Top buzz aplikacija

Ja aplicirao i opet odbili,poslacu im poruku i pitati u cemu je problem,ovaj topbuzz se moze iskoristiti i za reklamu svojih sajtova.

Pozdrav drugari, evo već dva dana kako buzz-erišem. Ne ide mi loše jedini problem je što nemam pratioce, možete li da mi kažete na koje načine mogu da ih pridobijem?

Probaj da ides i komentarises tudje postove, i lajkujes komentare ljudi na tom postu :smiley:

kod mene 50% komentara comment for comment, follow for follow haha

Zahvaljujem na odgovorima. :))
Ruin i meni je to palo na pamet, ali se bojim da me ne banuju. I kako napreduješ sa pratiocima?

haha pa da i ja sam tako f4f :smiley: jos mozda da stavis neku devojku na profilnu sliku (naravno ne previse provokativno), mozda bude bolji efekat :smiley:

Veruj mi već sam, to uvek daje rezultate :smiley:

nikako, evo već tri dana nisam ništa ubacio, počeo igrati gta v kao dijete u pm

Treba praviti viralne klipove i tekstove primer 10 tekstova ili video klipova i reklamiranje preko sajtova…a ne postavljati 100 klipova i opterecivati masinu i onda lupe ban jer je maznut klip kao odredjenim.

Drugari moram da vam se zahvalim još jednom, dobio sam 18 pratilaca. Živeli :beers:

Slažem se, zbog toga malo pišem, malo gifove, neke viceve i tako to. Sa video klipovima je rizično. Na koju mašinu misliš? :smiley:

Napravi vise naloga i tamo postavljaj klipove,ako prodje prodje. :wink:

Nije loša ideja, videću. Za sada mi je i ovo previše :smiley:

CCC…eto kako ti savetujes ljude…

Ja im svesno naznacim za ban,ja ne pisem nece biti banovanja.

jel? Tako sto kazes ako prodje prodje

Ne glumim postenog kao neki a i ja to isto radim sve i ako prodje prodje,ili ce banovati ili cu da dignem lovu :wink:

Pa dobro, to si lepo rekao.

Ako sebe ne smatras postenim… sta si onda ti? Prevarant?

Nazovi kako hoces,ali ne glumim postenje.Zaradjujem na sve nacine. Ja rizikujem pa ako prodje prodje.

Ne ne…nisam te ja nazvao prevarantom, samo sam pitao kako sebe dozivljavas.

Rizik se ponekad isplati…tu se slazem sa tobom