Top buzz aplikacija

Kao prvo prvi me je nazivao tamo nekim Tomom.Ne bi nikoga pecnuo,ali sam morao da napisem istinu a to je da se ne mogu dodavati tudji kanali i sajtovi kao sto je jeronimo napisao a zbog njegovog pisanja covek izgubio opciju. Pa sta sada da cutim na ono sto vidim sam svojim ocima,
Probao sam dodati youtube - ne moze

Probao sam dodati sajt - ne moze

A nisam jedini koji ne moze a samo on moze.

Na ovom forumu trebalo bi da se pise istina i iskreno,da bi ljudi ostajali i ucili sa foruma a ne da se citaju izmisljotine. Zbog slicnih je jedan forum propao jer su razni koji nista ne znaju,pisali kontra od ljudi koji su znali i ljudi su odustali od foruma.

Necu dalje nastavljati jer je off topic definitivno,iz postovanja i prema clanovima foruma koji pomazu iskreno i prema moderatorima.

Dalje pisem samo u vezi teme.

Pa dobro, razumem…ne može.

Mnogi su ovde pisali koliko ubacuju klipova dnevno, meni jednostavno to ne prolazi, većina je na pendingu. I šta sad, jel treba da ih ispljujem sve?
Ako je njemu prošlo, možda je prošlo ranije pa sad više ne prolazi…i sam vidiš da je aplikacija čist debilizam i trajaće koliko traje…možda menjaju u međuvremenu. Jesi li primetio da su menjali Community Policy pre dva dana?

2 Likeova

Pisali su mnogi da im je na pendingu,pa sve vise ih pritiskaju jer je copyright i da menajli su pravila za copyright.

Ma Nemanji je prosao sajt, to sam i ja vidio. @Petar.P pises bespotrebno gluposti.

2 Likeova

Za video i gif je 5 sekundi pregleda minimalno, clanak i album (3slike) je dovoljno otvaranje, zato se i ne broje svi klikovi. Tako treba i prilagoditi sadrzaj, uz ostalo.

1 Like

Znaci 5 sekundi snimka,pobrkao sam sa vidozom tamo je 5% :roll_eyes:
Dovoljno otvaranje i zaradi se a jel moraju 3 slike ili moze i bez slika pa da se zaradi a video u clanku kako on se kotira.

I šta ti to govori? Da možeš da dodaš tuđi sajt ili YT kanal?

Govori mi da mi nismo probali ne bi ni on znao da ne moze nego bi pisao i dalje da moze.

Ja sam pokusao staviti sliku i minimalno se 3 moraju staviti u album da se moze objaviti. U clanku je nevazno sto je unutra.

Topbuzzeri:

Yes, video and gif has to have 5 sec views to count as clicks, for album and articles clicks will be count when viewers click in from feed stream.

1 Like

Nije ovo toliko losa stvar mogu se pisati tekstovi,slike,video snimci kao na sajtu i jos plus staviti video snimke sa topbuzz na svoj sajt…ima ovde dosta mogucnosti.

E jbg al si tvrdoglav… Ako ćemo tako, on je to napisao takođe pre dva dana, baš kad su menjali pravila.

petre podsjećaš me na mene prije 5 godina … kada su svi radili sa adsense blackhat popup scriptom isto tako nisam vjerovao, govorio sam da fotošopiraju, nema šanse da im isplate te pare itd. itd.

i pogodi šta se desilo?

oni su isplaćeni, ja se nisam na vrijeme zakačio za talas

nikad ne znaš gdje se može ubost, ma koliko to banalno izgledalo

3 Likeova

Možeš se još uvijek za taj talas zakačit :smiley: Jučer sam dobio sliku gdje je ‘zarađeno’ 200€ za taj dan.

1 Like

Photoshop? :sunglasses::rofl::thinking:
Ja sam lepo napisao sta i kako treba. Samo treba da se radi.

sa popupom?..

I još mnogo toga… :smiley:

domaći traffic? svaka čast

novost.ba ima ima sumnjive scriptice hahahah

Nije taj u pitanju haha

Ma to jeste,ja sam uvek za to da se navata lova na brzaka,dosta puta sam bio banovan i sa adsense i na youtube,bez razloga.Oni meni banuju jedan nalog ja napravim 10.
Na topbuzz sada postavljam video snimke i pisem tekst ono copy paste izvor moj sajt…

Moracu i ja taj popup adsense jer treba zaraditi sto vise dok ne lupe restrikcije kao i na youtube.

1 Like

Da li su ikome odobrili fb/yt acc?