Webmajstori na novoj forum skripti!

Moj prijedlog je da se vrate stari smajlići ili stave neki novi. Ovi trenutno mi izgledaju skroz retardirano :smiley:

pogledaj kada se pokrene neki embedovan video kako izgleda dole u desnom cosku :smiley:
Avatar reply comment i like button su preko videa :slight_smile:

A kako se zove ova nova scripta?

Moze link pa primjer? Hvala

Što mislite truju li nas? Pokreni video iz prvog posta:)

Pozdrav zajednici, a i tebi Steelče, odavno nisam bio ovdje, a koliko sam primjetio, ili mi je korisnički račun obrisan, ili sam ja previše čadio :smiley: Kako god, pri povraćanju lozinke, govori mi da moj e-mail ne postoji u bazi, a što nije istina, jer sam se s tim mailom regal prije 2 ako ne i 3 godine.

Greetz, Soulex.

@apazinjan ili @steelmaiden je li neko od vas online imate jedan malo veci bug izgleda da je do ovog novog abdejta :smiley:

Molim te posalji opis buga na pm.

1 Like

Jesi primio PM ? (2o znakova)

Jesam, hvala. Javit cu steelu.

1 Like

Sada mi je bilo nestalo neta i refreshovo sam forum i ovo mi se pojavilo’ msm ne vidi se ništa xD

Od prvog dana se reklo da ce se vratiti domena medutim jos stoji na geeku

Proširuju svoju geek mrežu :smiley:

Ne kuzim, kakvu ti ulogu igra domena?

Ne igra nikoju, ali kad se reklo na pocetku da ce se domena vratiti zasto nije?

Nemam pojma, to samo steel zna, ali meni osobno domena ne igra nikakvu ulogu.

Vidim neke izmjene na forumu, svaka čast sve ste bolji i bolji :3

Ajde da mi netko objasni kako se to radi na ovom forumu, pošto svi drugi forumi koje sam ikada posjetio drukčije funkcioniraju.

Dakle, vratim se iz grada nakon 5 sati i vidim ovakvu tablicu:

  • Ok, Adult zarada je novi topic, i označen je sa ‘new’.
  • CGBIH topic ima novih postova ali ne prikazuje mi nikakvu obavijest ***
  • Alias članka joomla isto tako ***
  • Konvertirati WVM je ok, jedan novi post u temi
  • Traži se novinar ne valja ***
  • Kako uraditi redirect je ok
  • Adsense i juicy opet ne valja, jer se ja sad moram prisjećati da li sam otišao s kompa pred tri i pol sata, ili 4 i pol sati ***

Znači, ove teme koje sam ovdje označio sa *** bi također trebale imati brojač, koliko je novih postova, tako da mogu pratiti temu, iako nisam nikada ništa do sada napisao u njoj.
Iako se to možda može negdje ručno upaliti za svaku temu posebno, to na ostalim forumima funkcionira po defaultu.

Isto tako, u meniju na vrhu, (Latest, Categories, …) ovaj New bi trebao prikazivati samo one teme koje sadrže nove postove otkad sam zadnji put bio na forumu (nepročitane), kao što, ponavljam, se radi na ama baš svim forumima gdje sam boravio.

Zapravo me zanima da li negdje postoji takva lista - svi topici koji u sebi sadrže nepročitane poruke, svaki sa linkom na prvi nepročitani post u njemu ?

1 Like

Isto se odaaaavno pitam kao i korisnik @devmasta samo me je stvarno mrzelo da sročim pitanje :smile:

Inače, sem toga, stvarno mi se sviđa skripta.