Top buzz aplikacija

Za sebe brinem kako da prezivljavam a ne dozivljavam,Svako sam sebi odredjuje sudbinu,ja napomenem da je to rizicno i moze se dobiti ban…ko hoce neka radi ko nece neka ne radi.

Evo npr sa postenog naloga dobijam posete od topbuzz na moj sajt,jer sam napisao jos video snimaka na mom sajtu u video snimku,naravno sve je na engleskom. Moze i legalno da se zaradi i van topbuzz ali pomocu topbuzz,jer sad na sajtu imam posete i imam klikova na reklame i povecanu zaradu.

Čini mi se da im piše, da se ne postavlja sajt koji ima reklame (koliko se sećam, možda sam nešto pogrešno shvatio).

Bolje je tako, ako vas baniraju kao mene imas vec koliko toliko osiguran i razradjen drugi profil :smiley:

Jel se meni čini ili ovaj njihov sistem ne računa dobro?

Nov sam član pa ne mogu da postavim sliku da vidite šta su uradili, prvo što ne sabiraju klikove kako treba drugo što ih nema u earnings a prošlo skoro dva dana… Meni se čini da su oni totalno neozbiljni,

Pozdrav, da li je neko osvojio neki novac na njihovom kvizu koji se vrti na par sati?

Ovo se kao pokrenulo malo

2 Likeova

Odlično, samo nek kaplje

Pisao im i sredili su sve

Untitled-1

Ha, izgleda da ako jedan klip počne da donosi novac desi se ovo.

Interesantno je da i dalje dobijam notifikacije da ljudi lajkuju taj klip

Zarada uglavnom ide od nekoliko klipova, ostalo se kaci i nada se da ce da se probije. Ja evo vec 4-5 dana nista ne kacim a ide pasivno od 4-6$ od klipova koje sam postavio u prva dva dana.

1 Like

Da, da, to mi je jasno. Nego ovaj klip je baš lepo krenuo…i onda ga odbiju iznenada.

Meni jedan ima 50k pregleda a drugi oko 10k a ovi ostali boranija neka da se sabere jos nekih 5k klikova.

Izgleda da ako klip ima više pregleda ide na reviziju ponovo. Inače u pitanju je viralan klip, i ima ga na topbuzzu na više mesta

Piši im, nemaš šta da izgubiš…

Nešto mi govori da neću mnogo dobiti time…

Meni se to isto desavalo, klip krene dobro i samo ode na Rejcted…

Ha, pisao sam im…ladno su vratili video

3 Likeova

Da li ima neka specijalna fora za topbuzz ili je to cista sreca da ti klipovi budu gledani
Jel izbacujete samo odredjeni zanr ili sta se stigne
Npr vidim neko izbacuje samo macke, neko samo teniserke, neko samo bildere…

Video koji je uploadan prije 8 dana i imao je 40ak klikova do jucer, je danas od ponoci “poludio” jedino sto je razlika izmedu ostalih je da je imao 3 komentara u prvih par dana. Ne znam da li je dobio feature na aplikaciji kao notifikacija ili su ti komentari utjecali.

Da li je ikome odobren FB/YT?

Sad samo obrati pažnju da ga ne odbiju iznenada, kao što se meni desilo.