temi, bez obzira o čemu je riječ…toliko od mene.

3 Likeova

Zaluta si :slight_smile:

i još 20 znakova

Svi smo isti. Danas smo tu, sutra mozda necemo. Svaki nek vodi svoj zivot, a ne petljat se u tude.
Kao hetero i ateist osudujem ovo sto se dogodilo. To sve govori o covjeku, na zalost takvih je i previse.

3 Likeova

Gle, ako je 30% muške populacije gay, onda shvaćam da je greška u meni što mi se to gadi(lo) …a ne u njima jer su eto među tih 30%.
I onda ću očekivati od sebe da se promjenim…a ne od nekog tko je takav rođen, zato jer se meni eto gadi.

Ja sigurno nisam rođen da mi se to gadi, hehe…to nam se eto tako uvuklo u kožu sa gađenjem prosto iz razloga jer je nesvakidašnje…i ništa drugo. Ali 30% je jako velik postotak…možda bi kao društvo trebali to shvatiti i napraviti neki pomak u prihvaćanju međusobne različitosti…pa više i nebi bilo tako nesvakidašnje, time prestalo biti i gadljivo.

Bunite se radi tih parada…ali one nastaju upravo iz razloga neprihvaćenosti. Logično onda imaju potrebu pokazati da i oni postoje i da ih ima puno više nego mislimo. …a ne da moraju živjeti prikriveno u strahu i bojati se linčovanja ako se javno pokažu.

Inače, zadnjih 10g na moru puno više uživam na naturističkim mjestima gdje se ljudi ne srame tko su i što su…gdje je tolerancija i prihvaćanje drugih puno izraženija nego među konzervativnijim mjestima…i mogu reći da na takvim mjestima gay parova brojčano ima skoro rame uz razme kao i hetero parova. Tamo ih nitko ne linčuje…i ne, ne gade mi se više.

3 Likeova

Nisam znao da postoje bebe gay, dajte molim vas pazite šta pišete. To je najblaže rečeno bolest koja se stekne u pubertetu.

Ne vjerujem da je u pitanju 30%. Guardian je objavio da je u pitanju zapravo 10%, što je opet značajno manje. Dok detaljnije analize spominju 3%.

2 Likeova

Niti bebe, niti djeca do puberteta nemaju seksualne nagone. Dok nemaju seksualne nagone ne postoji privlačnost prema spolovima (niti prema suprotnom spolu, niti prema istom spolu). Pazi šta pišeš, homoseksualnost nije bolest koju ćeš dobiti ako te komarac ubode, sa homosexualnošću se rađaš. Ovo što ti i takvi tebi pričaju je isto kao da proglasite crvenokose ljude bolesnima jer zdravi ljudi smiju imati samo crnu ili svijetlo smeđu kosu.

4 Likeova

Ako ćemo baš detaljno proučavati bilogiju, onda moramo reći da je razmnožavanje jedan od osnovnih ljudskih nagona i funkcija… a ljudi ROĐENI kao homoseksualci za tu osovnu ljudsku funkciju nisu sposobni. Za taj poremećaj krivo je par kromosoma, ništa strašno, ali…

Točno, to je jedan od osnovnih nagona. Međutim razvija se postepeno, nije prisutan kod beba i male djece. Nije bolest, i ne možeš postati homosexualac jer si ti to tako odlučio ili jer te netko “preobratio”.

Ovisi kako gledaš na to. Preruružno je reći da je to bolest, ali ne znam ni za jednu drugu grešku u kromosomima (i genima) koju ljudi ne smatraju bolešću?

Jedan od začetnika istraživanja seksualnosti napravio je (iskreno, zaboravio sam kako se to zove) podjelu ljudske seksualnosti u 6 polja:

  • Čisti heteroseksualci
  • 10% homo u hetero ljudima
  • 30% homo u hetero ljudima
    I obrnuto.

To još uvijek zapravo nije pobijeno i opovrgnuto, tako da postoje 2 skupine ljudi koji homoseksualci mogu “postati” zbog trenda (zbog ovih 10 i 30% koji su u njima od rođenja).

Ne znam zašto ovo sve uopće govorim… jedino je bitno da ne podržavam to što su oni privilegorani u društvu i što se smije zabraniti ulaz u hotel heteroseksualcima, a ne smije se zabraniti ulaz homoseksualcima (itd.)

2 Likeova

Jesi li čuo za izraz “pozitivna diskriminacija”? :slight_smile:
Neki dan sam čitao na primjeru žena i muškaraca zaposlenih u jednoj tvrtki. Primjer: tvrtka treba 12 zaposlenika i podjednako moraju biti zastupljene žene i muškarci. Trenutno je zaposleno 7 muškaraca, zapošljavaju nove kandidate ali prednost imaju žene (istih kvalifikacija). Jesu li muškarci tu diskriminirani (kod novog zapošljavanja)? Jesu. Međutim, to je “pozitivna diskriminacija”. Ista stvar je i sa homićima. Zašto ne bi imali pravo na svoj hotel? Kada odsjednu u “normalan” hotel uvijek se nađu osobe koje ih osuđuju jer se drže za ruke ili se poljube za stolom za doručak. Zašto ne bi imali mjesto gdje ne moraju voditi računa o tome “gdje su i kome smetaju”? I još jedno pitanje, zašto bi heterosexualac uopće išao u gay only hotel o zašto bi ga to uopće zanimalo da li je to diskriminacija prema njemu? Nećeš gayeve u hotelu gdje odsjedaš, nedaš im da imaju svoj hotel i ne primaju u njega hetero, pa pusti ih da žive, njihova stvar! (ne ide tebe osobno)
Btw, nisam gay niti bisex, međutim jesam za ljubav bez obzira na spol. Je*i ga, dijete cvijeća i to… :smiley:

3 Likeova

Uopće ne kažem da ne smiju imati svoj hotel, dapače, neka ga imaju pod uvjetom da i heteroseksualci mogu imati svoj hotel u kojem ih držanje homoseksualaca za ruke neće uznemiravati.
To bi trebala biti poslovna odluka vlasnika objekta i slobodna volja posjetitelja objekta na osnovu vlasnikove regulative.

Što se tiče ovog za radna mjesta… žao mi je, al moje mišljenje je da posao mora dobiti onaj tko je za taj posao kometentan. Ako je firmi potrebni 12 radnika, onda tu treba raditi 12 najkompetetnih ljudi za taj posao… to po mom mišljenju ne smije biti uređeno na spolnoj osnovi.

U mene, u tvornici namještaja žene jednostavno ne mogu raditi (ako se pak neka žena dokaže kao sposobna, rado ću je zaposliti). U trenutku kada otvorim dio tvornice za tapeciranje (fizički lakši posao) rado ću zaposliti žene.

Nisam rasist, nisam homofob, obožavam žene… ali nitko ne bi smio imati prednost ispred mene u bilo čemu samo na osnovu toga što je gay ili žena. Također, ja ne smijem imati prednost ispred njih samo zato što sam muškarac.

Ljubav, ljubav je smisao života… kako kaže Edo Maajka u jednom svom tekstu :slight_smile:

2 Likeova