Top buzz aplikacija

Ne mogu da postavim sliku(jer sam novi član) da vidite… Za 4 dana samo postigao sledeće -
pratioca 144, impresija 32k, 1.4k klika, 219 postova… Iskreno baš sam se potrudio, nadam se da će vredeti… Ako me ne banuju u međuvremenu. :smiley:

1 Like

U video snimku je reklama sajta. A i bas me briga ako me banuju,napravim novi i opet. Bolja mi je zarada od poseta na sajtu sa topbuzza nego na samom topbuzz nalogu od pregleda video snimaka i citanja clanaka.

1 Like

Svaka cast… :grinning:

Kakva je situacija sa zaradom? Nadam se da prati sve te ostale brojke

Greska moze se brisati post

Hvala druže, što se tiče zarade za sada samo 1 dolar. Ali primećujem da iz dana u dan raste, jedino mi nije jasno što na nekim mnogo dobrim klipovima ne obraćaju pažnju a na neku glupost koja blage veze nema dobijem i preko 50 klika… :smiley:

Tako je to izgleda na ovoj aplikaciji…al dok traje…nek traje, samo polako.

Meni kažeš?

Greska moze se brisati post

Hahaha, nasmeja me baš :joy:

Nemam ja ništa protiv tebe, niti sam te nazvao prevarantom…

Takođe ne branim ja Jeronima, ume on to i sam, samo mi je zapalo za oko da si kivan na njega bez razloga.

Rekao bih da si samo mlad…pa te malo puca ego. Ali polako, sve će to da dođe na svoje mesto.

1 Like

Au tek sada vidim da su to poruke na gmailu od ranije IZVINJAVAM SE pomislio sam da mi saljete privatne poruke na gmail. Vracam se na odmor :parasol_on_ground:

Pogresio sam pa napisao postove,jer sam mislio da mi salju na gmail a to poruke sa foruma od ranije. Napisane su bezveze pa se mogu obrisati.

I meni idu objave sporo, tj. nikako. Na pocetku je bilo ok, a sada sam izbacio 30 snimaka i gifova i nema klikova. Gde pises i sta si napisao? Hvala unapred

Jel mozes da posaljes sta si napisao i gde to saljes? Isti slucaj je sa jednim mojim gifov, sakupio sam 13k klika i odbili ga.

U donjem desnom uglu, ispo FAQ, imas ikonicu za podršku. Napisao sam nešto u fazonu zašto mi je sada odbijen klip posle xx dana i xx pregleda…
Rekoše da je greška, i vratiše ga online

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi TomBuzza. Registrovao sam se pre 2 dana jer sam video kod jednog lika da su ga isplatili preko 1000$. Na stranu sa zaradom jer je u pitanju sreca sa klipovima, imam jedno pitanje u vezi followera. Postavio sam za sada preko 120 klipova ali nemam pratioce, ne znam u cemu je fora jer uvek stavljam dobre naslove i biram klipove, raznovrsne. Da li postoji neka taktika s tim jer vidim da pojedini iz Srb imaju i preko 6-7k pratilaca???
Ne postoje hashtagovi pa mi je sve malo konfuzno. Nadam se da cete mi pomoci nekako ukoliko znate

Ja koliko znam oni ti dodeljuju pratioce, nema nigde opcije da mozes nekoga da zapratis. Ovo nije proverena informacija, neko mi je rekao ali ne mogu da se setim ko.

Grešiš brate, imaš opciju da zapratiš…bar je ja imam, na telefonu u aplikaciji…

E pa moguce, nisam ulazio preko telefona. Rekoh nije proverena informacija, ja imam nekih 55 pratilaca, ali koliko vidim nikakva vajda od njih :slight_smile:

Evo pre par dana smo komentarisali kako da dobijes pratioce :smiley:

da preko telefona kad se udje u aplikaciju moze da se zaprati, e sad da li ima vajde od njih to nzm, al se nadam da mozda kad nesto izbacim pre se pojavi kod njih na pocetnoj stranici, nego kod nekog ko mi nije pratilac :smiley:

Možda je čovek poslušao sve savete :grinning:

1 Like

Bez laži i prevare zaista sam dobio toliko :))
Ali sam sigurno komentarisao preko 1000 postova… i lajkovao još četvoroduplo komentara…
Nemam drugo šta da radim pa rekoh da isprobam i eto isplatilo se…

Saveti - izbegavajte videa i gifove sa logoima i web adresama postoji verovatnoća da će vas banovati, takođe izbegavajte nasilničke i vulgarne sadržaje jer neke ne obrišu odmah nego kada vide da na njima zarađujete.

2 Likeova

Zadnjih 30 objava nemam klikove uopste, da li neko zna sta moze biti problem? Inace objave sam izbacio juce pa mi je malo neverovatno da nemam bas nijedan klik.